SEVAL kullanıcısının son içeriği

1. SEVAL

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Ben az önce aldım. Tekrar deneyebilir misiniz.
  2. SEVAL

1 Milyon Amatör Denizci Hedefi...

Çok haklısınız ancak kimse fikir sormuyor kampanya başlatırken. Ben de çok çalışmıştım sınava girerken. İki tane de harita sorusu sormuşlardı. Şimdi ise cevapları veriyorlar sınav öncesi. Ancak dediğim gibi yapabileceğimiz bir şey yok. Hazır böyle bir imkan varken ilgilenen arkadaşlara bilgi...
  3. SEVAL

ADB' ler yenilenmiyor. Eskiler geçerli.
  4. SEVAL

Merhabalar, Ulaştırma Bakanlığı bir kampanya başlattı. 2023 yılına kadar 1 milyon amatör denizci hedefleniyor. Proje kapsamında, eğitimler de online olarak, ücretsiz veriliyor. Belge sınavı da oldukça kolay. Hatta çoğunlukla soru cevaplarını da söylüyorlar :) O yüzden almakta fayda var diye...
  5. SEVAL

Gezenbilir Dalış Eğitimi

Dalış gezilerini de heyecanla bekliyoruz, Mert hocam :)
  6. SEVAL

Serkan Saygan (pandipieri) Arkadaşımızın Vefat Duyurusu.

İzmir' de yaşayan ve sosyal sorumluluk projelerimize destek veren çok değerli arkadaşımız Serkan Saygan' ı kaybettik. Cenazesi, 26 Nisan 2016 Salı günü (bugün) ikindi vaktinde Karşıyaka Beşikcioğlu Camii' nden kaldırılacak. Mekanı cennet olsun.
  7. SEVAL

Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı Ben yapabilecegimi sanmiyorum :( Belki bir serviste yaptirabilirim. Onereceginiz bir yer var mi ? Cok tesekkur ederim bilgi icin.
  8. SEVAL

Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı

Ynt: Suzuki Grand Vitara Xl7 Ses Yalıtımı Merhaba Araciniz hayirli ugurlu olsun. Bende de ayni modelden var ve ben de bagajin, cok toz olmasindan sikayetciyim. Kamp donusu, butun toz bagaja doluyor. Yaptiginiz yalitim ise yaradi mi ? Son durum nedir ?
  9. SEVAL

Yakacık Çocuk Yuvası Çocukları İle Piknik (24 Mayıs 2015 Pazar)

Ynt: Yakacık Çocuk Yuvası Çocukları İle Piknik (24 Mayıs 2015 Pazar) Merhaba Arman Bey, Göllü Köyü, Yakacık Yuvaya çok uzak olduğu için piknik alanını değiştirdik. Yeni yer, Kayışdağı Çamlık alanı. Aşağıda haritayı paylaşıyorum.
  10. SEVAL

Ynt: Yakacık Çocuk Yuvası Çocukları İle Piknik (24 Mayıs 2015 Pazar) Merhaba, 52 tane çocuk ve 6 tane görevli katılacak, Yakacık Yuva' dan. Herkesin, 2 çocuk konuk edeceğini var sayarsak en az 30 tane araca ihtiyaç var. Etkinliğe katılacak olan arkadaşlarım katılımları teyit ederse, araçları...
  11. SEVAL

Merhabalar, Baharın, doğayı canlandırdığı, heryeri yeşile bürüyüp, rengarenk çiçeklendirdiği bu mevsimde yine kimsesiz çocukları yalnız bırakmıyoruz. Bu güzel mevsimi yine birlikte karşılıyoruz. Hayata 1-0 yenik başlayan Yakacık Çocuk Yuvasının kimsesiz çocuklarıyla birlikte 24 Mayıs 2015...
  12. SEVAL

Merhabalar, Baharın, doğayı canlandırdığı, her yeri yeşile bürüyüp, rengarenk çiçeklendirdiği bu mevsimde yine kimsesiz çocukları yalnız bırakmıyoruz. Bu güzel mevsimi yine birlikte karşılıyoruz. Hayata 1-0 yenik başlayan Yakacık Çocuk Yuvasının kimsesiz çocuklarıyla birlikte 24 Mayıs 2015...
  13. SEVAL

Oglum icin oylarinizi rica ediyorum :)

http://liseninyildizi.com/Detail.aspx?ContesterID=278
  14. SEVAL

Engelliler Deniz Ve Yelkenle Buluşuyor !

Merhaba :) Katılımı artırmak için siz de bu projeyi Bodrum ve civarında yaşayan kişilere duyurabilir misiniz. Şimdiden çok çok teşekkür ederim. http://www.muglasehir.com/haber/guncel/engelliler-deniz-ve-yelkenle-bulusuyor/10263.html...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri