Hmtatl kullanıcısının son içeriği

1. Hmtatl

Discovery'de Gres Yağlama Yapılan Yerler !..

konuyu hortlatayım bari aslında konu gres noktaları diye başlamış hangi gres yağı denmiş ama o soru hariç bütün yağlama noktaları anlatılmış defender da hangi gres yağının kullanıldığını bilen varsa yazabilir mi acaba ?
  2. Hmtatl

Düz Dizel Kullanan Var Mı?

Merhaba tam 5 yıldır bende defenderım pick up olarak alıp campera çevirdim yani yüklü bir araç içinde dolabı yatağı mevcut ve düz dizel 2.5 motorum ama gayet yetiyor bana düz yolda 110 bile yaptım ancak 90 km ideal gidemediği yer yok tek sıkıntı arkadaşlarında dediği gibi yokuşlar yani...
  3. Hmtatl

Satılık Defender Full Aksesuarlı 90 Model

güzel araç fiyat da güzel hayırlı satışlar....
  4. Hmtatl

Amerikan'dan Defender'a.

rica ederim bana da burda çok yardımcı olmuşlardı faydam olduysa ne mutlu...
  5. Hmtatl

Amerikan'dan Defender'a.

Şöyleki ben karadeniz turuna çıktım ordu-samsun konakladım ordan amasra sıkıntı yok amasradan ankaraya giderken arazi şanzımanı yağ kaçırmaya başladı korka korka Ankaraya vardım yaptırdık ordan direk Antalyaya gelicem hararet ve araçta genel bi sıkıntı hissettim afyonda mola verdim gece araçta...
  6. Hmtatl

Amerikan'dan Defender'a.

sizin aracınıza göre çok masraf çıkarmaz o kesin eğer defenderınıza bakarsanız oda size bakar gibi bir durum var ancak cherooke deki konforu mümkün deil bulamazsınız aracı günlük 100-150 km den fazla kullanırsanız ciddi yorar ve enteresandır o zaman masraf çıkarmaya başlıyor tecrübeyle sabittir.
  7. Hmtatl

Amerikan'dan Defender'a.

kampsa ve heryere gitmek istiyorsanız defender güzel araçtır masrafı azdır gerçi son günlerde onun da parça fiyatları arttı ama bu araçla günlük 150 km günlük iyidir aştığı zaman yorar ciddi anlamda yorar benimde ilanda aracım var ama yapılan işlere ve üstündekilere bakarak fiyat yazmıştım şimdi...
  8. Hmtatl

Amerikan'dan Defender'a.

yanlış anlaşılma olmasın iyi fiyat derken motor nedir 2.5 düz dizelmi tdi mi bu fiyat neye göre 49000 tl birde kamp mı off road mu amacınızı yazarsanız ona göre fikir vereyim
  9. Hmtatl

Amerikan'dan Defender'a.

49000 iyi fiyat hocam siz ne amaçla bu def'i düşünüyorsunuz ona göre açıklama yapayım...
  10. Hmtatl

Amerikan'dan Defender'a.

aracın fiyatına ne demişler peki
  11. Hmtatl

Düzgün Tami̇rci̇

Hasan Kola usta Alanyada diye biliyorum....
  12. Hmtatl

Düzgün Tami̇rci̇

hocam bende Durali Aygünü tavsiye ederim yeni sanayide Ordudan geldim araştırdım bu ustamızı buldum işi biliyor ....
  13. Hmtatl

Land Rover Defender 110 Önerileri

evet hocam Antalyadayım kaydedip mesaj attım size müsaitmisiniz bilemediğim için aramadım siz arayabilirsiniz...
  14. Hmtatl

Def'imin Ilk Hali Ve Son Hali ...

Evet arkadaşlar arka difransiyel muhafazamızı da taktık kafamız rahat artık .....
  15. Hmtatl

Land Rover Defender 110 Önerileri

Onlarda olur tabiki içini kafanıza göre yaptırabilirsiniz genelde off road yapacaklar benzinli tercih etmez ama günümüzde benzinle dizel arasında fiyat farkıda kalmadı ayrıca benzinli dizele göre daha sessiz ,şuanki lpg teknolojisi gayet iyi ama sorun lpg deilde usta bence iyi bir usta bulup...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri