hfatih kullanıcısının son içeriği

1. H

Norveç Fiyordları

2023 yaz ayında Norveç fiyord ve ulusal parklarında 1 haftalık bir yürüyüş planım var. Kamplı olarak değil gün içinde yürüyüşü bitirip geceyi hostel de geçirmek istiyorum. Özellikle Trolltunga başta olmak üzere Wikiloc'tan gidebileceğim yerleri oluşturmaya çalışıyorum. Ama sorun bir kısmına...
  2. H

Norveç

2023 yazında Norveç fiyortları ve ulusal parklarını günlük yürüyüşlerle gezmek istiyorum. Bunun için 10 güne kadar bir zaman ayırmayı planlıyorum. Böyle bir geziyi daha önce yapmış olan var mı? Varsa iletişime geçmek isterim.
  3. H

Istanbul Dan Likya Ya Yol Arkadaşı Tavsıyeler

Fotodan çok detaylı olarak deneyim ve gözlemlerinizi bekliyorum.
  4. H

Eğer bu işi parça parça da olsa başından sonuna kadar yapacağım deseniz bence Fethiye yada Antalya'dan başlayın, her sene üzerine koyup bir kaç seferde tüm yolu yürümüş olursunuz. Tavsiye konusunda burada çok daha tecrübeliler var çok haddim olmaz ama bildiğim kadarıyla birşeyler söyleyeyim. Ben...
  5. H

6 Eylül değil de, 11 Eylül den itibaren bayrama kadar müsaitim. Dalış, yürüyüş konusunda sıkıntı yok ama hafif de olsa offroad tecrübem hiç yok. Bölgeyi temel olarak bilirim. Genelde günübirlik yürüyüşler yapıyorum. Geçen sene Çamyuva Adrasan arasını yürümüştüm. Yürüyüşle ilgili tecrübelerimi...
  6. H

Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı Rota nasıl olacak?
  7. H

Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı alejandro001, fatih09, dahrendorf çıktınızmı yola? Görüş ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız? Ben nasipse Ağustosun ilk haftasonu gibi çıkacağım Antalya tarafından.
  8. H

Likya Yolu Yardım

Ynt: Likya Yolu Yardım Öncelikle benden çok daha tecrübesi olan arkadaşlar vardır ki sitede yapılan yürüyüşlerle ilgili tecrübeler anlatılmış. Likya Yolu ile ilgili internette arama yaparsanız parkurlarla ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. En çok takip edilen likyarehberi isimli sitedir...
  9. H

Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı Tek başına gitmek iyi fikir değil. Herhangi bir acil durumda telefonunuzun çekmediği bir yerde yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.
  10. H

Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı alejandro001 ve fatih merhaba. Yazdığım nedenlerden dolayı ağustos dışında benim için alternatif zaman yok. Eğer tamam derseniz özelden yazışalım. Birde birbirimizi tanımak açısından kendimizi de tanıtırsak iyi olur.
  11. H

Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı Konu kalabalıklığı olmasın diye buradan devam ediyorum. Ağustos ayı için 1-2 arkadaşı kandırmaya çalışıyorum yürüyüş için. Ama kandıramaz isem de yalnız yürümek istemiyorum. Ağustos ayı içinde olmak şartıyla yol arkadaşı arıyorum. Ağustos ta yürünür mü demeyin. O...
  12. H

Likya Yolu-çamyuva, Adrasan Yürüyüşü

Ynt: Likya Yolu-çamyuva, Adrasan Yürüyüşü Olimpos- Çavuşköy (Adrasan)
  13. H

Ynt: Likya Yolu-çamyuva, Adrasan Yürüyüşü 2. VE 3. GÜN İlk gün Çamyuva Tekirova arasını aptal gibi çorap giymeden sandaletle yürüdüğüm için, ayaklarım su topladı. Bu nedenle Çıralıda 2 gece konaklama yaptık ve Cuma sabahı kahvaltı sonrasında yine yola düştük. Bu arada Çıralıda yarım pansiyon...
  14. H

Ynt: Likya Yolu-çamyuva, Adrasan Yürüyüşü Phaselis
  15. H

1. GÜN 20.08.2014 Çarşamba sabahı Çamyuva köyünden yürüyüşümüze başladık. Kemer Kumluca asfaltından kısa bir yürüyüşten sonra Alacasu koyu yoluna saptık. Koya girmeden Phaselis patikasına döndük ve kısa bir çıkış inişin ardından günün tek yüzme molasını 36.530880, 30.555946 koordinatında...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR