Semih06 kullanıcısının son içeriği

1. Semih06

Sanzuman Değişiyor.

Tek güvencemiz servisimiz malesef İnşallah bir sıkıntı çıkartmaz
  2. Semih06

Sanzuman Değişiyor.

Cümleten Hayırlı akşamlar. Aracımı geçen hafta cuma günü servise götürdüğümde sorunumuz 3.üncü vitese geçmemesiydi. Vuruntulu bir şekilde geçiyordu. Servis ilk önce sanzuman hatası dedi açıp bakacagız dedi. Bugün telefon ettiğimde ise sanzuman su almış ve değiştircez dediler. Servise götürmeden...
  3. Semih06

Sanzuman

Son saaatlerde tekrar denedim yapmadı çok şükür. İnşallah hiç yapmaz sağolsun yorumunuz için
  4. Semih06

Sanzuman

Cümleten Selamün Aleyküm Hayırlı aksamlar arkadaşlar. Bugün çarşı içinde baya bir gezindim arabayla sonra köyüme gitmek için anayola gittiğimde arabanın 2. vitesden sonrasını atmadığını fark ettim ondan sonrasında yokuş iniş lambası yandı ( sarı olan) mazot ibresinin sağ tarafındaki. stop edip...
  5. Semih06

2004 Freelander Şanzıman

Sanzumanın sorunu yağındanmış. Turbonunda yağ filtlereli filan değişti epey masraf yaptık arabaya amma velakin değiyor gerçekten.
  6. Semih06

2004 Freelander Şanzıman

Herkeze iyi gunler arkadaşlar aracımı servisine bugun götürdüm usta sanziman problemini sanzumana koyduğu yağdandir dedi turbo hortumumuz patlamış o yapilcak dedi birde mazot kaçağı varmış o yapilcak. Sanzuman 5000 km yagi bende anlamış değilim sanzumsn yag sogutucu bozulmustu ustamizin dedigi...
  7. Semih06

2004 Freelander Şanzıman

Şanzıman yağı sogutucu bozulmuştu. O değişince usta geçiçi 5000 kmlik koydu alışşın diye 5000 kmyede 2000 km kaldı
  8. Semih06

2004 Freelander Şanzıman

Cümleten selamün aleyküm arkadaşkar. 1 kaç gündür aracımde bir sıkıntı var gibi sizlerlede paylaşmak istedim aracım şehir içinde yavaş yavaş gezerken sıkıntısı yok ama normal yola çıkınca biraz hızlanınca vites 1deyken 2ye atınca sanzıman boşa cıkıyor devir 3500 buluyor ama vitese takmıyor gibi...
  9. Semih06

2004 Freelander Şanzıman

Cümleten selamün aleyküm arkadaşkar. 1 kaç gündür aracımde bir sıkıntı var gibi sizlerlede paylaşmak istedim aracım şehir içinde yavaş yavaş gezerken sıkıntısı yok ama normal yola çıkınca biraz hızlanınca vites 1deyken 2ye atınca sanzıman boşa cıkıyor devir 3500 buluyor ama vitese takmıyor gibi...
  10. Semih06

Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

Mrb arkadaşlar Td4 Hse 2004 Ankara :-)
  11. Semih06

2000 Model 1.8 Freelander (4kapı) Orta Şanzuman Dağıldı :(((

Merhaba arkadaslar bende 2004 model freelander aldim tam olarak vizkos kaplini nasil test edeyim biraz daha açarmisiniz
  12. Semih06

2004 Model Td4 Freelander Aldım Yardimlarinizi Bekliyorum

Arkadaslar merhaba dün 2004 model freelander aldim hse model lakin bilmedigim bazı şeyler var örneğin 4,2,1 vitesleri edindigim bilgilerle arazi vitesleriymiş birde tc.modu filan varmiş detayli bi şekilde siz değerli arkadaslarim abilerim bu vitesleri olsun başka özelliklerini olsun aciklarsaniz...
  13. Semih06

Grand Vitara 1.9 Ddis Nasıldır

Herkeze Merhaba. Arkadaşlar uzun bir arastirmadan sonra temiz freelander bulamayinca 1.9 ddis vitara almaya niyetliyiz 113.000 kmde var 2009 model sizce nasildir araç konforu güzel oturdum gayet geniş yüksekliği olsun ama motor durumu olsun saglamlik olsun sizce nasıldir tavsiye edermisiniz iyi...
  14. Semih06

Acil Bordo Freelander Lazım

15. Semih06

Acil Bordo Freelander Lazım

Arkadaşlar herkeze hayırlı aksamlar. 2004 2007 hse full paket bordo olmasi şarti ile freelander lazim hemde çok acil satan arkadas var ise numaram 0542-566-3577 bana ulasırsa cok sevinirim telefonum 7/24 açıktır. Çok acil arkadaşlar hayırlı geceler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri