Homer kullanıcısının son içeriği

1. H

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Merhaba Sitelerinde 5.25 model için 750 kilo altı olduğundan evrak gerekmez yazmışlar. Bu hatalı bilgi verme işi ne zaman sona erecek? Ya da kantar fişi paylaşan üretici var mı hiç?
  2. H

Çeki Demirini Ruhsata Işletemiyorum:((

Benim 2003 model aracımın ruhsatında da bu bilgi bulunmuyor.
  3. H

Transtaurus Mtb

Antrenmanlara başlayalım
  4. H

Dünya Turu Için Bisiklet Toplama,kadro Seçimi

Dünya turu deyince, olası kadro sorunlarına en ücra köşelerde bile bir çözüm üretebilmek için çelik kadro kullanımı yaygındır.
  5. H

Port Bagaj Meselesi

Merhaba Aynı olay Koru dağında başıma geldi. Polis Kapalı port bagajı ruhsata işleteceğim konusunda ısrar etti. Ben de güncel trafik kanunundaki maddeyi ve ruhsatta nereye işletileceğini ısrarla sordum. "O zaman bu seferlik sizi affedelim" şeklinde bitti. Hemen peşine muayenem vardı, kutuyu...
  6. H

Anzer Balı Arıyorum Acilllll....

Merhaba Hastanıza acil şifalar dilerim. 2012 yılında yaptığım turda Anzer'i ziyaret etme fırsatı bulmuş ve bal almak istemiştik. O yıl bana söylenen, bir kooperatif kurulduğu ve tüm ürünün önceden ihale yoluyla sağlık/kozmetik şirketlerine satıldığıydı. Köyde tadımlık bile bal yoktu. Belki zaman...
  7. H

Orçun Usta'dan Liberty Vinç Montajı

Elinize sağlık, tam da düşündüğüm gibi olmuş. Vinç dahil maliyeti nedir burada paylaşabilir misiniz? Olmadı sizi konuyla ilgili arayacağım.
  8. H

Istanbul'da Temiz Bir Karavan Kampı

Bahsi geçen kamp yerine Ezine Gürpınar'ı Babakale yönünde geçtikten 4,5km sonraki sapaktan girerek ulaşılıyor. Sapaktan sonra solda çeşmeyi gördüğünüzde toprak yola saparsanız kolayca ulaşırsınız. Çevre sakinleri için popüler bir sahil olduğundan binek araçlarla bile gidilebilecek derecede...
  9. H

Coleman F1 Lite Ocak - Isınınca Sönüyor - Bilgisi Olan Var Mı?

Benzer durum benim Kovea ocağımda başıma geliyor. Yazın 3000m'lerde bile sorunsuz çalışan ocak, kışın istanbulda bir süre sonra sönüyor burda bahsi geçen şekilde. Kurum bu durumu açıklar mı?
  10. H

Ayvalık Çamlık Kamping

Merhaba. Marmaris'ten Babakale'ye dönüşte ailemle gece konaklama için uğradık. Ortak alanlar tertemiz, çadır yerleri belli, düzeltilmiş ve birbirlerine mesafeli idi. Kamp sahibi bizi kapıda karşıladı, ortak alanları, çadır yerimizi, aracımızı parkeedeceğimiz yeri tanıttı. Bir sonraki...
  11. H

Aile Çadırı Tercihi

Ynt: Aile Çadırı Tercihi Ben de Decathlon'un http://www.decathlon.com.tr/2-seconds-xxl-3-id_8205982.html linkindeki çadırını kullanıyorum. 2 yetişkin ve 1 çocukla oldukça ferah konaklamak mümkün. Verandada börtü böcek korkusu olmayan rahat rahat kalabilir. Yağmurla bir tecrübemiz olmadı...
  12. H

Suv Almak İstiyorum (rav4-lr Freelander-jeep Cherokee-honda Crv) Yardım Lütfen!!!

Ynt: Suv Almak İstiyorum (rav4-lr Freelander-jeep Cherokee-honda Crv) Yardım Lütfen!!! 2 yıl önce benzer bir yoldan geçtik. Dizel ve otomatik bizim olmazsa olmazımızdı. Seçenekler freelander ve cherokee idi. Her ikisinin de direksiyonuna oturdum, kısa süreli kullandım. Tercihimizi arazi...
  13. H

Yardım- Bisiklet Turu İçin Güvenilir Bisikletçi Önerisi

Ynt: Yardım- Bisiklet Turu İçin Güvenilir Bisikletçi Önerisi Bizzat tanıdığım için gözüm kapalı önerebileceğim üç adres; Gürsel Akay Bisiklet (Yeşil Bisikletin kurucusudur, bazı sebeplerle kendi adıyla yeni yerinde hizmet vermektedir, yeni yeri Bağdat caddesi üstündedir) Kaçkar Bisiklet...
  14. H

Türkçe Basılmış Karavan El Kitabı Var Mı?

Ynt: Türkçe Basılmış Karavan El Kitabı Var Mı? Söz verdiğim gibi akşam ilk iş olarak en yakın D&R mağazasından kitabınızı edindim. Hızlıca inceledim, çok özenle hazırladığınız belli. Tekrar emeğinize sağlık. Amacıma bir adım daha yaklaştırmış oldunuz, teşekkürler.
  15. H

Türkçe Basılmış Karavan El Kitabı Var Mı?

Ynt: Türkçe Basılmış Karavan El Kitabı Var Mı? Emeğinize sağlık. Bu akşam ilk işim D&R mağazasına uğramak olacak.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri