urd35 kullanıcısının son içeriği

1. urd35

Haydi İzmir Bahar Geldi. Bu Güzelliği Paylaşalım.

Ynt: Haydi İzmir Bahar Geldi. Bu Güzelliği Paylaşalım. Merhaba arkadaşlar. 14-18 haziran arası izmirde olucam eger etkinlik yaparsanız katılmayı çok isterim. :)
  2. urd35

Yeni Off Roadcı

Ynt: Yeni Off Roadcı Aracınız hayırlı olsun. Gezenbilir ailesine katıldıgınız için çok sevindik..
  3. urd35

Discovery Td5 için Telsiz ve Telsiz Montaj Yeri Önerisine İhtiyacım Var

Ynt: Discovery Td5 için Telsiz ve Telsiz Montaj Yeri Önerisine İhtiyacım Var radyo şehirler arasında sorunlu cekiyor bu nedenle orasının uygun olucagını düşünüyorum.
  4. urd35

Discovery Seri I - V8 Motora Revizyon Yapmak

Ynt: Discovery Seri I - V8 Motora Revizyon Yapmak MPI OLDUGU GIBI KABUL EDICEM.. ILERIKI YILLARDA V8 GECMEK GEREKIYOR..... :D
  5. urd35

İzmire Son Bakış...

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
  6. urd35

Discovery 4.0 V8

Ynt: Discovery 4.0 V8 DISCO I MPI kullanıyorum. V8 yerini asla tutmaz biliyorum ama şehir içinde 0.40-0.45 arası şehirler arasında 0.35-0.40 arası yakıyor. bu arada lpglı aracım.. V8 alırsam bılıyorumkı yakıt masrafım ıkı katına cıkıcak ama olsun V8'i o güzel sesi için deger... 8)
  7. urd35

Land Rover Tüm Parçaları

Ynt: Land Rover Tüm Parçaları DISCO I ile ilgili parçalar mevcutmu?
  8. urd35

Dıscovery I İçin Şnorkel?

Ynt: Dıscovery I İçin Şnorkel? Cihan bey, Usta işini halletim. Sitemizde arattım enis beyle tanıştım. aracımı götürdüm ve çok güzel ilgilendi... Şnorkel konusunda humauto da fiyatlara bakıyorum 200-300 arası. orjinali ise 800 cıvarı. peki 200-300 olanlardan kullanan oldumu hic?
  9. urd35

Siz bu aracı alırmıydınız?

Ynt: Siz bu aracı alırmıydınız? Cihan bey, resimde gördüğüm kadarıyla araç uzun süre yatmış. Masrafları olucaktır mutlaka. Ben aracımı alırken alt takım ve sekromenç ile ilgili sorunları biliyordum ve bunları yaptırdım.. ama yaşına göre ufak tefek sorunlar çıkıyor ve bunlarıda yaptırıcam...
  10. urd35

disco1 mi galloper mi?

Ynt: disco1 mi galloper mi? Hayırlı olsun.. DISCO ailesine katılmanıza çok sevindim... bende pajero - dısco arasında gıdp geldım ama ıyıkı dısco almısım... disconun ölüsü yeterr....
  11. urd35

Discovery 1 V8 Kalorifer Sorunu

Ynt: Discovery 1 V8 Kalorifer Sorunu Benim aracta sol tarafın ısıtması arızalıydı. dahası sol tarafta soguk gelıyordu. sol taraftaki kalorifer düğmesinin arızalı olduğunu bulduk. gecici olarak kalorifer hattını direk sıcak suya bağladık. sogukları atlattım ama yazın sorun olucak en kısa zamanda...
  12. urd35

Discovery 1 v8 e arkaya ARB havalı kilit takılması resimli anlatım

Ynt: Discovery 1 v8 e arkaya ARB havalı kilit takılması resimli anlatım Bir canavar yarattığının farkındamısın... MPI satıp V8 alıcam senin yüzündennnn :D
  13. urd35

Discovery Td5 için Telsiz ve Telsiz Montaj Yeri Önerisine İhtiyacım Var

Ynt: Discovery Td5 için Telsiz ve Telsiz Montaj Yeri Önerisine İhtiyacım Var Arkadaşlar bende telsiz taktırıcam. Okuduğum yorumlardan telsizin markası ve modeli, telsizin montaj yeri ve montajı yapan kişi bilgisi, antenin montaj yeri çok önemli.... telsiz antenini radyo antenin olduğu yere...
  14. urd35

Discovery ticari serisi - isvicre

Ynt: Discovery ticari serisi - isvicre çok ilginç.. çift kabinlisi varmıdır? :)
  15. urd35

Discovery Seri I - V8 Motora Revizyon Yapmak

Ynt: Discovery Seri I - V8 Motora Revizyon Yapmak Abi toplamışssın canavarıı... Araziye çıkmak için gün sayıyordur... Enis ustam MPI motorlarda performansı nasıl artırabiliriz?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri