Mossin Nagant kullanıcısının son içeriği

1. Mossin Nagant

subaru 2.el ''SADECE SUBARU ARAYANLARA'' başlık kalsın lütfen

şahsıma ait 2005 outback satılıktır. ilandan ulaşabilirsiniz. 2005 Subaru Outback 3.0 48.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 244527885
  2. Mossin Nagant

Nick Değişimi

forum değiştiği sırada sanırım benim nickim de değişmiş. nickimi mossin nagant olarak değiştirebilirmisiniz?
  3. Mossin Nagant

Nick Düzeltme

Nickim değişmiş. Mossin Nagant olarak depiştirirseniz sevinirim.
  4. Mossin Nagant

Xl7 Dizel Yakıt Tüketimi

2006 suzuki grand vitara xl7 2.0 td 250 bin km de. Lastik 235 70 16 yokohoma geolandar a/t-s egr iptali ve yazılım yaptırdım. 2 depodur aynı sonuçları alıyorum. Dizel 3.88 tl den aldım. 208 tl ye 650 km 530 km si full şehir içi. 4.5 km git gel. gün içinde en az 25 ışığa yakalanma. her biri en...
  5. Mossin Nagant

Forester 2.0x Mi Nıssan Pathfınder 3.3 Mü

Ynt: Forester 2.0x Mi Nıssan Pathfınder 3.3 Mü Ben yazılım yaptırdım, yakıt şehir içi 8.5-9 litre maksimum. Ama 300 metrede bir ışık var burda 60 sn. Hayvan gibi şehir içi yani. Uzun yolda 6-7 litre nin altına inenler var. Konfor gayet iyi aslında. Otobüs gibi. Grand vitara lardan çok farklı bu...
  6. Mossin Nagant

Ynt: Forester 2.0x Mi Nıssan Pathfınder 3.3 Mü BEn olsam otomatik tercih ederdim. (Subaruda) Erol araç aldım. Suzuki grand vitara xl7 diZel aldım. Çok avantajları olan bir araç ama subaruyu arıyorum. İlana koydum tekrar subaru alıcam. :)
  7. Mossin Nagant

Ynt: Forester 2.0x Mi Nıssan Pathfınder 3.3 Mü crv 4 çeker değildir. sıkıştığı zaman 4 çekere geçer. ikisi boyut olarak aynı olsa da çekiş sistemi olarak çok farklıdır. ben 65 bin km kullandım. lpg li. yazılımlı yüksek basınçlı 1 -1.4 bar arası. büyük lastikle.... sübap problemi yaşamadım...
  8. Mossin Nagant

Suzuki Grand Vitara Xl7 Dizel Fotolar

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Dizel Fotolar ortalı sıkıntı yok. Takozla yükseltme yaptım.
  9. Mossin Nagant

Suzuki Grand Vitara Xl7 Dizel Fotolar

sağdan soldan çektiğim fotoğraflar :D 1 inch yükseltme ve 235 70 16 geolandar a/t lastik var.
  10. Mossin Nagant

Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı bu iş için saçma sapan paralar alabilirler. benim yapıtğım ses yalıtımını 1500 tl ye yapan yerler var. siz istanbuldamısınız?
  11. Mossin Nagant

Forester Aksesuar Diff Plate Ve Yükseltme

Subaru forester da kullandım. Ürün rally armor skid plate dir. Diff plate değildir. Farkı aşağıda yazdım. Az kullanılmışdır. Esik vuruk kaynak yoktur. Yükseltme kiti 3cm liktir. 1997-2008 arası tüm foresterlara uyar. Delikleri açılmış kullanıma hazırdır. Sök tak yapılacak sadece. rally...
  12. Mossin Nagant

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı yalıtım çok işe yaradı gerçekten. toz alma yok denecek kadar.... fakat davlumbaz içleri gerçekten çok pis. söktüğünüzde hortumla içeri su tutun mutlaka. başka bir konuda da sadece toz alma olayının kesilmesi için yapılacak yalıtımı anlatmıştım...
  13. Mossin Nagant

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı Size göre yaramıyor olabilir, Yazı genelini okuyan yağlar hakkında güzel bilgiler öğreniir,biraz da ingilizcesi varsa linklerden daha çok bilgiye ulaşır. Öğrenir
  14. Mossin Nagant

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı Bu arada ben tuning dükkanında falan çalışmıyorum. Kamu görevlisiyim. Bu konularda sanayideki okuma yazma bilmeyen adamları dinleyeceğime okuyup araştırıp imkan varsa test edip öğreniyorum. Bahsettiğimiz konunun ingilizcesini yazarsanız bir dünya...
  15. Mossin Nagant

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı An oil's viscosity is just how thick it is. Viscosity is measured by an oil's "weight" Way back when all cars used 30 wt (weight) oil. This is a single grade oil: its actual viscosity varies with temperature. A single grade oil gets thinner when hot and...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri