ulgarmete kullanıcısının son içeriği

1. U

Alınık Otomatik Vitara

Ynt: Alınık Otomatik Vitara Sayin dt_bulut. Aracimiz aradiginiz kriterlere uymaktadir. Arac yaklasik 40bin km dir ailemizdedir. LPG takili ve ruhsata islidir. Grand Vitara ya gecis yapacagimizdan dolayi elden cikariyoruz. Malum sitede ilan numaramiz (129826331). Saygilarimla
  2. U

Amatöre yardım etmek isteyen ?

Ynt: Amatöre yardım etmek isteyen ? Keyifli bir makinadır, full manuel dir ve filmli bir makina olmasından dolayı öğrenme ve alışma süreciniz biraz maliyetli olabilir. Belki biraz daha teknik parametrelere hakim olduktan sonra tercih ederseniz hem daha verimli kullanırsınız hemde gerçek...
  3. U

kabak koyu?

Ynt: kabak koyu? Komutan 10 numara cevap vermiş. Helal olsun.
  4. U

Faydalı bir site

Ynt: Faydalı bir site Güzel site. Paylaşım için teşekkürler
  5. U

CHR sorunu

Ynt: CHR sorunu Merhaba Bir Canon kullancısıyım ancak bildiğim kadarı ile Nikonda bu problem hem makine hemde kartınızdan dolayı yaşanabiliyor. Yazınızda ne çekim yapıyor ne de usb aygıtını görüyor derken kastettiğiiz sanırım kart okuyucuya kartınızı koyduğunuzda bilgiayarınızın bunu...
  6. U

kabak koyu?

Ynt: kabak koyu? Burada yukari asagi servis yapan arkadaslar isin ayarini cok kacirmislar. Ilk gittigim anda yasadigim tecrube su sekildeydi buda bana asagi yukari nasil bir yere geldigimi o anda hissettirdi. Araci park ettigimiz yerdeki mekanda cayimizi icerken servis yapan arkadas proseduru...
  7. U

kabak koyu?

Ynt: kabak koyu? Bayram dolayisi ile 2 ay oncesinden kapora gondererek, buyuk heyecanla gittigimiz Gemile Camping den ertesi gun sorumlu (sahsima gore daha cok sorunlu) kisi ile tartisarak ayrilmisdik. Bana gore dogal yasam tarzini tam anlami ile idrak edememis kisilerin isletmesini yuruttugu...
  8. U

Satılık Suzuki Vitara 92 Model 3 Kapı

Ynt: Satılık Suzuki Vitara 92 Model 3 Kapı Koray Bey, Size verdiginiz telefondan ulasmaya calistim ancak cevap vermediniz. Araci gun icinde gorebilirmiyim?
  9. U

Satilik 4X4 Otomatik L200

Ynt: Satilik 4X4 Otomatik L200 Bahsettiginiz uygulamayi bir web sitesinde gormustum. Thailand de yapilmis bir uygulama idi. Aracin tum havasini almisti bana sorarsaniz.
  10. U

Ynt: Satilik 4X4 Otomatik L200 Ilanim guncellenmistir. Fiyat 34750 olarak yenilendi.
  11. U

Ynt: Satilik 4X4 Otomatik L200 Yok Hocam, takas dusunmuyorum. Tesekkurler.
  12. U

Ynt: Satilik 4X4 Otomatik L200 2007 modeldir. Atlamisim bu bilgiyi , kusura bakmayin.
  13. U

Arkadaslar Merhaba, Uzulerekde olsa cok sevdigim kamyonetimi satisa sunuyorum. Aracin ikinci sahibiyim. Araci 90000km de teslim aldim. 80000 km agir bakimi dahil tum bakimlari Eskisehir Yetkili Servisde yapildi. Tarafimizca Istanbula alindiktan beri Kartal Ilfer Oto da bakimlari yapilmaktadir...
  14. U

Defender 90 almak istiyorum. Yardim ve onerileri bekliyorum

Ynt: Defender 90 almak istiyorum. Yardim ve onerileri bekliyorum Merhaba, Cevabinizi cok gec farketmisim kusura bakmayin. Secimimi ihtiyacim dogrultusunda L200 den yana kildim. Uzun yol, sehir ici ve arazi performans dengesi bana sorarsaniz cok basarili tasarlanmis. Parca fiyatlari haricinde...
  15. U

Bolu - Mengen Aşçılık Festivali Kapsamında Off-Road ve Kamp Etkinliği (21-22 Mayıs 2011)

Ynt: Bolu - Mengen Aşçılık Festivali Kapsamında Off-Road ve Kamp Etkinliği (21-22 Mayıs 2011) Arkadaslar, Istanbuldan katilacaklar varmi? Ben buyuk ihtimalle katilacagim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri