N.TURAN kullanıcısının son içeriği

1. N

Kia Sportage - Lr Freelander - Suzuki Grand Vitara Tercih ?

Ynt: Kia Sportage - Lr Freelander - Suzuki Grand Vitara Tercih ? 2007 freelander 2,2 motor kullanan arkadaşa sordum yakıtının yüksek olduğunu söyledi benim araç 120 klm. hızda sabitledim 9,3 lt gösterdi tabi bu kış şartlarındaki ölçüm.
  2. N

Kia Sportage - Lr Freelander - Suzuki Grand Vitara Tercih ?

Ynt: Kia Sportage - Lr Freelander - Suzuki Grand Vitara Tercih ? Kia sportage kullanıyorum 2007 model her türlü konfor var arazide mükemmel kronik sorunu yok servis ağı geniş çok memnunum
  3. N

Sportage hakkında

Ynt: Sportage Hakkında evet bende 2007 model kia sportage 2 yıldır kullanıyorum son derce memnunum hem arazide hemde uzun yolda gayet keyif verici bir araç
  4. N

Sportage hakkında

Ynt: Sportage hakkında 2007 modelini 1,5 yıldır kullanıyorum maşallah hiçbir sıkıntı yaşamadım gayet keyifli ve donanımlı araç
  5. N

Kia Sportage

Ynt: Kia Sportage 2007 model sportage kullanıcısıyım keyifli ve sağlam bir araç gayet mem nunum
  6. N

Orijinal Çeki Demiri

Ynt: Orijinal Çeki Demiri Ateş otomotiv Tel:216 3702502
  7. N

Kaç Kişi "Kia" Kullanıyor?

Ynt: Kaç Kişi "Kia" Kullanıyor? N.Turan 2007 model Kia sportage
  8. N

Duster Çeki Demiri

Ynt: Duster Çeki Demiri Arkadaşlar her araca uygun ce balgeli çeki demiiri için Ateş otomotiv Tel:216 370 25 02 bu adresten çeki demiri işinizi halledersiniz.
  9. N

Çeki Demiri Hakkında Yardım!

Ynt: Çeki Demiri Hakkında Yardım! sayın Barış. cayırova.com adresinden c belgeli çeki demiri topuzu alıp işletebilirsin.fiatı 90-100 tl civarında
  10. N

Vitara Arıyorum

Ynt: Vitara Arıyorum hüseyin bey adres verirseniz aracın resimlerini yollarım.
  11. N

Vitara Arıyorum

Ynt: Vitara Arıyorum sayın bigalı bendeki v6 otomatik ve çok temiz
  12. N

Vitara Arıyorum

Ynt: Vitara Arıyorum çok temiz v6 istermisiniz
  13. N

SUZUKİ OTO YEDEK PARÇALARI YILDIZ OTODAN

Ynt: SUZUKİ OTO YEDEK PARÇALARI YILDIZ OTODAN 1996 model suzuki vitara 2000 cc v 6 nın otomatik şanzıman roket teli araıyorum.temin edebillirmisiniz selamlar cep:tel: 0533 2849444
  14. N

Suzuki Vitara 2.0 HDI Motor Özellikleri?

Ynt: Suzuki Vitara 2.0 HDI Motor Özellikleri? verdiğiniz bilgiler için sağolasınız.yalnız hangi model 90 hp,hangisi 110 hp bununla ilgili bilgilendirirseniz çok iyi olur.
  15. N

Bu Araç Hakkında Acil Yardım

Ynt: Bu Araç Hakkında Acil Yardım bir de benim vitaraya bakın 19952931 ilan no

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri