m.m.aksu_@hotmail.com kullanıcısının son içeriği

1. M

ORGANİK TARİM HAVZASİNDA ORGANİK BAL

Ynt: ORGANİK TARİM HAVZASİNDA ORGANİK BAL ARKADASLAR ORGANIK TARIM HAVZASI BILINDIGI GIBI CAYKUR TARAFINDAN RIZENIN HEMŞİN İLCESI SECILDI BU BALDA ORDA URETILIYO SELAMLAR
  2. M

ORGANİK TARİM HAVZASİNDA ORGANİK BAL

SEVGİLİ GEZENBİLİR AİLESİ YAKLASIK BES YILDIR VERDIGIM MUCADELEDEN KAZANARAK ANLIMIN AKIYLA CIKTIM VE NIHAYET ORGANIK CAGALVER BALINI URETTIM VE NASIL URETTIM ONCELIKLE BILINDIGI GIBI KESINLIKLE SEKERLI SURUP YOK KIMYASAL MADDE YOK VE PARAFINLI MUM YOK BENDE BUNLARI YAPTIM AMA BUNU NASIL...
  3. M

Gerçek Bal Nasıl Anlaşılır?

Ynt: Gerçek Bal Nasıl Anlaşılır? sevgili arkadaşlar cozumunu buldum hemşinliyim ve rize hemşin bolgesi organik bolge secildi bende dunyaca unlu sertıfıkasyon sırketlerinden olan ımo ıle anlalsarak 2 yıl sonra organık mum organın varova ılacı kımyasal madde kullanmadan elde ettık ve yakında...
  4. M

Organik Karadeniz Kestane Şifa Balı

Ynt: Organik Karadeniz Kestane Şifa Balı sevgili sıte arkadaslarım gostermıs oldugunuz ılgıden dolayı tesekkur ederım son 9 kılo suzma 11 kıılo karakovan balım kaldı gıttı gıdıyor selamlar
  5. M

Ynt: Organik Karadeniz Kestane Şifa Balı 2009 kılosu 100 karakovan 150 ytl dır numaram uste vardır kargoyla problemsız teslım
  6. M

Ynt: Organik Karadeniz Kestane Şifa Balı 2009 yılının organık kestane ve karakovan balları sagımı yapılmıstır ısteyen arkadaslar bana ulasabılır tamamen organıktır
  7. M

Ynt: Organik Karadeniz Kestane Şifa Balı ARKADAŞLAR SON 14 KİLO İLGİNİZE TEŞEKKUR EDERİM 0 535 580 22 47
  8. M

Ynt: Organik Karadeniz Kestane Şifa Balı son bısey elımde son 26 kılo kaldı
  9. M

Ynt: Organik Karadeniz Kestane Şifa Balı unuttugum bırsey daha bu bal 9 aylık cocuklardan en yetıskıne bıle yarıyo ust solunum alt solunum akcıger karacıger bobrek mıde tum hastalıklarda sıfası var
  10. M

Bu da Benim Keçi - Niva

Ynt: Bu da Benim Keçi - Niva davamını beklerız
  11. M

SEVGILI ARKADASLAR BEN RIZENIN HEMŞİN İLCESINDEN KATILIYOM BALCILIK YAPIYOM VE SU AN 50KOVANIM VAR VE ORGANIK BAL URETIMI YAPIYOM BALIMI ISTANBUL KALITE SISTEM LABUATUVARINDA TAHLIL YAPTIRDIM VE ISTEYEN ARKADASLARADA BIR ORNEK YOLUYCAM %000 ŞEKER %16.62 NEM BU GERCEKTEN YAKALANMASI ZOR AMA...
  12. M

Gerçek Bal Nasıl Anlaşılır?

Ynt: Gerçek Bal Nasıl Anlaşılır? evet sevgılı doguslu abım su an yaklasık 50 adet petek sahıbıyım ve dedıgıne katılıyom bu arada kalıte sıstem labovatuvar belgelı %000 nokta seker %16.32 nem bunlar gercekten ınanılmaz bır kalıte yakalıdım orjınal kestane balı sevgılı arkadaslar ısteyen olursa 0...
  13. M

Ordu Off-Road Kulübü Yokuşdibi Kar-Off-Road Gezisi (30 Kasım 2008)

Ynt: Ordu Off-Road Kulübü Yokuşdibi Kar-Off-Road Gezisi (30 Kasım 2008) ya super ya bıde o 1992 model ısuzu o oyle ne yapmıslar o arabaya ben satmıstım bendeydı helal olsun ya bızede haber versenızde gelsek
  14. M

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 sevgılı arkadaslar ben yenı aldım std modelınden ve 1 metre kardan cıktı yanlız ben buna ozel kıs lastıklerı ıstıyom ama param fazla kalmdı bana yardım edecek arkadas varsa sevınırım erhan sen bılırsın banma bı yardım etsen ::)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri