olgu58 kullanıcısının son içeriği

1. O

Pickup Lar Ticari Mi Değilmi ?

Ynt: Pickup Lar Ticari Mi Değilmi ? Src mesleki yeterlilik belgesidir, mesleki faaliyet kapsamında araç kullananların alması gerekmektedir.
  2. O

Pickup Lar Ticari Mi Değilmi ?

Ynt: Pickup Lar Ticari Mi Değilmi ? aracın ticari veya husus kullanım tipine göre değişmektedir. Ticari olabilmesi için aracın ticari amaçla kullanılması gerekmektedir. Bu hallerde src K belgesi gibi belgelere ihtiyaç vardır. Ancak siz aracı hususi kullanıyorsanız ticari sayılmaz ve bu belgeler...
  3. O

L200 Yakıt Durumu

Ynt: L200 Yakıt Durumu 2011 model instyle (5 ileri otomatik) Ankara trafiğinde H/T lastik (245/65/17) ile 10-12 LT arası, uzunda 3 kişi ile 90 ı geçmezseniz düz rampası bol olmayan yolda 7,5-8,5 LT arası, 100 ü görür hatta gücü hissetmek için biraz da dokunursanız 11-12 rampada 13-14...
  4. O

4x4 Kamyonetlerin vergilendirilmesi hk.

Ynt: 4x4 Kamyonetlerin vergilendirilmesi hk. Ankara vergi mahkemesi de Anayasa Mahkemesine başvurup bu sınıf araçları 1 sayılı tarifeden vergilendirilmesinin iptali için başvurmuş, gerekçede de aynı aracın 4x2 sile 4x4 ü arasında orantsız fark var, ancak Anayasa Mahkemesi araç arazi taşıtıdır...
  5. O

rampada 2. viteste takılı kalma problemi

Ynt: rampada 2. viteste takılı kalma problemi araca yaklaşık 4 kere yazılım güncellemesi yapıldı. son 5 aydır sorun yok, gerçi aynı tür yollarda henüz aracı denemedim fakat yakıt tüketiminin arttığını düşünüyorum.
  6. O

Ynt: rampada 2. viteste takılı kalma problemi cevabınız için teşekkürler, yol asfalt olduğundan arazi konuma geçmedim sürekli 2H de gittim. vites 2 de kaldığında ekranda bir uyarı çıkmıyor, ya devirin rahat yükselmesine rağmen vites büyültmemesinden fark ediyorsuz. yada araç arıza tespit...
  7. O

merhabalar, Bende de 17.000 km de 2011 instyle modeli var,otomatik vites 178hp. karşılaştığım arıza pek şimdiye kadar yaşanmış değil. şöyleki; uzun ve dik asfalt rampalarda aracın gücü yettiği halde, şanzıman kendini korumaya alma ihityacı duyup 2. viteste takılı kalıyor, manuele alınca ne 3...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri