kinstd kullanıcısının son içeriği

1. K

Iran Üzeri Başka Ülkelere Gidenlere Bir Sorum Var Da.

günlük kaç euro günlük kaç euro aldılar aklınızda mı?
  2. K

Arabayla Tunceli'den Eysk /krasnodar /rusya'ya

rusya vize istediği için konsolosluktan vize de almanız gerekecek
  3. K

Iran Üzeri Başka Ülkelere Gidenlere Bir Sorum Var Da.

biliyorsunuz burası gezi forumu burada insanlar gezgin. gezerken ister istemez ekonomiyi de sorguluyorsunuz en çok sorun gelişmemiş ülkelerde irandan türkiye ye geçerken iran deponuz dolu ya da boş olsun irandaki benzin diyelim 0.50 kuruş türkiye de 7 tl aradaki 6.50 tl yi irandaki para...
  4. K

3 Günlük Iran Ermenistan Gezisi Yapabiliriz.

Ben Ardahan'dayim. Arabayla buraya geleceksiniz Nurdan aşağı Kars Iğdır Ağrı yapıp İran'a girip Ermenistan gürcustannn yapıp Ardahan dan cikacagiz
  5. K

siz ne zaman müsait olursanız o zaman gidebiliriz.
  6. K

sizin aracınızla gidebiliriz yol masraflarının yarısını karşılayaiblirim iran ı beyenmesem de urimiye tebriz veya tahran cok güzel yerlerdi donus ise ermenistan gürcüstan tan çıkabiliriz.
  7. K

Ermenistan"a Aracla Güvenle Gidip Gelebilirsiniz. Gezi Notları.

evet gürcüstan üzerinden gittim çıldır aktaş sınır kapısından çıktım 100 km sonra bavra sınır kapısından girdim irandan gidilmez hem uzak hem de iran bir sürü belge istiyor vergi istiyor sinir bozucu yani
  8. K

1 lari 2 tl 1 tl 0.93 dram en yakın yerden gürcüstan üzeri aktaş sınır kapısından gireceksiniz. gürcüstan da mazot ermenistanla hemen hemen aynı. gürcüstan da ucuz yerlerde mazot 2 lari yani 4 tl ama genel olarak yerlerde 2.15 lari ile 2.30 lari yani 4.30 ile 4.60 tl arasında gürcüstan da. ucuz...
  9. K

memnun olmadığım ülkeler iran nahcivan azerbayan memnun değilim. iranda depodaki mazota depon bos olsa bile para alıyorlar yok ona vergi buna para diye bir sürü para çıkıyor. ve arabanını da gıcık bir sekilde arıyorlar rusya ukrayna dan memnundum ukraynalı bana iyi davranmıstı rusya da sadece...
  10. K

bazen tabi öyle bir duyguya kapılıyorum düşman ülke diye insanın aklına geliyor sizi zora sokmak için bi şeyler yapabilirler fakat öyle kötülük insanlar değiller. en azından üst düzey insanlar öyle değiller. mesela kötüsü nahcivan da basıma gelmisti nahcivan a gittiğimde azeri neden ermenistan...
  11. K

yıllar önce ermenistan a 2 kez gitmiştim. önceden rüşvet dönüyordu yıllar önce son gittiğim de ermeni memur benden 20 dollar vergi bahanesiyle para almıştı. o olaydan sonra 3-4 yıl boyunca gitmedim ermenistan a şubatta gürcüstan üzerinden ermenistan a gittim ardahan aktaş sınır kapısı en yakın...
  12. K

Yurtdısına Cıkış Türkçe Vekalet

gecen gürcüstan ermenistan gezisi yaptım bir sorun olmadı vekaleti de soran olmadı
  13. K

gecen gürcüstan ermenistan gezisi yaptım bir sorun olmadı
  14. K

araç babamın adına yurtdısına cıkıcam türkce vekalet var. gürcüstan a sürekli türkce vekaletle girdim cıktım sorun olmadı türkçe vekaletle çıkışlarda sorun olur mu?
  15. K

Ermenistan'da 13 Gun - Mayis 2018

çıkarken yol vergisi talep edildi mi? gümrükte rüşvet talep edildi mi? trafik polisi rüşvet talep etti mi? simdilik soracaklarım bunlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri