halilatak kullanıcısının son içeriği

1. halilatak

Yeni Ehliyet Sınıflaması

Sorun da burada işte, bana D sınıfı ehliyet verilmiyor. Avrupa uyum yasaları çerçevesinde monoküler ehliyeti aldım ama orada olan 750-3500 kg römork kullanabilme uygulamasından ben yararlanamıyorum. Kepazelik resmen.
  2. halilatak

Yeni Ehliyet Sınıflaması

Monoküler olarak BE sınıfı ehliyet alıp alamayacağımı öğrenemiyorum bir türlü. Bimere yazdım, "yeni sisteme göre 750 kg üstü römork kullanmak için ne yapmam lazim" dedim; D sınıfı alacaksınız dediler. Ben mi anlayamıyorum yoksa yeni kanun süs olsun diye mi var. Note 2 cihazımdan gönderildi
  3. halilatak

Araç Üstü Çadır Arıyorum

Site güzelmiş Note 2 cihazımdan gönderildi
  4. halilatak

750 kg. ve Üzeri Çekme Karavanlarda Ruhsat Sorunu?

Çok rahatsız edici çirkin bir ifade...
  5. halilatak

Ab’ye Vize Kalkarsa Diğer Vizeler Geri Gelecek

Azerbaycana zaten vize var. Haber kaynağinda sorun olabilir. Note 2 cihazımdan gönderildi
  6. halilatak

Vinçini Sık Kullanmayanlar Dikkat

Lpg tüpü yüzünden zaten bagajda yerin yarıya yakını heba oluyor. Hiç öyle olmadı ama, eğer lastik değiştirmem gerekiğinde istetmenin havasinin olmadığını görürsem, "hem yer işgal et, hem de işe yaramasın" diye kendime habire söverim artık. Note 2 cihazımdan gönderildi
  7. halilatak

Vize Sorunu

Gezmeyi sevmeyenler habore yurtdışına gidiyor, bizim gibi sevenler de değişik sebeplerle yerinden bile kimildayamiyor. Kader işte Note 2 cihazımdan gönderildi
  8. halilatak

Tüm Hastaneler Tek Numaradan Aranabiliyor

Her okuduğuna inanmayın Note 2 cihazımdan gönderildi
  9. halilatak

Bardakta Mısırın Sebeb-i Hikmeti

Tabiki mümkünse hiçbişeyin genetiği ile oynamayalım ama esas sorun kimyasal ilaçlarda. Tarlada bahçede yetiatirilen urun avrupaya dittiginde en ufak bir kimyasal ilaç kalıntısı görüldüğünde ulkeye girişi reddediliyor. Ama ülkemizde ise pazarlarda hiç bir denetime (bu açıdan ) tabi olmadan...
  10. halilatak

Araba Ile Bosna Hersek E Gitmek

Bulgaristan üzerinden memlekete gelen gurbetçiler hep şikayetçi oluyorlar. Yunanistan uzerinden gitmek daha mantıklı Note 2 cihazımdan gönderildi
  11. halilatak

Otostopla Avrupa Turu

Adamın 1den fazla sağlam sponsorları var. Parasız geziyor yani. Note 2 cihazımdan gönderildi
  12. halilatak

2 Çanta + 1 Çocuk Çadır Kamp Ile Yurt Dışı

Ailecek geziye çıktığınızda zaman planlamada esneklik şart bence. Çünkü çocukların varlığı gezi performansınıza direk olarak etki ediyor. Note 2 cihazımdan gönderildi
  13. halilatak

Ayazmana Mesireliği

Ispartanin favori mesire alanıdır. Gelişimi sırasında oralardaydım. Çok güzeldir. Note 2 cihazımdan gönderildi
  14. halilatak

Yazılıkaya - Midas Şehri

Eskişehir Ankara karayolu üzerinde yıllarca setahat etmemize rağmen 2015 yazında gittik. Gidin görün güzel bir müze. Dünyada kalıcı olmadığımızın kanıtı. Note 2 cihazımdan gönderildi
  15. halilatak

Kirazlı-Şelale Orman İçi Kamp Alanı

Google Kordinatı yazabilir misiniz? Note 2 cihazımdan gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto