moonwalker_arc kullanıcısının son içeriği

1. moonwalker_arc

Satılık Pc 1700 Model 12v-68ah Odyssey Aku

Ynt: Satılık Pc 1700 Model 12v-68ah Odyssey Aku aslan bey merhaba; ürünün garantisi devam ediyor mu ? bu geçen süreçte akü yattımı durumu nedir ? Bir de fiyat olarak son ne düşünüyorsunuz (Yenisi için 847+KDV fiyat aldım)
  2. moonwalker_arc

Taşınır Çantalı Kamp Ocağı

Ynt: Taşınır Çantalı Kamp Ocağı 2 sene sonra konuyu hortlatalım var mı bu ocaklardan hala elinizde ?
  3. moonwalker_arc

Satılık NP231 Arazi Şanzımanı

Ynt: Satılık Np231 Arazi Şanzımanı Şanzımanlar satılmıştır, ilgi gösteren arkadaşlara teşekkür ederim.
  4. moonwalker_arc

High Pinion Dana 60 Ön Difransiyel

Ynt: High Pinion Dana 60 Ön Difransiyel Zor hemde çok zor :) dana 44 kullanın önde
  5. moonwalker_arc

defender ı nasıl yapalım

Ynt: Defender I Nasıl Yapalım takip
  6. moonwalker_arc

Ahşap Defender Torpido Yapımı

Ynt: Ahşap Defender Torpido Yapımı takip
  7. moonwalker_arc

Dıy - Kes Ve Döndür (caster Açısı)

Ynt: Dıy - Kes Ve Döndür (caster Açısı) Akslarım geçen hafta geldi ancak yoğunluktan fırsat bulup takamadım, hafta içi kendime zaman yaratabilirsem hafta içi olmadı pazar günü toplayacağım.
  8. moonwalker_arc

Ynt: Dıy - Kes Ve Döndür (caster Açısı) Arkadaşlar teşekkür ederim, fazla offsetten kaynaklı camber açımdada bozukluk var, (çatallar eğilmiş) onu düzeltmeye uğraşıyoruz.Birşeyler yaptık ama sonucu net görmek için lastikleri üzerine takıp görmek lazım.Amerikadan chromoly akslar sipariş etmiştim...
  9. moonwalker_arc

Arkadaşlar merhaba, uzun bir aradan sonra tekrar Gülazere birşeyler yapmaya başladım ve yaptığım şeyi bir makale tarzında yazacağım ki bu konuda hiçbir Türkçe kaynak yok.Benden sonra aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar yararlanabilsin. Öncelikle Caster nedir onu anlatayım; Caster diferansiyel...
  10. moonwalker_arc

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" Tsl, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock Ve Fazlası Valla ilanı verirken de hiç ayrılacakmış gerçekten satacakmış gibi düşünmedim.Şubatta düğün yapacağım, düğün dernek ev bark biraz nakit ihtiyacından dolayı satıyorum.Ancak hala yeni birşeyler yapıp masraf etmeye...
  11. moonwalker_arc

Pw 250 Diferansiyel Sorunu

Ynt: Pw 250 Diferansiyel Sorunu Direksiyon amortisörüyle alakası yok sarsıntının.Death Wobble denen olay oluşuyor büyük ihtimalle.Makas küpelerini, burçları, rot başlarını, rotilleri kontrol etmelisiniz.Direksiyon sistemindeki bir boşluktan kaynaklanıyor sıkıntınız.
  12. moonwalker_arc

Satılık 15" 5*114,3 Procomp Replica Jant, Flanş ve 31*10,5*15 Kumho MT

Ynt: Satılık 15" 5*114,3 Procomp Replica Jant, Flanş Ve 31*10,5*15 Kumho Mt güncel
  13. moonwalker_arc

Satılık Chevrolet 2.8 v6 motor ve otomatik şanzıman.

Ynt: Satılık Chevrolet 2.8 V6 Motor Ve Otomatik Şanzıman. Şanzıman satıldı, motor duruyor
  14. moonwalker_arc

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" Tsl, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock Ve Fazlası Gülazer Satılık !!! http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-biri-offroad-mu-dedi-gulazer-fiyat-dustu-113550852/detay/
  15. moonwalker_arc

Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı Cevap için teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri