supergezgin kullanıcısının son içeriği

1. supergezgin

Bekar Insanları Ayrıştırıp Almayan Kamp Yeri Ile Ilgili...

Süleyman bey, Aile olarak gelip gece yarılarına kadar yüksek sesle konuşup okey oynayıp, mangal partisi yapanların bekar dediklerinizden farkı ne. Onların çevreye verdikleri rahatsızlık değil mi.
  2. supergezgin

Köprü Geçişleri

Sayın Bartek. Eğer dingil mesafesi ve araç sınıfı tanıma uyuyor ise bir sorun olmaması gerekiyor. Saygılarımla Erdal Ötügen
  3. supergezgin

Köprü Geçişleri

Arkadaşlar, Belki bilen arkadaşlarımız vardır ama bilmeyenler için bir duyuru yapmak istiyorum. Yavuz Sultan Selim Köprüsü açıldıktan sonra köprü geçişlerinde bazı kısıtlamalar olmuştur. Şöyle ki: Köprünün açılmasıyla dingil mesafesi 3.20 altında olan panelvan, kamyonet ve van dışında 1...
  4. supergezgin

Çekmeköyde Yeni Bir Kamp Alanı

Çekmeköy'de yeni bir kamp alanı açılmıştır. Elektirik, su, wc, internet ve araç yıkama. 7/24 kameralı güvenlik ve çepeçevre kapalı. Günlük 5 TL, aylık 100 TL, Yıllık 1.000 TL. Meyvalık ve yeşillikle kaplı piknik yapmaya müsait alan. www.hobbybahceleri.com adresinden detaylara...
  5. supergezgin

4-5 Haziran 2016 Sakarya Doğa Sporları Etkinliği

Değerli kampçı ve karavancı dostlar, Sapanca Doğa ve Turizm Festivali programı ile ilgili olarak belli olan programdan bazı detayları sizlerle paylaşmak istiyorum. Festival kapsamında Cuma günü bazı öğünler sponsorlar tarafından piknik tarzında ikram edilecektir. Yine cuma günü öğlenden sonra...
  6. supergezgin

Arkadaşlar, Sapanca Belediyesinin desteği, Sakarya Turizm Platformu, Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları derneği ve Sapanca Turizm Derneği tarafından düzenlenen Doğa Sporları Festivali 2-5 Haziran tarihlerinde Kırkpınar eski mikrolight hava alanında yapılacaktır. Pazar günü halka açık konser...
  7. supergezgin

Kampçı ve Karavancı Dostlar, Daha önce duyurusunu yaptığımız Sapanca Doğa Sporları Festivali, hava koşulları nedeniyle bir hafta ertelenmiştir. Festival 2-4 Haziran günlerinde yine aynı yer olan eski Mikrolight hava alanında yapılacaktır. Bu etkinlik Sapanca Belediyesi tarafından organize...
  8. supergezgin

Arkadaşlar, Etkinlik Sapanca Belediyesi tarafından organize edilmektedir. Etkinlik kapsamında bir konser de verilecektir. Ayrıca deiğişik etkinlik faaliyetleri de bu kapsamda gerçekleştirilecektir. Bunlar katılmak isteyenlere duyurulması için ek bilgilerdir. Saygılarımla Erdal Ötügen
  9. supergezgin

Değerli arkadaşlar, Daha önce duyurusunu yaptığım 26-28 Mayıs Sapanca Doğa Sporları etkinliği Sapanca gölü kenarı Kırkpınar sahilinde (eski mikro light hava alanı) yapılacaktır. Katılımcılardan her hangi bir ücret talep edilmemektedir. Etkinlik alanında tuvalet ve su bulunmaktadır. Elektrik...
  10. supergezgin

Kamp Ve Karavan Turizmi Ile Ilgili Genelge

Değerli Arkadaşlar, Turizm Bakanlığı yetkilileri ile yapmış olduğumuz toplantıların olumlu sonuçlar vermeye başlaması bizi sevindirmiş ve umutlandırmıştır. Bildiğiniz gibi Yabancı karavanların ülkemizde konaklama süresinin 2 yıla çıkarılması ile ilgili yaptığımız toplantıda diğer sorunlu...
  11. supergezgin

Trafik Sigortası Önerileriniz?

Tanımlar kısmında var ama araç cinsleri içinde kamp taşıtı değil motokaravan var. Saygılarımla
  12. supergezgin

Trafik Sigortası Önerileriniz?

Arkadaşlar, Bazı yanlış bilgileri düzeltmek istiyorum. Motokaravanlar Trafik kanununa göre Özel Amaçlı Taşıtlar adı altında yer alıyor. Başka her hangi bir isimle sigorta edilemez. Yaptıranlar büyük risk altında. Örnek. Kimsenin başına gelmesin ama ölümlü bir kazada karşı tarafın kaza...
  13. supergezgin

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Ben o mesajımda bakanlık yetkililerinin konuya ilgisini hiciv etmek için yazmıştım. Sanırım yanlış anlaşıldı. Bireysel baş vurular dan ben hiç rahatsız olmadım ama kurumsal baş vururlar bile kale alınmaz iken bireysel başvurulardan bir netice alınamayacağından söz etmiştim. Bir kez de kısa bir...
  14. supergezgin

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Sayın IOZGUL, Hızlı cevaba her hangi bir geri dönüş oldu mu?
  15. supergezgin

Yeni Ehliyet Sınıflaması

Arkadaşlar, Önceden de B ınıfı ehliyet ile 750 kg. üstü zaten kullanılamıyordu. D sınıfı gerekiyordu. Saygılarımla

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri