jeju kullanıcısının son içeriği

1. J

Bolu ,düzce,zonguldak ,bartın ,karabük,kastamonu İstikameti Görülecek Kamp

Ynt: Bolu ,düzce,zonguldak ,bartın ,karabük,kastamonu İstikameti Görülecek Kamp yedigöller in devrek tarafından inmeyi düşünürseniz, devrek'i geçtikten sonra yenice karabük sapağından dönüp yenice ormanlarında kamp kurabilirsiniz. detaylı bilgi için http://www.yenice.gov.tr/yenice-kitap/...
  2. J

alınık 195-80-15 dişli arazi lastiği...

suzuki samuraimize cıkma 195 80 15 dişli arazi lastiği arıyorum ya da antalyada önerebileceğiniz,çıkma lastik bulabileceğim bir yer, varsa sevinirim teşekkürler..
  3. J

burdur yeşilova kayak merkezi

Ynt: burdur yeşilova kayak merkezi o video şenlik gününde çekildiğinden araç trafiği oldukça fazla olduğundan yol baya çamurlaştı, tesisteki otopark da malum resmi araçlarla doldu açılış olduğundan, ama artık o kadar trafik olmaz ama yine de daa önceki iletimde de söyledim ya arazi aracınız...
  4. J

Vitara 2.0 v6 cılar Kaç Kişiyiz.?

Ynt: Vitara 2.0 v6 cılar Kaç Kişiyiz.? merhabalar yahu bu iletinin burada ne işi var diyebilirsiniz, malum site burda da açılır mı diyebilirsiniz ama gercekten bu konuyu paylaşacak bir bölüm bulamadım. affınıza sığınarak fikir almak istiyorum sizlerden, antalyada bir araç buldum vitara 2.0...
  5. J

Ynt: burdur yeşilova kayak merkezi evet salda gölü türkiyenin en temiz göllerinden biri konaklamayı yeşilova ilçesindeki otellerden sağlayabilirsiniz kar kalınlığı konusunda davraz kayak merkeziyle aynı ölçüde gittiği kanısındayım, ben de snowboard yapıyorum 2 yıldır, snowboarda yeni başlayan...
  6. J

Ynt: burdur yeşilova kayak merkezi ulaşım...
  7. J

Ynt: burdur yeşilova kayak merkezi Yeşilova(Burdur) Kayak Merkezi Kar Şenliği Programı 25.02.2012 Saat 12:00 ile 18:00 Arası 1) Konser 2) Açılış 3) Temsili Kurdele Kesimi 4) Animasyon Gösterileri 5) İkram 6) Kızak ve Kayak Yarışmaları 7) Ödül Töreni 8) Konser 9) Kayakçıların Meşaleli...
  8. J

Ynt: burdur yeşilova kayak merkezi http://tvarsivi.com/burdurda-salda-kayak-merkezi-ilk-sezonunu-acti-16-01-2012-izle-i_2012010408569.html
  9. J

merhabalar, artık bir kayak merkezimiz daha hizmete açıldı burdurun yeşilova ilçesinde, yaklaşık olarak denizliye 110 km antalyaya 150km burdura 80 km uzaklıkta, yolu arazi aracınızla sıkıntısız , yok ben binek aracımla gelicem derseniz de çamura toprağa görmezden gelirseniz sıkıntı yok :) bu...
  10. J

Yardım....Fiyatlarındaki Abartı / Tutarsızlıklardan Defender Alamıyorum.

Ynt: Yardım....Fiyatlarındaki Abartı / Tutarsızlıklardan Defender Alamıyorum. veterinere katılıyorum... takip...
  11. J

köprülü kanyon

Ynt: eğirdir'den köprülü kanyon'a ewet kendi soruma kendim cevaplayacağım anlaşılan 8) geçtiğimiz haftasonu itibariyle rotamı tamamladık, fotoları ve tüm açıklamalarıyla birlikte ennn kısa zamanda sizlere sunacağım!!!!
  12. J

köprülü kanyon

merhabalar.. biz birkaç arkadaş eğirdirden köprülü kanyona alternatif bi rotadan inmeyi planlıyoruz fakat çok mutevaziyiz hani asfaltan da cıkmak istemiyoruz ama stabilize yoldan da korkmuyoruz :))) ısparta sütçülerden köprülü kanyon'a giden yol hakkında bilgi almak istiyoruz... rotayı...
  13. J

Katlanır Alüminyum Kayık Hakkında

Ynt: Katlanır Alüminyum Kayık Hakkında elinize sağlık şimdiden bi soru da benden ozaman :) ağırlık olarak öngörünüz nedir kaucukla birlikte?
  14. J

Gezenbilir; 14. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği'nde (21 - 23 Mayıs 2010)

Ynt: Gezenbilir; 14. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği'nde (21 - 23 Mayıs 2010) Antalyadan katılacak grup var mı? araçta yeriniz var mı :) yoksa ben aracımla gitmeyi planlıorum 3 kişilik de boş yer olucak :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri