orion kullanıcısının son içeriği

1. orion

Merhabalar....

Merhaba Bu konularla ilgili www.kanoakademi.com a bir bakmanızı tavsiye ederim. Kolay gelsin
  2. orion

kanoakademi.com

kanoakademi.com
  3. orion

Ankarada Deniz Kayağı Kullananlar

Merhaba Ankara'da kayak işleri nasıl gidiyor. Başka kimse çıkmadı mı yahu? :D
  4. orion

Bisiklet Römorkuna Yüklenebilecek Başlangıç İçin Kano Önerisi

Ynt: Bisiklet Römorkuna Yüklenebilecek Başlangıç İçin Kano Önerisi Merhaba Tıpkı senin gibi kanoyla çok fazla tecrübesi olmayan bir arkadaş var, Elazığ'da yaşıyor Yusuf Kargınoğlu. O da aslen bisikletçi fakat civardaki göllerde kanoyla gezmek isterken o da bir maceraya atışmış. Belki onun...
  5. orion

Sac Kano Yapımı

Ynt: Sac Kano Yapımı Merhaba Yapmaya uğraştığınız kayak CLC Boat'un Wood Duck isimli modelinin çift kişiliği. Bu kayağın planları http://www.clcboats.com/ adresinden satın alınabiliyor. Ya da www.yelkenkayak.com adresinden kontraplak parçaları kesilmiş halde satın alabiliyorsunuz. Sacdan...
  6. orion

Deniz Kayağı Hakkında Bazı Sorular..

Ynt: Deniz Kayağı Hakkında Bazı Sorular.. Merhaba Khantengri Anatalya'da ADT Marine (ya da ART Marine ?) İzmir'de Kano Diyarı İzmir Kemalpaşa'da PMS Plastik (kendileri üreityorlar ama kalite düşük) Marmaris'te Alternatif turizm İstanbul'da Orofin, And Outdoor, Pupamarket, Yelkenkayak Bir de...
  7. orion

Antalya ve çevresi kayakçılar

Ynt: Antalya Ve Çevresi Kayakçılar Merhaba Türkiye'de seakayakla uğraşanların veritabanını oluşturmaya çalışıyorum. Bu projeyle ilgili bilgiyi şu adresten de alabilirsin. http://www.kanoakademi.com/turkiyedeki-seakayakcilar/ İlgilenirsen kayavolkan(a)gmail.com adresine mail gönderirsen...
  8. orion

Şişme Kano Etkinliği (eskişehir-porsuk Barajı)

Ynt: Şişme Kano Etkinliği (eskişehir-porsuk Barajı) Eskişehirde okuduğum dönemde Porsuk barajı ya da Musaözü göletine bisikletle giderdik. O yıllarda oralarda kayakla gezmeyi hayal ederdim. Hiç kısmet olmamıştı, ilerde bir zamanlar inşallah. Etkinliklerin devamını dilerim
  9. orion

Shearwater Sectional (parçalı Deniz Kayağı) İmalatı

Ynt: Shearwater Sectional (parçalı Deniz Kayağı) İmalatı Selamlar Yeni projede kolay gelsin, kısa sürede bitirip 2013 yazında suya indirebilirsin umarım. Bu forumda kontraplak kayak üretim konusunda Mehmet epey tecrübe sahibi, onun tavsiyelerini göz önünde bulundurmanı öneririm. Hangi epoksi...
  10. orion

Seakayak çizim programı

Ynt: Seakayak çizim programı Yıllar önce bu programı biraz kurcalamıştım ama ne kadar yol katettiğimi hatırlamıyorum. Çıktı alınabiliyor muydu, nasıl alınıyordu vs vs... Kayağa ait tüm postaların tek tek göründüğü bir sekmesi vardı. Sanıyorum o sayfadan çıktı alınabilir, ama hiç denemedim. Bir...
  11. orion

Aracımın Çeki Demiri Sorununu Nasıl Hallettim ?

Ynt: Aracımın Çeki Demiri Sorununu Nasıl Hallettim ? Merhaba Öncelikle geçmiş olsun, bazen insan kendini çok çaresiz hissediyor bu gibi durumlarda. Benim araçta, belirttiğim gibi dosyasında olmasına rağmen abuk sabuk şeyler söylemişlerdi. Karşımdaki memur dosyanın sayfalarını gözümün önünde...
  12. orion

Ahşap Kano Yapımı - Chesapeak 17

Ynt: Ahşap Kano Yapımı - Chesapeak 17 Mehmet Merakın, azmin, paylaşımın nelere sebep oluyor bak :) Bence çok gurur duyulacak birşey, tebrik ediyorum tekrar. Ömar arkadaşıma da bol şans diliyorum, günün birinde hep birlikte suya inmek dileğiyle Bu arada Mehmet, sen bu planları dijital...
  13. orion

Çeşme Yarımadası ve Adalar Gezisi

Mehmed Yarışla ilgili düşüncelerine bazı açılardan katılıyorum bazı açılardan katılmıyorum. Dünyada kano maraton şeklinde yapılan yarışlar var ama kayak tipleri bizimkilere pek benzemiyor. Kayağını sırtına alıp koşuyorsun ve kürek çekiyorsun vs. Çok sıkı bi yarış. Türkiye'de her yıl Kaş-Meis...
  14. orion

Yelken simülasyon programı

Ynt: Yelken simülasyon programı Kaybettiğim simülatorün acısıyla torrentten aradım buldum. İndirmeye başladım, açılsın bi kurayım. İstersen paylaşırım :)
  15. orion

Yelken simülasyon programı

Ynt: Yelken simülasyon programı Mehmet eğer tahmin ettiğim gibi inşa ettiğin trimaran kayakta kullanmak istiyorsan inatla ve ısrarla sail simulator'u tavsiye ederim. Bende eski sürümü vardı bi aralar fakat bi arkadaşa verdim ve geri gelmedi :( Bu linkten bir incele, çok farklı tekne tipleri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri