sword7 kullanıcısının son içeriği

1. sword7

Satılık Land Rover Series 2 - 3 için stepne taşıyıcılı kaput

Selamlar. Kaput duruyor mu acaba? Bi sansimi deneyeyim dedim :)
  2. sword7

Defender, CJ, XJ için satılık dodik seti ve Defender için ön göğüs...

Ynt: Defender, Cj, Xj İçin Satılık Dodik Seti Ve Defender İçin Ön Göğüs... 0545 539 14 14 Natua jeep Ahmet ustadan her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Yok yok :)
  3. sword7

V8 130 Defender Yeniden Doğuyor

Ynt: V8 130 Defender Yeniden Doğuyor Aminnn
  4. sword7

V8 130 Defender Yeniden Doğuyor

Ynt: V8 130 Defender Yeniden Doğuyor Gayet güzel oldu abi. Maaşallah :)
  5. sword7

130 Luk 3500 Cc V8 Defender Hakkında Acil Bilgi

Ynt: 130 Luk 3500 Cc V8 Defender Hakkında Acil Bilgi Araç arkadaşımın aracı donanımlı ve güzel bir araç.
  6. sword7

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları ;)
  7. sword7

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum Söylediğiniz araç Balıkesir Edremit'teki 130 deyip üstüne birde küreklerini alsınlar tatmin olsunlar dersen üzerimize alınırız tabi. İnsan ne yazdığını unutur mu? Sen eşeği semeriyle satarsın başkası ahırıyla satar başkası çıplak satar kime ne? Düşünmeden...
  8. sword7

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum Benim aracı satma gibi bir derdim yok. Ben zevkle biniyor zevkle topluyorum araçlarımı. Bu araçtan gelecek parayada ihtiyacım yok. İster zararına veririm iser karla veririm bu seni hiç ilgilendirmez. Sen kendi traşına bak. Gölge de etme başka ihsan istemez....
  9. sword7

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum Senin yaptığın laf ebeliğinden başka birşey değil abicim. Anlamsız konuşuyor boşuna tırmalıyorsun... Birgün gelirsen buralara görürsün mekanik olarak neler yapılıyor araca ve araç ne gibi işlemlerden geçiyor ondan sonra atar tutarsın... Ben sana ne söylesem boş...
  10. sword7

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum Abicim ya sen ne yazdığını bilmiyorsun ya da yazdığının nereye gittiğini. İlk yazdıklarınla son yazdıkların aynı şey mi acaba? aracın ne tekavutluğu kalmış ne muazzamlığı! ne de bu parayı istedik diye bizim dürüstlüğümüz!!! Sen üç tane 130 u alırsın altlarına bir...
  11. sword7

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum Eleştiriyle karalama arasındaki kalın çizgiyi göremeyenlerin olduğunu da hesaba katmak gerekiyormuş demekki. Çocuk yok derken konuşma tarzlarından bahsettim. Bende biliyorum zamanın insanları değil armutları olgunlaştırdığını! Defender bir hayvan değil ki telef...
  12. sword7

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum İster sondaj yapın ister kürekle kazın. Ben 25 yaşında aldım ilk defenderımı. 4x4 olduğu dışında hiçbir bilgim yoktu. Şimdi yaşım 29 ve neredeyse tek başıma Defender'ı söküp toplayacak hale geldim. Gün geçmiyor ki araçlara yenilik yapmadan duralım. Bu da...
  13. sword7

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum Keşke bu açıklamaları ilk başta yapsaydınız. Tanımnız sadece benim aracıma uyuyordu çünkü. yasakşehir nikli arkadaşta zan altında kalmayayım derken küreğin altında kaldı canı sağolsun. Bu arada gelip sıfırdan toplanan araçları Natua Jeep'te görün. Alışveriş...
  14. sword7

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum Bu konuyu açan arkadaşın neyin peşinde olduğunu çok merak ediyorum açıkçası...şuan Edremitte 3 tane satılık 130 var ve hiçbiri küreğin hesabını yapacak insanlar değil. Hepsini çokta iyi tanıyorum. 69 bine satılık bir benim aracım var. Dierğlerinin fiyatı daha yüksek...
  15. sword7

Defender 130 Aliyordum

Ynt: Defender 130 Aliyordum 69 binede sadece benim 130 um var başıma böyle bir olay gelmedi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri