matchplus kullanıcısının son içeriği

1. matchplus

Aracını Satacaklar Dikkat Yeni Dolandırıcılık Sistemi

Üstad sen bunu nerden duydun bilmiyorum ama yanlış bilgi edinmişsin..hiçbir şekilde hak iddia edemez online banka işlemlerinde o boşluk ZORUNLU değil isteğe bağlıdır ve resmi hiçbir dayanağı yoktur..hasanın beyanı tamamıyla hayal ürünü güzel bir örnek vereyim rahmetli Kemal sunalın bi sahnesi...
  2. matchplus

Acil Yardım Ricası: Krank Devir Sensörü Mü?

Bu opelin bu motorlardaki kronik problemidir yüksek devir motoru değil bunu unutmayın ..durduğu yerde gaz kestirirken fişlerini eritir .. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. matchplus

Sorun hava akışmetre değiştirdim bitti Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. matchplus

Aynı şeyi bende yaşadım ve çözdüm hemen:) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. matchplus

Ankara Ve Çevresi Off Road Rotaları

Hoşgeldiniz ,bahsettiğim rota sizin aracınıza ağır gelir ve yanlız gitmenizi önermem..eğer ilginiz var ise face ten pars team e katılıp ordaki arkadaşlar ile konuşup yardım alabilirsiniz Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. matchplus

Aracımı Değiştiresim Var, Yorum Ve Bilgileriniz Değerinde Alınır :d

Yidim yidim kafa trilyon Buda habın kiti Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. matchplus

Avukat boşveeeeer Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. matchplus

Bana bakma abi ben ayran gönüllüyüm ve elimden de geliyor bekleyemediğim için vazgeçtim yoksa onuda bi elden geçirirdim :) ölçtüm biçtim beklemeye değmez dedim halada öyle düşünüyorum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. matchplus

Macera arıyosunuz belli,bazen şnsan kendine dert yaratır şuan o aşamadasınız :)) Madem derdin büyüğüne göz diktiniz bari değer bişey için yapın uğraştıracağının keyfini fermez!! Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  10. matchplus

Cj-5 Almak Istiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim Ustadan Tavsiyeler

Benim ruhum özgür gelemem öyle kontrole izlenmeye:)) Güzergahımı kendim belirler molamı kendim seçerim [emoji1][emoji1] ama çok pis kırk ayak sürerim ..şuan da yoldayım konuadan dönüyorum [emoji6] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. matchplus

Sorun yok bende malesef insomnia var ..ama sabah senin için simit yicem söz:) haa bu arada biliyomusun avukat arkadaşlarım burda onlarda evde kahvaltı yapmadan dışarda simit çay yapabiliyolar [emoji6] dene dicemde seni bozar be neyse hadi iyi uykular sana Tapatalk kullanarak iPhone...
  12. matchplus

Başgan diktafon diyorsun sürekli ama nasıl kullanıldığı hakkında pek fikrin yok sanırım.. yine kendince sende alışkanlık haline gelmiş şımarık jargonunla ezite etmeye çalışıyosun karşındakini :) Üzülüyorum senin için Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. matchplus

Gelelim makaslı aracın ne olduğuna yahu adam bu saçmalık yüzünden belkide konuyu takibi bıraktı:) sen neden bir türlü anlamıyorsun ki bunu diğer adam da zaten makaslı araç komforludur helezonludan başarılıdır demiyor ki öyle bi iddia en azından bu başlık altın da yok..cj 5 hakkında alıcıyı...
  14. matchplus

Arkadaşım bak argo konuşmuyorum saygısız aşağılayıcı kelimeler cümleler kullanmıyorum,gelelim ayıkladığın kelimelere 1)görgüsüzlük sorulmadan mal varlığını buraya dökene hatta dökmekle kalmayıp bununla bi yere gelmeye çalışana 2)ben kimseye sen adam değilsin adam ol demedim dememde,bize malın...
  15. matchplus

Tamam kardeşim haklısın sen :) senin kafandan da lazım Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri