Firkat kullanıcısının son içeriği

1. Firkat

Duster'ım Soğukta Geç Çalışıyor.

Merak ettim sorun çözüldü mü? Sabri bey bende yeni bir Duster aldım ucuz mazot kullanmamak mı gerekiyor
  2. Firkat

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Araç alırken ilk dikkat ettiğim şeydir yakıt konusu. Birkaç gün içinde aracım gelecek lauraet 4x4 1.5 110 ilk deneyimlerimi buradan yazacağım.
  3. Firkat

Karavan Ruhsatı Olmadan Demonte Mobilya İle Trafikte Sorun Yaşarmıyız?

Bu konu gün geçtikçe önemini artırıyor. Sigorta başta, diğer belirsizlikler bu işi dar bütçe ile yapan insanları zorlamaktadır. Bu belirsizliğin ortadan kalkması için birçok karavan sever epeyce uğraş verdi, halende çabalar devam etmektedir. Ancak yıllarda geçip gitmeye devam etmektedir. Ben...
  4. Firkat

Gezenbilir 7. Geleneksel Maltepe Buluşması 2015

Ferhat bey başlığı siz açtığınız için size soruyorum, bu günden giden arkadaş varmı, Karavan sigortaları ile ilgili bir çalışma olacak mı bu toplantıda ( pankart, döviz vs.), yarın bende katılmak istiyorum Ankara'dan geleceğim sanırım sabah erken gelirim verdiğiniz koordinatlara göre tam yerine...
  5. Firkat

5-6 Aralık demek istemiştim
  6. Firkat

Buluşma 3-4 Aralık yapılacak mı son durum nedir aceba, Ankara'dan katılmak istiyoruz.
  7. Firkat

Trafik Sigortasi Kampanyasi Için Liste

Buğra kardeşim, çabaların için teşekkürler. Dediğin gibi tek ses olup ilgilileri uyarmamız gerekiyor. Kısa zamanda sonuç alamaz isek yoğun katılımlı bir Ankara veya İstanbul turu yapıp basına duyurursak etkili olur diye düşünüyorum.
  8. Firkat

Balkanlar 43 Gün (sofya-belgrad-bosna-dubrovnik-üsküp-selanik)

Belgrad'a Mayıs ayında iş gezisi için gitmiştim. Tuna nın öbür tarafındaki eski yerleşim yerinde Amerikan uçaklarının bombaladığı binalar öylece duruyor. İnsanlık tarihine ibret dersi gibi...
  9. Firkat

Balkanlar 43 Gün (sofya-belgrad-bosna-dubrovnik-üsküp-selanik)

Umarım gezinizin devamında sıkıntılar olmamıştır, gümrük vs. Devamını bekliyoruz teşekkürler.
  10. Firkat

Satılık, Komple Revize Edilmiş, Cj 6

Aynısından aynı renk benimde vardı, ama bu kadar özenli yapamamıştım doğrusu. Eline sağlık güzel olmuş. Kullanımı çok keyifli bir araçtır.
  11. Firkat

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Tanıdık olsa iyi olur elbette, tanıdık yoksa habercilere bir haber uçursak yeterli sanırım. Onlara da malzeme lağzım. Organize olalım hakkımızı arayalım. Sigorta şirketleri yeterince zengin...
  12. Firkat

Cünup Asker Şehit Olurmu

Vay halimize ki vay. Bu kadar karışmamıştı birileri ''Allah ın işine'' şimdi kendilerini hangi mertebeye koydular, gelecekte nereye otururlar merak ediyorum. Usul Erkan Bilmez Nadan Elinden Usul Ağlar Erkan Ağlar Yol Ağlar Bülbülün Figanı Gonca Gülünden Bülbül Ağlar Diken Ağlar Gül Ağlar
  13. Firkat

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Sesimizi bir şekilde duyurmamız gerekiyor. Önümüz kış çoğu karavancı evlerine dönüyor. Bir Ankara turu ve basın ses getirir diye düşünüyorum.
  14. Firkat

Karavan Sigorta

Kamil bey bilgisizliğimi mazur görün, basamaklar ne anlama geliyor ?
  15. Firkat

Didim Tavşanburnu Kamp Alanı

Ynt: Didim Tavşanburnu Kamp Alanı 16 ve 17 Temmuz da oradayd?m fiyat 20+8= 28 TL. Karavan alan? oldukça temiz ve bak?ml? idi Bayram dolay?s? ile çok kalabal?k oldu bu yüzden oradan ayr?ld?m. Elektrik, su wc, market, wairless var market biraz pahal? çe?melerden akan su içiliyor ben birkaç içtim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri