Puma kullanıcısının son içeriği

1. Puma

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme harbiden serkan abi,bizler içinde gez bol bol,fotoğrafları eksik etme
  2. Puma

Gezenbilir Sakarya Grubu

Ynt: Gezenbilir Sakarya Grubu çoğunluğu sağlayamıyouzki,sakaryada yaşayan her üyenin bu sayfaya bi kere bakması gerekiyo...
  3. Puma

Motorsikletten Ne Zaman Düşersiniz?

Ynt: Motorsikletten Ne Zaman Düşersiniz? bende düşenlerdenim,sebebi çok safça,mıcırlı yola süratle girdim :D fena bi deneyimdi :d
  4. Puma

Limon Suyu ve Sarımsak Mucizesi

Ynt: Limon Suyu ve Sarımsak Mucizesi Asparagas olmamasını umuyorum.Ancak asparagassada korkmayın,kefir var :D
  5. Puma

Gezenbilir Arama Kurtarma Gönüllüleri

Ynt: Gezenbilir Arama Kurtarma Gönüllüleri Kendi adıma bende heyecanla beklemekteyim.Arama Kurtarma gerçekten çok kutsal bir görev,tüm forum üyelerininde gerektiği yerlerde maddi -manevi ellerinden gelen tüm desteği vereceklernden şüphem yok.Şimdiden hepimiz için hayırlı olsun...
  6. Puma

Bir Tenekede Tavuk da Bizden

Ynt: Bir Tenekede Tavuk da Bizden süper olmuş elinize sağlık
  7. Puma

Mogzilla Usulü "Tenekede Tavuk"

Ynt: Mogzilla Usulü "Tenekede Tavuk" Hepsi birbirinden lezzetli görünüyor abi afiyet olsun :) Tenekede tavuk bizim kamplarımızında vazgeçilmez yemeklerindendir.Bende Paylaşmak istedim: birkaç resim :) Tenekede tavuğun lezzeti bir başka ama şimdi hedefim yeni soslar geliştirerek tavuğu daha...
  8. Puma

Hangi Balığı Ne Zaman Yemeli

Ynt: Hangi Balığı Ne Zaman Yemeli tatlı su balıklarına mesafeliyim ama deniz balıklarında dönem affetmem ne zman nerde olduu farketmez,tüketirim:D
  9. Puma

Kotunuzu Taşlanmış mı Alırsınız? Buyrun O Zaman...

Ynt: Kotunuzu Taşlanmış mı Alırsınız? Buyrun O Zaman... Kahrolası bir düzen maalesef,insan hayatının ne kadar ucuz olduğu ortada,üzülerek izliyoruz...
  10. Puma

Dağcılık Ne Zaman ve Nasıl Başlamalı?

Ynt: Dağcılık Ne Zaman ve Nasıl Başlamalı? Bende izcilikle başlamıştım ilkokul 2. sınıfta ve ergin izci olarak lisede izcilik macerama son verdim.En son gittiğimiz kamp sanki zici kampı değil,nazi ölüm kampıydı.O dönem bu kurumun başında bulunan en yetkili kişininde kampımıza katılmasıyla 1...
  11. Puma

Doğada Çadırda Kamp Hayatı

Ynt: Doğada Çadırda Kamp Hayatı harika paylaşım için çok teşekkürler...
  12. Puma

Çadır Tatili İçin En İyi 10 Adres

Ynt: Çadır Tatili İçin En İyi 10 Adres mükemmel öneriler için teşekkürler,herbiri ayrı çekici.Eğer daha fazla kaptırısam bir aylık kamp rotası çizmem gerekecek :)
  13. Puma

Sizce de Kamp Bu Değil mi?

Ynt: Sizce de Kamp Bu Değil mi? Çadırımın hemen arkasındaki ormanın içerisinde şarkılarını söyleyen çakalların konserinin yerini hangi lüx oteldeki şarkıcı doldurabilirki :) Kayıtsız Şartsız doğadır seçimim.
  14. Puma

Depreme Hazırlık El Kitabı

Ynt: Depreme Hazırlık El Kitabı Emek ve paylaşım için çok teşekkürler,depremle yatıp depremle kalkan bir ülkede yaşayan vatandaşlarımız için büyük bir hazine bence.Ve şunuda ekleyeyim;Ahmet Mete Işıkara sürekli söyler:Deprem öldürmez,Biinalar öldürür.
  15. Puma

Fotoğraflarla Sakarya

Ynt: Fotoğraflarla Sakarya Bende Sapanca Faaliyetlerim sırasında çektiğim fotoğrafları dört mevsime yayarak paylaşmak istedim sizlerle.Fotoğraflar farklı makinelerden çekildiği ve boyutlarıyla biraz oynadığım için kaliteleri çok yüksek değil ama umarım beğenirsiniz. 4 MEVSİM İLKBAHAR...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri