metin0035 kullanıcısının son içeriği

1. metin0035

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "yak" - Atilla Dinçer(atiladi) Atilla hayırlı akşamlar. Bende 12 metreküp ducato aldım tavan havalandırması temperit camlı 50*50 montajı için senden nasıl kesim yaptığını ve alt saçı montajlar iken ahşap çerçeve uyguladınmı?Saçı ne...
  2. metin0035

Sevgili Kızımın Nikah Ve Düğün Daveti

Kıymetli GEZENBİLİR ailesi, Canım, kızım Duygunun Nikah ve Düğün haberini hepinizle paylaşmak istedim. İstisnasız herkesi bekleriz. Sevgi ve Saygılarımla...!
  3. metin0035

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi) Atilla bey kolay gelsin.Ellerinize sağlık, başarılar diliyorum.Bizlerde görerek ve anlayarak uygulamalı dersten faydalanıyoruz.Tecrübe konuşuyor demek daha doğru olur .ALLAH muvaffak etsin.Paylaşımınız...
  4. metin0035

Çekme Karavan Yapıyorum "badi'k" Seyfettin Başkurt

Ynt: Çekme Karavan Yapıyorum "badi'k" Seyfettin Başkurt Kolay gelsin,çalışmanızı takip ediyor ve bilgileniyorum.Başarılar diliyorum.SEVGİ ve SAYGILAR.
  5. metin0035

Unimog - Karavan

Ynt: Unimog - Karavan İsrafil bey kolay gelsin.Anlaşılan o ki dere tepe düz gidip dağları aşacan.ALLAH kolaylık versin.Ben sadece iç mekanı kullanım verimliliği açısından WC banyo bölümünü ortaya değilde bir köşeye ,mesela arka köşeye koysan daha iyi olur görüşündeyim.Yinede...
  6. metin0035

Hedef Karavan ile St. Petersburg

Ynt: Hedef Karavan ile St. Petersburg Ferhat bey ilgi ile izledim.Gerçekten farklı yerleri tercih ederek gezmenin tadını çıkartmışsınız.Paylaşımınız için teşekkürler.SEVGİ ve SAYGILAR.
  7. metin0035

'egeli' 2012

Ynt: 'egeli' 2012 Sevgili Ülker hanım,Yavuz ağbi gezinizi ancak gördüm ve soluksuzca inceliyorum.Sizin gözünüzden ,sizin objektifinizden,karavanınızın penceresinden görmek ve gezmek de çok farklı ve güzel.Şu an 12 inci sayfada Bandırmadayım.Benim doğduğum yer.Şimdilik...
  8. metin0035

İlk Göz Ağrım HYMER CAMP51 ve İlk Gezimiz 2012

Ynt: İlk Göz Ağrım HYMER CAMP51 ve İlk Gezimiz 2012 Ahmet bey hayırlı uğurlu olsun .Geziniz önca ata topraklarına herhalde .İlgi ile izliyor beğeniyoruz.Yaşamınıza renk ve nice tatiller sunmasını temenni ederim yeni karavanınızın.SEVGİ ve SAYGILAR.
  9. metin0035

2012 Çöl Kartalı'nın Uzun Soluklu Gezisi

Ynt: 2012 Çöl Kartalı'nın Uzun Soluklu Gezisi Sayın Bülent bey Yeşim hanım;Tebrikler,gözünüzaydın torununuzu güle güle büyütün.Yaz gezinizi de ilgi ile izledim.Güzel ve neşeli geçmiş.Daha nice tatiller yollar dilerim.Mutlu olmanın keyfini sürün.Sağlık ve mutluluklar. SEVGİ ve SAYGILAR.
  10. metin0035

İlk Karavanımız İle İlk Gezimiz (mehmet_mtrs)

Ynt: İlk Karavanımız İle İlk Gezimiz (mehmet_mtrs) Mehmet ağbi ve saygıdeğer eşinize selamlar.Ağbi paylaşımını yeni gördüm ve dikkatlice takip ettim,bir solukta.Ne diyeyim çok güzel çok iştahlı ,çok nüktedan, çok anlamlı ,çok değer katıcı buldum.Çokda katılımcı izleyecektir,karavan...
  11. metin0035

Kendi Karavanını Yapanlar; 12m3 Ducato-Tatanka (Atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 12m3 Ducato-Tatanka (Atiladi) Atilla bey hayırlı yuğurlu olsun .Güle güle kullanın.Sağlık ve mutlulukla nice nice tatillerinize eşlik etmesini temenni ediyorum.Artık bizde imkanlarımızı geliştirdiğimiz takdirde bir kamper yapacağımız zaman sizin...
  12. metin0035

Yeni Çekme Karavan Modeli (Ege Karavan)

Ynt: Yeni Çekme Karavan Modeli (Ege Karavan) Merhabalar..Vural beyin söylediklerine katılmamak mümkün değil.Bunca yıl yollarda ve kamplarda gördüklerimiz,anlatılanlar da cabası diyecek bir şey yok.Hep kullanılan kalitesiz ürünler arge olmadan yapılan ürünler.Hakbuki 1975 li yılların...
  13. metin0035

Evin Alt Katında Çekme Karavan Yapım Denemesi

Ynt: Evin Alt Katında Çekme Karavan Yapım Denemesi Merhaba .Kompak plastik En180 veya 150 cm Boy rulo uzun kalınlık 2 3 mm - Aloucobant ise en 100 veya 120 cm Boy 400 veya 500 cm kalınlık4 veya 5mm olmalı. arası kauçuk iki tarafı aliminyum. ölçülerini bir zamanlar tam...
  14. metin0035

Evin Alt Katında Çekme Karavan Yapım Denemesi

Ynt: Evin Alt Katında Çekme Karavan Yapım Denemesi İyi çalışmalar.Dış kaplama için 1)Aliminyum gofraj.2)Kompak Plastik 3)Ahşap görünüm.4)Alaucobant çlevha Seçenekleri olabilir.Farklı bir şey olsun derseniz ben ahşap olup üstü verniklenebilir.Çalışmalarınızda başarılar.SEVGİ ve SAYGILAR.
  15. metin0035

Benim Karavanım. BEYAZSARAY

Ynt: Benim Karavanım. BEYAZSARAY Ali bey kolay gelsin,iyi çalışmalar.Konuyu yeni gördüm,takip ediyorum ve biz ne zaman yapacağız diye hayıflanıyorum.Sizleri takip ederken büyük bir mutluluk duyuyorum.Sanki bende orada işin yanındayım gibi geliyor.Çok iyi bir iş çıkartacağınız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri