Syzeer kullanıcısının son içeriği

1. Syzeer

Yeni Üye / Acemi Motorsiklet Tutkunu / Öneri Ve Yönlendirme Yardım Talebi.

Ynt: Yeni Üye / Acemi Motorsiklet Tutkunu / Öneri Ve Yönlendirme Yardım Talebi. Selamlar... Sizin için en uygun motosiklet Honda NC700 integra. Otomatik vites, 700cc, Çok ekonomik (100km 3.5lt), fiyat 22.500TL. Uzun yolda çok rahat edersiniz. Hatta artık tatillere karavanı evde bırakır, motorla...
  2. Syzeer

Geçte Olsa İlkler Güzeldir...

Ynt: Geçte Olsa İlkler Güzeldir... Çok teşekkür ederim. Kesinlikle güneşin doğuş açısını dikkate alıcam, zira uyku benim için çok önemli, uykusuz motosiklet kullanmak da çok tehlikeli.
  3. Syzeer

Ynt: Geçte Olsa İlkler Güzeldir... Merhaba yamans, Bu kamplarda kalan bi arkadaşımız çıkarsa daha sağlıklı bir bilgi verebilir. Çıkmazsa da listeden bi tanesinde kalıcam artık. Cevabın için çok teşekkürler.
  4. Syzeer

Kartuşlu Kamp Ocağı Sıcaklık Dayanımı?

Ynt: Kartuşlu Kamp Ocağı Sıcaklık Dayanımı? Bende 45TL'ye bu yıl aldım. İnternette aygaz diye aratılınca sonuç gelmiyor ama ben bu linkten satın aldım. http://urun.gittigidiyor.com/spor/kamp-hobi-tamirci-icin-mini-ocak-gaz-kartusu-88881418
  5. Syzeer

Çadır , Çanta Ve Diğer Malzemeler...

Ynt: Çadır , Çanta Ve Diğer Malzemeler... Hep tecrübe sahibleri tavsiyede bulunuyor bu konuda tecrübesiz biri olarak size tavsiyem. 2 kişi gidecekseniz mutlaka 3 kişilik bir çadır almanız zira ölçüler alıştığımız yatak ölçülerine göre çok küçük. Çift katlı olması hava sirkülasyonu açısından çok...
  6. Syzeer

Kartuşlu Kamp Ocağı Sıcaklık Dayanımı?

Ynt: Kartuşlu Kamp Ocağı Sıcaklık Dayanımı? Merhaba ykaragoz, Ben kamp konusunda çok yeniyim. Benim için çay çok önemli doğal olarakta ilk aldığım kamp malzemem ocak ve çadır oldu. Kamp ocakları hakkında çok araştırma yaptım. Aynı tereddütler içerisinde kaldığım için ocağımı çakmak gazla dolan...
  7. Syzeer

Arkadaşlar merhaba. Bu benim ilk kamp'ım olacak, yola çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Hareket tarihi olarak 2013 ağustos sonu Ankara'dan Motosikletimle yalnız olarak Mersine, oradan Antalya'ya doğru hareket etmeyi planlıyorum. Motosikletle uzun yol çok keyifli birde bu keyfe çadır keyfini de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri