rominalus kullanıcısının son içeriği

1. R

DUSTER ÇALINDI IMMOBILIZER FOS

Ynt: DUSTER ÇALINDI IMMOBILIZER FOS Arkadaşım büyük geçmiş olsun...Üzücü hakikaten ama kaskonun olması büyük şans. Cana gelecek olan mala gelsin artık. Bu arada bir insanı vicdanı dışında bir haksızlığı yapmaktan alıkoyacak hiçbir şey yoktur.. Buna immobilizer, alarm vesaire vesaire de dahil..
  2. R

SU ALMA PROBLEMİ !!!

Ynt: SU ALMA PROBLEMİ !!! Bir süre öncesine kadar ben de Duster alma planları yapıyordum. Özellikle dış tasarımı başta olmak üzere, motor ve şanzıman bakımından araç gerçekten iyi.. Ama malzeme kalitesinde ve işçilikte sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Bunu özellikle bayiye gidip yakından...
  3. R

DACİA ALMAK İSTİYORUM YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR

Ynt: DACİA ALMAK İSTİYORUM YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR Öncelikle hoş geldin arkadaş.. Ben Duster kullanıcısı değilim, onlar çok daha doğru ve yerinde bilgiler verecektir. Ama bir süredir buradayım, okuduklarımdan ve izlenimlerimden yola çıkarak şunu söyleyebilirim: Duster tam size göre..Bence...
  4. R

Dacia neden "0 faiz" kampanyası yapmıyor?

Ynt: Dacia neden "0 faiz" kampanyası yapmıyor? "En azından" çok yerinde bir ifade..
  5. R

Ynt: Dacia neden "0 faiz" kampanyası yapmıyor? Doğru özellikle üretim ve satış arasındaki denge önemli gibi gözüküyor. Öncelikle araç satışlarının genel olarak düştüğü bir gerçek..Ama "Dacia Duster satışından memnun, o yüzden kampanya yapmıyor" demek biraz düz bir mantık olmaz mı? Çünkü Linea...
  6. R

Arkadaşlar, biliyorum "0 faiz" kampanyalarının genelde sadece adı "0 faiz" oluyor (liste fiyatı şartı, dosya masrafı vb. derken aynı hesaba geliyor) ancak yine de belli bir peşinata sahip kişiler için cazip olabiliyor..Örneğin Renault şu anda uyguluyor ve gayet cazip görünüyor.. Dacia bu aralar...
  7. R

Dacia - Duster'de Rüzgar Sorunsalı

Ynt: Dacia - Duster'de Rüzgar Sorunsalı Burhan arkadaş, sonsuz teşekkürler, olgun beyin de dediği gibi şu forumdaki en hayırlı işlerden birini yaptın.. Ve sonuç bence Duster lehine ve mükemmel..Demek ki birkaç işlemle zaten sesli sayılamayacak Duster, daha sessiz bir hale getirilebilir...
  8. R

Ynt: Dacia - Duster'de Rüzgar Sorunsalı +1... Gerçekten büyük sevap işlersin Burhan kardeş.. Merakla bekliyorum.
  9. R

Ynt: 100 km/saat'den sonra rüzgar sesi bütün Duster'larda varmı? 80 km/s'ten sonra başladığını söyleyenler de var..
  10. R

Peki Duster'ın yol/rüzgar gürültüsü seviyesini Megane HB veya Megane Sport Tourer modelleri ile karşılaştırabilecek olan var mı? Aslında öğrenmek istediğim şu: bu rüzgar/yol gürültüsünün tüm renault modellerinde (dacia grubu da dahil) belirli bir seviyede olduğuna ilişkin genel bir kanı söz...
  11. R

Hiç Duster'a binmemiş/kullanmamış biri olarak bu "biraz"ın tam olarak neye karşılık geldiğini merak ediyorum sevgili "olguncandan" ;) . ::)
  12. R

Bu da güzel bir fikir..
  13. R

Bunu yapabilecek biri çıkar mı bilmiyorum ama şöyle bir fikir geldi aklıma: Burada Duster sahibi arkadaşlardan imkanı olan varsa önce otobanda veya herhangi bir asfalt yolda aracı ile 100 km/s hız yaparak sesli bir kamera çekimi yapsa ve ardından aynı yolda aynı kamera ile farklı farklı...
  14. R

Evvela çok teşekkür ederim açıklamanız için..Duster kullanmak hiç nasip olmadı ama uzun yolda; dişli asfaltta Qashqai sürdüm. Yalıtımı beni gerçekten çok etkilemişti. Bazı kullanıcılar Renault araçların tümünde bu tür bir rüzgar/yol gürültüsünün olduğunu söylüyor, Megane da bile.. Mesele tam da...
  15. R

Arkadaşlar Duster kullanan arkadaşlar şu "rüzgar sesi/yol gürültüsü meselesi" ile ilgili deneyimlerini/görüşlerini ayrıntılı bir şekilde anlatırsa (mümkünse diğer model veya markalarla kıyaslamalı olarak) biz de bilgilenmiş oluruz ve satın alma kararımızı verirken burada konuşulanları göz önünde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri