tevfik007 kullanıcısının son içeriği

1. T

2.el Freecamping Arac Ustu Cadir

Çadır satılmıştır. Teşekkürler
  2. T

Boyanın özelliğide dışarda günesş altında boya sürülmeyen yer 50 derece gösterirken boyanın yapıldığı yüzel 30 derece gösteriyor termal izalasyon görevi yapıyor kamp esnasında çadırın içinde sizi bunaltmaktan kurtarıyor.
  3. T

ölçüler 200x130 cm siyah renk yeni boyattım. çadırın üstüne havalimanında kullanılan özel termal boya attırıp ütünü tekrar siyaha boyattım. fotoğraflar kapalı resimleri var 05333559911 isterseniz çeker atarım.
  4. T

Hilux 4x4 Için Kilit

MERHABA BENDE 2010 MODEL I VAR. ON ARKA ARB KILIT MEVCUT NORMAL SARTLARDA GEREK YOK. AMA KESINLIKLE ARACA CUSTOM HP YUKSELTICI YAZILIM ATMANIZ SART YOKSA YURUMUYOR 170 HP DIYOR FABRIKA AMA ARAC SANKI 130 HP GUCE SAHIP. KILIT BEN OFFROAD YAPTIGIM ICIN COK ISIME YARIYOR AMA NORMAL UFAK CAPLI...
  5. T

2 DEFA KULLANDIM ARAC USTUNDE DURMUYOR SUAN SOKUK VAZIYETTE IS YERINDE DURUYOR. USTU OZEL TERMAL BOYA ILE BOYANMISTIR. BOYASI YENIDIR. TLF 0533 355 99 11 FIYATI 2200 TL DIR.
  6. T

2.7 Grand Cherokee Offroad Donanim Da Bilgi

sorun yasarsin diyen arkadaslar acaba ne gibi sorunlar yasariz bu konuda daha aydinlatici olabilirmisiniz. 4 inclik bir yukseltmede aracin sanzumani mi zorlaniyor sorun yaratiyor yada ne bilim performansi mi yeterli gelmiyor. sansuzmandaki sensorlerin arac yukselince ne gibi sorunlar yaratacak...
  7. T

2.7 Dizel Wj Motor Sesi

Sesi yanlış belirtmiş olabilirim ama içerisinde bir titreşim var araç öyle çok dökük de değil içi gayet diri ve temiz ama anlam veremedim
  8. T

2.7 Dizel Wj Motor Sesi

Öncelikle herkese merhaba, Aracı yeni aldım sorun yaratmasın diye mercedes motorlu seçtim ama benim sorunum motor sesi çok geliyor bu 2.7 lerin ortak davranışımıdır. Rolantide arac 0,75 te orda bile bir gürültü var aracın içinde.
  9. T

Grand Cherokee Icin Yardim Acil

ben yeni yag degistirttim 6.5 litre yag aldi arac. araci yeni aldim alirken yag damlatiyordu alttan turbonun hortumundan kaciriyordu sizde sol ust tarafta turboda yaglanma varmi diye kontrol edin birde araci kaldirtip alttan bakarsaniz daha ii bir sonuc alabilirsiniz
  10. T

Ben yeni 2003 2.7 aldim henuz yukseltme yapmadim aslinda 33 lastik takmak istiyorum ama 2.7 lerde cok yukseltmek sorun yaratiyor diye okudum sanzumani 4.7 ye gore farkliymis o yuzden 2inc yukseltip 30 yada 31 lastik takip devam etmeye karar verdim gibi daha once japona bindim amerikan a ilk...
  11. T

Merhaba bu aracta kac inc yukseltme var 2 inc yukseltmeli bir cok aracin fotosuna baktin ana bunun kadar yuksek gozukmuyor. birde satilan 2 inc kitlerin icerisinde sadece 1 - AMORTİSÖR 4 ADET 2 - HELEZON ÜST TAKOZU 4 ADET var bu yukseklige cikarmak icin extra birsey yapmak gerekiyormu. land...
  12. T

merhaba bir arkadasiniz 2.7 wj sinden yukseltme kiti sokturdu satiyor diye yamissiniz acab...

merhaba bir arkadasiniz 2.7 wj sinden yukseltme kiti sokturdu satiyor diye yamissiniz acab sokulen kit kac inclik ve ne marka hala furuyormu tesekkurler tlf numaram 05333559911

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri