raşit01 kullanıcısının son içeriği

1. raşit01

2004 Grand Vitara Arka Jant Göbeği

Merhabalar, 2004 grand vitaramın arka jant göbeği düşmüş veya çalınmış ve çok çirkin görünüyor çözüm önerisi varsa yardımcı olursa sevinirim ...şimdiden teşekkürler
  2. raşit01

2004 Grand Vitaram İçin Get Temini

Ynt: 2004 Grand Vitaram İçin Get Temini Emre Bet telefonunuzu bekliyorum, 549-4251596
  3. raşit01

Ynt: 2004 Grand Vitaram İçin Get Temini ok...
  4. raşit01

Merhabalar , 2004 grand vitara 5 kapı aracımı get ile yükseltmek istiyorum , getleri temin edebileceğim yer varmıdır? Yardımlar için teşekkürler..
  5. raşit01

Satılık 1998 Vitara Jlx

Ynt: Satılık 1998 Vitara Jlx araç satılmıştır...
  6. raşit01

Satılık 1998 Vitara Jlx

Ynt: Satılık 1998 Vitara Jlx 21.000 tl
  7. raşit01

Satılık 1998 Vitara Jlx

model:1998 trafiğe çıkış 1999 otomatik orjinal deri döşeme 205.000 km becce yükseltme kiti sorunsuz ,çok temiz kullanılmıştır ,offroad tarzı yollara girmemiştir sıralı sistem lpg muayenesi yeni yapılmıştır 10 yıldır aracı ben 2. araç olarak kullanmaktayım tel:549-4251596 fiyat:21.000 tl
  8. raşit01

Buji Ve Distribitöre Su Kaçmaması İçin Öneriler

Buji ve distribitöre su kaçmaması için neler önerirsiniz ...kolay gelsin
  9. raşit01

Suzuki Led Amblem Çok Şık Ve Göz Alıcı..

Ynt: Suzuki Led Amblem Çok Şık Ve Göz Alıcı.. suzuki kırmızı bir adet ,toyota kırmızı bir adet ve wolksvagen bir adet mavi var fiyatı 110 tl den veriyoruz...
  10. raşit01

Suzuki Led Amblem Çok Şık Ve Göz Alıcı..

Çok güzel renkli led amblem, ben aracıma taktım çok şık oldu..
  11. raşit01

Vitara Hava Akış Debimetresi Arızası

Ynt: Vitara Hava Akış Debimetresi Arızası Tam isabet oradan aldım :) teşekkürler bilgiler için...
  12. raşit01

1.6 5k yakıt

Ynt: 1.6 5k yakıt merhabalar, 3 yıl önce yakıt sarfiyatının çok arttığını gördüm ve ne yapsam düşürememiştim , hava ,yağ,buji vs tüm ayarlar bir sonuç getirmemişti ve lpg sarfiyatı benzinle aynı olmaya başlamıştı ,bir bakım esnasında gaz kelebeğinin çok yağlandığını ve kirlendiğini gördük ve...
  13. raşit01

Ynt: Vitara Hava Akış Debimetresi Arızası teşekkürler arkadaşlar, çıkma bir parça buldum ve 400 tl verdim aldım.montajını yapıp benzinle kullanacağım kısa bir süre içindede sıralı sistem bir lpg sistemi yaptıracağım.Umarım sorunsuz çalışır :)
  14. raşit01

Merhabalar,sıralı sistem olmayan lpg sistem montajlı aracım lpg yüzünden patlatma yaptı ve hava akış sensörü bozuldu elimde 2 adet bozuk parçayla kaldım, araç benzinle çalışırken çok sıkıntılı.Yanılmıyorsam bu parçanın tamiri yok ve yenisini almam gerekiyor veya çıkma parçasını. Ürün temini ve...
  15. raşit01

Alternatif Amartisör Tavsiyesi

Ynt: Alternatif Amartisör Tavsiyesi evet bende açıklama bekliyorum :)) ben ÖN amartisör için ne alacağım ? bu d4464 monreo modelinin ön amartisörleride varmıdır, veya kodu farklımıdır... tşk

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri