repro kullanıcısının son içeriği

1. repro

Kaçkarlar - Kamp - Çadır Konusu

Ynt: Kaçkarlar - Kamp - Çadır Konusu Merhaba, çadırın su geçirmemesi kadar terlemeside önemli, kaçkarların nem, fazla olduğundan ıslanan kıyafetleri kurutmak ciddi zor olur, gece içeri nemli kıyafet almak zorunda kalırsanız sabah sizde ıslak uyanırsınız, birde taban malzemeniz ciddi su...
  2. repro

DEFENDER 110"a 3000cc Nissan BD30 Montajı

Ynt: DEFENDER 110"a 3000cc Nissan BD30 Montajı Merhaba Hüseyin Bey, BD30 motorla Defender bayırları çıkarken 110 - 120 hızını koruyabilirmi.
  3. repro

Defender'e Klima Yapalım

Ynt: Defender'e Klima Yapalım Merhaba Defender'e, ticari minibüslerde kullanılan klimaları uygulamak daha kolay olmazmı, dış ünitesi sepetin içine gizlenilirse görüntüde çok kötü durmayabilir, deneyen varmıdır.
  4. repro

PUMA MOTOR / DEFENDER 130ps

Ynt: PUMA MOTOR / DEFENDER 130ps Merhaba, puma yada bd30 motoru ruhsata işletebiliyormuyuz, motor değiştiren kimse bu konuda net bir bilgi vermiyor, muayene için motormu değiştirecegiz
  5. repro

Cj Folyo kaplama

Ynt: Cj Folyo kaplama Merhaba, özel mesaj atamıyorum "mybrada" koporta boya işini yaptırdığınız yerden memnunsanız telefon ve firma adını paylaşabilirmisiniz yıl sonu gibi gerekecek istanbulada çok uzak değil nasılsa.
  6. repro

Cj Folyo kaplama

Ynt: Cj Folyo kaplama Merhaba, macun üstüne folyo yapışma sorunu yaşarsınız, folyonun tutunması için altındaki zemin pürüzsüz olmalı.
  7. repro

Emniyet Şeridi İhlalleri (İstanbul)

Ynt: Emniyet Şeridi İhlalleri (İstanbul) niyet meselesi, fotolarda manipülasyon yapılması durumunda fakretme ihtimalim çok yüksek mesleğim geregi, aynı zamanda eğer o on arada değilseniz itiraz edebilirsiniz bu tip cazalara, yengeme tekirdağdan radar cezası geldi, oysaki o hiç gitmedi ve araç...
  8. repro

Ynt: Emniyet Şeridi İhlalleri (İstanbul) Emniyete mail atıyorum, ceza kesmek onların işi
  9. repro

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Allah sabır versin, zor işler.
  10. repro

Merhaba, Emniyet şeridini ihlal eden araçların plakaları net okunabilecek şekilde, kesintisiz emniyet şeridi çizgiside gözüken bir fotoprafını çekip, konumunu yazıp emniyetseridi34@gmail.com adresine mail atmanız yeterli. Araçlar www.emniyetseridi34.com da teşhir edilecek ve emniyete maille...
  11. repro

ranger yükseltme

Ynt: ranger yükseltme Merhaba, ktunel kullanarak youtube'a bağlandığınızdan videonuzu izleyemiyordum, direk linkli halini ekledim. <object width="640" height="360"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WuUzzKADP6o&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3"></param><param...
  12. repro

Satılık 1993 Defender 130 HCPU

Ynt: Satılık 1993 Defender 130 HCPU takip
  13. repro

Hangi Marka Diesel Yakıt?

Ynt: Hangi Marka Diesel Yakıt? 5 aylık Ford Mondeo denemem sonucu TP (Türkiye Petrolleri) yakıtı aracın sesini arttırdı, duman arttı, artık kullanmıyorum.
  14. repro

defender ı nasıl yapalım

Ynt: defender ı nasıl yapalım Merhaba, aracınız hayırlı olsun araç dizelmi benzinlimi
  15. repro

Dünyanın En Büyük Dizel Motoru

Ynt: Dünyanın En Büyük Dizel Motoru merhaba, o motor dizel yakıt kulanmıyor, fueloil kullanıyor

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri