muhacir kullanıcısının son içeriği

1. muhacir

Dodge S100 Yardım

Ynt: Dodge S100 Yardım hamama giren terler
  2. muhacir

Dodge S100 Yardım

Ynt: Dodge S100 Yardım baya moral vermişsin kardeş.........
  3. muhacir

Klima Montajı Hakkında

Ynt: Klima Montajı Hakkında Tabii onda hem fikiriz abi. türk işi hem kaliteli hem ucuz olcakya :) derdimiz o. aslında gözü kararttıktan sonra sıkıntı yok klima sonuçta büyük bir lüks bizim araçlara göre. sence Dodge s100 e maliyet nerelerde çıkar bir fikrin varmı
  4. muhacir

Klima Montajı Hakkında

Ynt: Klima Montajı Hakkında Sıcaktan sadece benmi bunalıyorum :))))
  5. muhacir

S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

Ynt: S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya Kardeşim tekrar selamlar. buralardayım artık haberleşiriz
  6. muhacir

Klima Montajı Hakkında

Ynt: Klima Montajı Hakkında Yani teoride herhangi uygun bir araçtan çıkma klima sistemi araca uygulanabilirmi sizce. Tabiki Türk ustalarının bilgi, tecrübe ve yokluktan yapabildiklerini düşünürsek üstesinden gelinmeyecek bişey miş gibi durmuyor :) ama yinede teknik destek ve maliyet...
  7. muhacir

Klima Montajı Hakkında

İlk projemde hem heyecandan hemde mali durumlardan yoğunlaşamadığım bir durumdu bu ama nasip olurda yeni projeye başlarsam kafa yoracağım bir konu.. Tecrübeleri olan arkadaşlardan ön bilgi ve paylaşım açısından ; hali hazırda bir kliması bulunmayan 30 lu yada 40 yaşlarında bir 4X4 e klima...
  8. muhacir

17 Janta 16 Lastik

Ynt: 17 Janta 16 Lastik abi neden böyle bişey yapcaz :) mevzuyu açsana biraz
  9. muhacir

S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

Ynt: S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya Ersel abi selamlar...... ben bi patladım anca kafayı kaldırabiliyorum..görüşmeyeli iyisindir inşallah. koca oğlan nasıl hayattamı yenişimi geldi. bundan sonra sık sık buralardayım haberleşelim abi. bu arada bi araç üstündeyim anlaşabirsek yeni başlık açıcam...
  10. muhacir

1987 GMC Suburban 6.2 Diesel..Yenileniyor

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Macera baya bir uzun sürmüş Allah sabrı vermiş ya sonunuda gösterir inşallah... Araçta bence iddialı bir model sonuçta öyle olacak inşallah..4 gözle bekliyoruz Kolaylıklar dilerim
  11. muhacir

Dodge S100 Yardım

Ynt: Dodge S100 Yardım selam kardeşim... benimde S100 le güzel zamanlarım oldu ve zamanında an be an gezebilirden paylaşmıştık hepberaber. az yakan derken bence biraz abes bi soru olmuş .... S100 le uzun yol neden, uzun yol yapacaksan S100 neden tam anlamadım. yakıt bişey değil gazla 55 kuruş...
  12. muhacir

1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100

Ynt: 1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100 Evet istanbuldan LPG isi yapan bir arkadas almıştı. Demekki plakayı değiştirmemiş. Ben o aracı gercekten cok severek ve ozveriyle toplamistim ama sürpriz birkaç sorun çıkınca satmak durumunda kaldım. Alan ve binen kardesime Allah kaza bela vermesin...
  13. muhacir

Ynt: 1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100 Eyvallah kardesim. Allah'a emanet. Arasira haberleselim
  14. muhacir

Ynt: 1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100 ozan kardeşim aynı araçtanmı söz ediyoruzanlamadım.benim araç için hiçbiryerde perkins motorlu yazmıyor ayrıca araç S100 yani 100lük dodge 6silindir benzinli ve gaz tesisatı var..ben yanlış anladuysam kusuruma bakma...arka kapak kulpları ses yapmaya...
  15. muhacir

Ynt: 1983 Model Çift Kabin 4x4 Dodge S 100 arkadaşlar ilan panosunda da var gerci ama burayada eklemek istedim.aracın gecmişi hakkkında sizlere bişey yazmama gerek yok herkez adım adım gördü zaten.aşağıya ekleyeceğim linkteki rakam gercekten komik kacıyor ancak durum böyle.i...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri