Monti kullanıcısının son içeriği

1. Monti

Enduro Bot Konusunda Yardım !!!!!!

Ynt: Enduro Bot Konusunda Yardım !!!!!! Forma adventure. Fiyat / Kalite / Rahatlık = Süper
  2. Monti

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Duruyor evet alalı 1 seneyi geçti 2 ay kadar; 45000km oldu. ;) 300000 km olunca satıp geri Duster alcam o zamana 2 lt. si gelir heralde ;D ;D ;D Şaka bi yana keşke 1.6 130 HP olanı çıkarsalar gerçekten epey satar gibime geliyor. :-\ :-\
  3. Monti

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Duster forumlarına ne oldu yaw? Hic polemik kalmamış :o :o :o :o :o Uzuuun zaman sonra selam hepinize :)
  4. Monti

Duster'ım ile Videolarım

Ynt: Duster'ım İle Videolarım Super uçmuş Duster Ali bey ;) Senin bu Duster yüzüyo, uçuyo daha neler yapıyo takipteyiz ;D ;D
  5. Monti

Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri

Ynt: Otobanda Duster İle Hız Yapmanın Riskleri Eski dustercı yeni Subarucu o zaman bende takipppp ;) ;) ;) ;)
  6. Monti

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D süpermiş.
  7. Monti

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? 400+ Kg ı nasıl tespit ettiniz?
  8. Monti

HONDA CRF 250L Geliyor!

Ynt: Honda Crf 250l Geliyor! ;D
  9. Monti

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Bilal abim nasılsın iyimisin? Özlemişim güzel seviyeli eğlenceli muhabbetini ;) ;D ;D ;D
  10. Monti

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Ben su turan güneşten yukarı çıkarken sağ paraleli üzerinde bir arac hobi dükkanından almıştım ama zaten freelander a göre yokmuş bakmışsınız. ;) ;)
  11. Monti

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Bende eski araca sundan almıştım. gayet kaliteliydi. montajıda kolaydı kendim yapmıştım. www.armster.com.tr ;) ;)
  12. Monti

Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın

Ynt: Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın Ben 250 ye bir romork yaptim. 800 e de bu hafta güzel bir bıcı bıcı var. Bizimkiler bu sene kışı atladığımızdan sezon kapatamadılar, o yuzden kirliler. ;D ;D ;D
  13. Monti

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Dostlar motorsiklet romorkumun videosu beğeninize sunarım ;) ;) ;) 8) 8) 8) 8) http://www.youtube.com/watch?v=YAgPWCVTBDM
  14. Monti

Motosiklet Trailer

Ynt: Motosiklet Trailer Tesekkurler :)
  15. Monti

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Arkadaslar motor romorkum revize hali

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri