hknmkt kullanıcısının son içeriği

1. hknmkt

23-28 Haziran Sümela dan Macahel e 1240 km

Ynt: 23-28 Haziran Sümela Dan Macahel E 1240 Km Hocam mümkünse bana da gönderebilir misin? "hceliksoy26@gmail.com"
  2. hknmkt

3 Günde Trabzon, Rize Ve Batum'da Nereler Gezilebilir?

Ynt: 3 Günde Trabzon, Rize Ve Batum'da Nereler Gezilebilir? Teşekkürler Serdar Bey
  3. hknmkt

Doğu Karadeniz Yaylaları 09-16 Eylül 2010

Ynt: Doğu Karadeniz Yaylaları 09-16 Eylül 2010
  4. hknmkt

Ynt: 23-28 Haziran Sümela Dan Macahel E 1240 Km Bir de ayder ve kavron'a altı alçak bir araç ile çıkmak mümkün mü?
  5. hknmkt

Ynt: 23-28 Haziran Sümela Dan Macahel E 1240 Km Selamlar, Geziniz gerçekten çok güzel olmuş. İnşallah biz de ağustos ayında eşimle oralarda olacağız. Benim araçla ilgili sorum olacaktı. Yukarda bahsettiğiniz araç ne markaydı? Biz de opel corsa var. Macahal'e kadar ulaşabilir miyiz? Yoksa...
  6. hknmkt

Doğu Karadeniz Yaylaları 09-16 Eylül 2010

Ynt: Doğu Karadeniz Yaylaları 09-16 Eylül 2010 Hocam selamlar, Öncelikle harika bir gezi olmuş. Fotoğraflar da bizi aldı götürdü Karadeniz yaylalarına :) Emeğinize sağlık. İnşallah bizde ağustos ayında oralarda olacağız. Yalnız aracımızla ilgili küçük bir sıkıntımız var. Araç opel corsa ve o...
  7. hknmkt

Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Umarım geziniz istediğiniz gibi geçer. Yayla konaklamalarını pansiyon mu yoksa çadır olarak mı planladınız?
  8. hknmkt

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Hocam selamlar, Planladığın kısmı yazabilir misin? Bize de fikir olur. Siz son olarak çadırda kalmayı mı düşünüyorsunuz?
  9. hknmkt

Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Ynt: Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş. Bahsettiğiniz vadiye opel corsa 2000 ( arabanın altı alçak) gidebilir miyiz?
  10. hknmkt

Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Ynt: Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş. Kerim bey, paylaştığınız bilgiler ve fotoğraflar için çok teşekkürler. Bizler gibi yeni doğu Karadeniz turu yapacak arkadaşlara güzel öneriler sunuyorsunuz. Emeğinize sağlık :)
  11. hknmkt

Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu Herkese selamlar, Uzun süredir foruma yazmamışsınız. Umarım planınızda bir değişiklik yoktur. Biz de eşimle 7 Ağustos da Eskişehir çıkışlı, 15 günlük Sinop - Batum turu yapmayı planlıyoruz. Size katılmayı çok isterdik ama aracımız ( opel corsa...
  12. hknmkt

3 Günde Trabzon, Rize Ve Batum'da Nereler Gezilebilir?

Ynt: 3 Günde Trabzon, Rize Ve Batum'da Nereler Gezilebilir? Öncelikle bilgiler için teşekkürler. Gerçekten aydınlatıcı bir yazı olmuş. zilkale pansiyonu internette arattığım da ise, Cavit, Musa ve Ziya LİMAN isimleri çıkıyor. Acaba sahipleri mi değişti yoksa Murat bey ayrıldı mı? Yada ben...
  13. hknmkt

Doğu Karedeniz Turu - Kars - Erzurum

Ynt: Doğu Karedeniz Turu - Kars - Erzurum Hocam paylaşım için teşekkürler, gerçekten çok işimize yaradı. Özellikle yemek yediğin yerleri deneyeceğiz :))
  14. hknmkt

Ynt: Doğu Karedeniz Turu - Kars - Erzurum Biz de orada yayla gezileri için yerel turları düşünüyoruz. İnşallah her şey güzel olur ;)
  15. hknmkt

Ynt: Doğu Karedeniz Turu - Kars - Erzurum Öncelikle bir öğretmen olarak söyleyeyim, öğretmen evlerinde konaklayabilirsiniz. Diğer kurum ve kuruluşlarda yer olduğu sürece kalabilirsiniz diye biliyorum. (Polis evinden emin değilim.) Bizde özellikle trabzon ve rize de yayla da konaklamayı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri