Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan şaban.usta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 887
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 189,824

Etiketler

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

merhaba arkadaşlar bu gün itibarıyla yine arazideydik ve aracı bu gün maksimum zorladık araç bu gün istediğimizi verdi diyebilirim gerçi bu araçlar çamurda pek kullanılmasada biz camurun göbeğine soktuk bu gün ve araçta performansı bu gün yakaladık diyebilirim yine benim gördüğüm vede çevremdeki off-road meraklıları vede birebir bu sistemme uygun araçlarıyla buralara giremiyeceklerini belirttiler belki abartıyor diyebilirsiniz amma resim vede videolarını kendi çektiklerimi yükliyecem siz karar verin derim
not aracı merak eden arkadaşlar istanbuldan ve değişik illerden bire bir görmek için gelenler oldu vede TRT HABER kanalı da çekim vede söyleşide yaptılar bir iki gün sonra kanalda gösterilecek dendi saygılar

http://www.youtube.com/watch?v=OlNmBuvbOsY
http://www.youtube.com/watch?v=Nh06uQvJLEw
http://www.youtube.com/watch?v=1-aHNEM6IlA
http://www.youtube.com/watch?v=rEo0ZlItubA

100 3416

100 3424

100 3427

100 3428

100 3429

Şaban usta merhaba.
Senin videoları şuan izliyorum. Benim çektiğim videoları kendimce düzenledim. Ses haricinde sanırım görsellik olarak tatmin edici oldu. İzleyenlere de araç hakkında yeterli fikir sahibi olmalarında görsel olarak umarım yardımcı olmuştur. Önümüzdeki buluşmaları sabırsızlıkla beklemekteyim. Araç mükemmel olmuş usta.

Şaban Usta tebrik ederim.

Videolar harika! Kendimi görüntülere öyle bir kaptırmışım ki, buggy bir ara ormana doğru yöneldiğinde, ağaçların üzerinden basıp geçecek sandım :smiley:

Aylardır beklediğimize değdi, eline sağlık. Eminim, sen de ilk defa bu hafta emeğinin karşılığını aldın...

Emeği geçen herkese selamlar..

Emeginize saglik Saban usta.Yardira yardira gidiyor.
Hazir istim ustundeyken birde portal aks konusuna el atmayi dusunur musunuz?
Ugrasmaktan yoruldunuz belki ama siraya yeni bir sey koymak lazim.
Saglicakla kalin.

Şaban usta merhaba.
Senin videoları şuan izliyorum. Benim çektiğim videoları kendimce düzenledim eminim güzel kareler çekmişsindir onlarıda yükle ve bizlerle paylaşki bizlerde zevkle seyredelim hüseyin bey kardeşim

100 3329

ttogan' Alıntı:
Emeginize saglik Saban usta.Yardira yardira gidiyor.
Hazir istim ustundeyken birde portal aks konusuna el atmayi dusunur musunuz?
Ugrasmaktan yoruldunuz belki ama siraya yeni bir sey koymak lazim.
Saglicakla kalin.
bu portal aksı uygulamayı bir sonraki projeye bıraktık amma onun dizaynı biraz değişik olacak tabiki imkan yaratabilirsek

Şaban usta
Maşallah. Arkadaşın dediği gibi araç yardıra yardıra gidiyor.
Lastik seçiminin ne kadar doğru olduğunu videolar gösteriyor.
Portal aks projesinide yapacağından adım gibi eminim.

whiteagle' Alıntı:
Şaban usta
Maşallah. Arkadaşın dediği gibi araç yardıra yardıra gidiyor.
Lastik seçiminin ne kadar doğru olduğunu videolar gösteriyor.
Portal aks projesinide yapacağından adım gibi eminim.
ilhan kardeşim ben çamur için bu lasiğin dışında lasik önermiyorum vede kullanmam aracın gücü yerindeyse vede gereken alt yapı mevcut vede sağlamsa bu lasiklerle çıkamıyacağım yer yok videolarda izlediğin gibi yani buraya normal bir araç girebilirmi girersede çıkabilirmi bilmiyorum bu günkü gezide 4*4 traktörü olan bir arkadaşımız vardı ben tıraktörle bile burlardan geçemem dediğini duydum ve bu günkü gezide dier arkadaşlarada yardımlarımız oldu kaldığı yerlerden çıkmalarına

sağolun arkadaşlar teşekkür edrim hepinize insanın böyle uzun soluklu bir çalışmanın helede kendi emeğinizle bir şey ortaya çıkarıp ta bu şekilde sorunsuz bir performans sergilemesi insanın yorgunluğunu alıyor

hudev' Alıntı:
merhabalar.yeni videolar geldi .dahasıda gelecek.http://youtu.be/159JetP-klk

Güzel çekim olmuş.

Şaban usta dün Humo oto trial yarşlarındaydım. Araçlar parkurdayken seni ve aracını parkurda hayal ettim :smiley: Tam senin araçlık parkurdu inşallah ilerleyen zamanlarda yarışlarda görürüz.

ellerinize sağlık araç 10 numara gerçekten süper olmuş iyi günlerde kazasız kullanmak nasip olsun nazar değmesin İNŞALLAH. yalnız videoyu izlemekten kendimi alıkoyamıyorum hastalık yaptı ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR