siyah75 kullanıcısının son içeriği

1. S

Zeytinli Rock Festival

erkek kadın farkeder mi ?
  2. S

Aladağlar Kamp Arkadaşı

Ynt: Aladağlar Kamp Arkadaşı valla ben katılmak isterim ama pek rota bilgim çok tecrubem filan yoktur ama her koşula dayanırım :)
  3. S

Yaz Planı Türkiye Turu (otostop)

Ynt: Yaz Planı Türkiye Turu (otostop) kaç günlük bi tur olacak bu dostum ? bir de kabataslak nerden başlayıp nerde bitireceksiniz ? eğlenceli olacağı kesin ;)
  4. S

Doğu Anadolu Turu

mrb arkadaşlar. Doğu ekspresiyle erzuruma oradan Tortum - sarıkamış-kars merkez- ani harabeleri - ığdır - doğubeyazıt ağrı ve van turu düşünüyorum. Bazı yerlerde o anki duruma göre kamp atmayı düşünüyorum ve ilk tecrübem olacak.Karsdan Ani ye taksiyle gitmem gerekmiş onun dışında bu rotada çok...
  5. S

Doğu Karadeniz İçin Tur Şirketi Tavsiyesi

Ynt: Doğu Karadeniz İçin Tur Şirketi Tavsiyesi ben de karadeniz gezisi düşünuordum. deepnature.com sitesine bir göz atın doğu karadeniz yaylaları turu var. 15 senelik bi şirket baya kendilerine güveniyorlar okuduğum ve araştırdığım kadarıyla.
  6. S

Kaçkarlar

Ynt: Kaçkarlar sevinirim giderseniz katılırım tabi yanlız gitmek isterseniz sorun değil sadece arkadaş istersenız katılcağımı bilin ;)
  7. S

Kaçkarlar

Ynt: Kaçkarlar Faruk bey mrb , ben de ağustosta kaçkarlara tur ile gitmeyi düşünuodum ama biraz pahalı geldi kendim mi gitsem diye düşünüordum ama karadenize hiç gitmediğimden kararsız kaldım :/ siz haziranın kaçında gitmeyi düşünüyorsunuz ? size katılmak mümkün mü ? :)
  8. S

Kampa Giden ?

Ynt: Kampa Giden ? dostum valla süper olur uygunsam katılırım, eskiden beri kafamda ama çevremdeki arkadaşlarım pek benm kafada değiller :).. istanbuldayım ben ... https://www.facebook.com/spolat1905
  9. S

Kars-ağrı-van

Ynt: Kars-ağrı-van hangi turla gideceksin? merak ettim ilersi için ben de bakayım . turla gidiosan zaten onlar başlıca yapılacak şeyleri koymuşlerdır içine diye tahmin edıorum
  10. S

Kampa Giden ?

Ynt: Kampa Giden ? kıçımızdan korksak arkamızda taşımazdık e.jon :)) 3-4 ay kamp yapıcaksan yerlerini bildirirsen haftaya katılabilirim size..?
  11. S

Kampa Giden ?

Ynt: Kampa Giden ? yazdıklarınızı bugün gördum geçen hafta unutmuşum bakmayı :( önceden görseydim haftasonunu ayarlayabilirdim bu kadar yakın zamanda kamp yapan biri olcağını kestiremedim. szrcnzk irtibatı koparmayalım bi sonraki kampa kesin katılırım yeterki 1 hafta öncesinden tarihi bileyim.
  12. S

Kampa Giden ?

Mrb arkadaşlar bu siteyi çok takip ederim ama şöyle bize katılan varmı diyen birilerine rastlayamadım o yuzden kendim yazayım dedim :) 3-4 gün kampa gidecek birileri varsa katılabilirim, ilk deneyimim olacağı için bilen birileriyle gitmek istedim inşallah birilerine rastlarım..kafa dengi...
  13. S

ARAÇSIZ KARADENİZ TURU İÇİN TAVSİYELERİNİZ LÜTFEN

Merhaba arkadaşlar haziran sonu gibi 10-12 günlük bi karadeniz turu planlıyoruz 2 arkadaşımla beraber ama aracı olan yok maalesef ve araç kiralama olaylarına girmeden kendimiz gitmeyi düşündük hemde macera filan işte :) sizce nerelere gidebiliriz (Amasrayı kesin görmek istiyorum ) yada yola...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri