secretonno kullanıcısının son içeriği

1. secretonno

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Peki İstanbuldan daha erken çıkacak ya da çıkmak isteyen var mı ki? SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. secretonno

Burada ki herkesin kamp ihtiyaçlarının özellikle kış kamplarında baştan sona ekipman açısından nelerin gerekli olduğunu bildiğinden şüphem yok. Ancak bunu son kez bir liste haline getirmekte fayda olacağı kanısındayım. Malum ilk kez karda kamp yapacak olanlar olabilir aramızdave tedbiri elden...
  3. secretonno

Yeni 1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli 2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli 3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli 4.Ahmet yaman karadeniz ereğli 5.Mert ekici karadeniz ereğli 6.Selahattin mukyen istanbul 7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul 8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul 9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük 10.Alkım...
  4. secretonno

36 - Oğuz Yılmaz - İstanbul SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. secretonno

jimny de polen filtresi için yer varmış ama filtre koyan yok

Ben sanayidr suzukide yaptırdım.. çoğu suzuki marka kücük sınıf araçla uyumlu
  6. secretonno

Googledan baktım görsel bulamadım ancak torpidonun hemen sol altında. Bu araxa beyaz çok şıkmış..
  7. secretonno

Kocaeli Kamp Yerleri Bilen Varmı

Evet bugün deneyimlemek nasip oldu. Doğası ferah, güzel ancak bahsettiğiniz tespitler benim için de geçerlidir. Hak veriyorum. Daha çok yaz kampı için fena olmaz..
  8. secretonno

Ben de geçen gün bakıma soktuğumda filtre yerinin boş olduğunu gördük,, Hemen bir tane koyduk.. Neden kimsenin polen filtresi takılı değil ki? Fabrika neden koymamış acaba çok merak ettim
  9. secretonno

2006 Jimny 4l Sorunu

Benimki de 2006 otomatik ancak tuşla değil kolla geçenlerden bende n' de değil de, 'p'de 4Lye alabiliyorum.
  10. secretonno

2007 Jimny Direksiyon Titreme Sorunu

Çok güvendiğim bir ustama götürdüm, balans rot vs yapıldı.. Fakat aracın sorunun aksamda değil kupada olabileceği fikrine kanaat getirdik. Yüksek ve kısa olduğu için her çukuru etkili yiyor. Bugün Jimny sıfır test aracını kullandım,kelebek gibiydi. Benim ki 11 yaşında ve 11 yılda şase ile kasa...
  11. secretonno

Haftasonu Için Istanbul Ve Çevresi Için Kamp Atalım Mı? Iyi Olur Iyi Valla :)

Cumartesi, pazar günleri için ne de güzel kamp atılır şimdi.. Varsa niyetiniz hiç ertelemeyin takılalım işte güzel güzel :) Belgrad olur, Ballıkayalar olur.. Olur da olur,, içeriz de :) Şarkılı, sözlü, muhabbetimizi yaparız...
  12. secretonno

Kocaeli Kamp Yerleri Bilen Varmı

Merhaba, benim bildiğim yalnızca Ballıkayalar var ona da ben gitmedim :)
  13. secretonno

Kömür'ün Dalışa Kapandığını Duydum. Doğru Mudur?

Bu sene açıktı..
  14. secretonno

2007 Jimny Direksiyon Titreme Sorunu

Merhaba, bende de 2006 jimny otomatik var. Ben de direksiyon sallama sorunu yaşıyorum. İLk olarak bir ay önce rot balansa soktum. Olmadı Ön tekerleri sağ sol değiştirdim. Bir nebze sorun çözülmüştü. Ancak bir ay sonra 70 km hız yokuş aşağı tekrar sallama yapıyor. Bu araçların yüksekliğinden ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri