marmok kullanıcısının son içeriği

1. M

Rot Amortisörü

Ynt: Rot Amortisörü Bende de aynı sorun var ; 2008 model suzuki jimny aracımda, orjinal jant ve lastikleri olmasına rağmen, 60 km nin üstünde kasis ve çukurlara girdiğimde rahatsız edecek derecede titreme oluşuyor. Bu sorunu rot amortisörü ile çözmem mümkünmü ve bu konuda güvenilir bir adres...
  2. M

ZJ'de Off-Road Tipi Direksiyon Amortisörü ?..

Ynt: ZJ'de Off-Road Tipi Direksiyon Amortisörü ?.. Evet benim de 2008 model 22000 de suzuki jimny aracım var kasislere girdiğin de bu direksiyon titremesine nasıl çare bulacağız. direlsiyon amortisörümü yoksa kendi amaortisörlerini kuvvetlendirmeklemi ?
  3. M

Jımny Alt Koruma

Ynt: Jımny Alt Koruma Bu tampon geldiğinde haberimiz olursa çok memnun oluruz. Bu arada jimny ye direksiyon amortisörü nerede taktırabilirim ?
  4. M

Mangal Yakma Önerileri

Mangal da ızgarayı değil eti yağlayın Yazın en büyük keyiflerinden biri olan mangal ve barbeküde dikkat edilmesi gerekenler : * Gaz kullanılmamalı. Mangalı yakmak için herhangi bir yakıcı sıvıya ihtiyaç yoktur. Kömürleri kolayca ateşlemek için ateşleme bacasından faydalanılmalıdır. * Barbekü...
  5. M

Suzuki Jimny de Direksiyon Problemi

Ynt: Suzuki Jimny de Direksiyon Problemi Ben marmaristeyim. 60 km ye kadar sesi ve vuruntuyu hissetmiyorsunuz . 60 km . hızdan sonra, yollatdaki kasis ve yamalara girdiğimde, sallama ve vuruntu başlıyor. lastik ve jantlar orjinal. sallama ile birlikte direksiyonda vuruntu oluyor. saygılarımla,
  6. M

Suzuki Jimny de Direksiyon Problemi

Arkadaşlar, 2008 model 22.000 km. de suzuki jimny aracım var. 80-90 km sürratlerde yamalı veya bozuk asfalta girdiğimde direksiyonda vuruntu ve tıkırtı başlıyor. servise gittiğimde, herşeyin normal olduğunu alt takımda problem olmadığını söylüyorlar. bazı servislerde ön tekerleklerin çalıştığı...
  7. M

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) Arkadaşlar merhaba, Marmaristen aranıza yeni katıldım. 2008 suzuki jimny Marmaristen sevgiler Güneş Karaçetin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri