ibraymm kullanıcısının son içeriği

1. ibraymm

5.2 Zj Direksiyon Kutusu Ve Rot Kolları

ikitelli oto saniye de mi bu ustanın yeri ?
  2. ibraymm

İkitelli oto sanayiye gidiyorum ara sıra dediğiniz ustanın çalıştığı dükkanın ismi nedir acaba ikitelli organize sanayinin içinde mi acaba yeri
  3. ibraymm

Hocam merhaba, daha önce direksiyon kutusunu nerede tamir ettirdiniz acaba istanbul avrupa...

Hocam merhaba, daha önce direksiyon kutusunu nerede tamir ettirdiniz acaba istanbul avrupa yakasındayım bunun için usta arıyorum oyüzden rahatsız ettim yardımcı olursanız cok sevınırım
  4. ibraymm

Hocam merhaba, daha önce direksiyon kutusunu nerede tamir ettirdiniz acaba istanbul avrupa...

Hocam merhaba, daha önce direksiyon kutusunu nerede tamir ettirdiniz acaba istanbul avrupa yakasındayım bunun için usta arıyorum oyüzden rahatsız ettim yardımcı olursanız cok sevınırım
  5. ibraymm

Merhabalar, 5.2 zj kasa için direksiyon kutusu ve rot kollarının onarılması gerekiyor muayeneden...

Merhabalar, 5.2 zj kasa için direksiyon kutusu ve rot kollarının onarılması gerekiyor muayeneden geçmedi, yeriniz nerede ve maliyet konusunda ön bilgilendirme yapabilir misiniz
  6. ibraymm

Merhabalar, 5.2 zj aracımı muayene götürdüm fakat direksiyon kutusundaki boşluktan ve rot kollarından dolayı geçmedi, Bu problemi çözmek için İstanbul Avrupa yakasında bi ustaya ihtiyacım var. Acaba nekadar bi masraf çıkarır daha önce tecrübesi olan abiler yardımcı olursa çok sevinirim, 1 ay...
  7. ibraymm

Lpg Tank Değişimi Ve Muayene

Bugün 60 lt yeni lpg tankı taktırdım sızdırmazlık raporu tadilat raporu fatura vs. onları da temin ettim haftasonu muayene sokacağım
  8. ibraymm

Lpg Tank Değişimi Ve Muayene

Aracın muayenesi geldi ve artık lpg tankında süresi dolduğu için değiştirmem gerekiyor. Yarın bunu halledeceğim fakat muayene gittiğimde herhangi bir evrak isterler mi bununla ilgili yoksa sadece Lpg tankını değiştirmiş olmam muayeneden geçmek için yeterli mi ? İlk kez bi muayene sokacağım...
  9. ibraymm

Satılık 1996 Grandcherokee 5.2 Değişensiz Orjinal

oradan kaldırdım diye hatırlıyorum zaten teşekkür ederim yine de
  10. ibraymm

whatsapp üzerinden yazarsanız başka fotoğraflar gönderebilirim 534 273 78 70
  11. ibraymm

yeniden satılığa cıkardım
  12. ibraymm

hayır araç duruyor hala yeniden satılığa koydum
  13. ibraymm

Teşekkür ederim aracı aldığımdan beri asfaltta kullandım bende hiç offroad deneyimi de yaşamadım. ilan linki Sahibinden Jeep Grand Cherokee 5.2 Limited 1996 Model İstanbulSahibinden Jeep Grand Cherokee 5.2 Limited 1996 Model İstanbul 246.000 km Mor - 8150468 | Arabam.com
  14. ibraymm

Yaklaşık 1 buçuk senedir kullandığım 5.2 Grandcherokee 1996 model aracımı satıyorum. Bu araçlardan çok fazla anlamıyorum ama kullandığım süre boyunca hiç yolda bırakmadı beni okadar uzun yol yaptım. Çalışırken stop ettiğini dahi bilmem. İlan linki atmak yasak mı bilmiyorum oyüzden iletişime...
  15. ibraymm

Radyatör Çatlağı

parça araştırması yapıyorum. siz de bu ürünler bulunuyor sanırım değil mi ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri