vethek37 kullanıcısının son içeriği

1. V

2009 Outlander Dizel 4x4

2009 4x4 dizel outlander almak istiyorum , konuyu buraya yazıyorum çünkü outlader kısmında yazan çizen pek yok.siz mıtsubıshı kullanıcıları konu hakkında ve bilgi verebilirmisiniz.servis yedekparça yakıt arazi performansı vs.araç 81000km de hatasız fiyat 69000tl .ikinci eli yok deniliyor.yılda...
  2. V

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? ben de 2008 gold at sport paket aldım hadı hayılısı KASTAMONU
  3. V

2008 Gold Ve Silver Farkı Nedir

Ynt: 2008 Gold Ve Silver Farkı Nedir neyse ben 2008 gold at sport paket aldım gitti bakalım...
  4. V

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları valla ben dayanamadım ve terios 2008 1,5 gold at sport paket aldım dacianın yarı parasına. bayiler makyajlı kasanın 60 küsürlerde olacağını söylüyorlar geledursun bakalım dusterrr ....
  5. V

2008 Gold Ve Silver Farkı Nedir

ikiside 1,5 motor ancak donanım farkları nedir otomatik 1,5 lerin yakıt tüketimi nedir.
  6. V

2009 1.9 Ddis Almak Üzereyim Nelere Baktırmamız Gerek Acaba.

bu aracı alırken nelere dikkat etmeliyiz.araç 105 00km 2009 model yakında servis var servisler düzgün bir expertiz yaparlarmı acaba?teşekkürler.
  7. V

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları yenisini bekliyorduk geldi ama lakin fiyatlar ne olacak bakalım ...ben şu anda ikinci el koleos lara bakmaya başladım valla. eskisinin fulüne 57000tl diyorlar yenisi ne olacak ozaman.bu paralara ne arabalar var ya.hayırlısı........... ??? ??? ???
  8. V

freelander 1.8 SE tavsiye

Ynt: freelander 1.8 SE tavsiye lpg li kullanımda sorunlar çok çıkıyor benzinli kullanımda ise pek sorun yok.ben bir adet lpgli freelanderi conta yaktıktan sonra yaptırıp sattım kışın süperdi ama yazın sıcaklarında lpg ile sapıttı....
  9. V

conta değişimi ACİL

Ynt: conta değişimi ACİL amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn
  10. V

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları malesef ben çok sevdiğim freelanderimi sattım ancak malınız satılık olunca mındar oluyor bilmem anlatabildimmi?neyse bir sinirle karına zararına bakmadan verdim gitti.yerine fiorino trekking aldım senede 20000km yaptığım için bana ekonomik geldi.ayrıca traction...
  11. V

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları bu arada da duster fiyatları düşmüş biraz hele araç makyajlanadursun o zaman yenilerine bakarız inşaallah...
  12. V

conta değişimi ACİL

Ynt: conta değişimi ACİL contayı sil baştan yeniden yaptırdım ve aracımı sattım.bu araçlarla ne zaman conta yakacak diye hararet gözetlemektense binmem daha iyi benzinli lpg li olanlar için sözüm.SENEDE 20000KM YAPAN BİRİ OLARAK DAHA AZ SORUN ÇIKARAN ARAÇLARA YÖNELECEĞİM...birde servis ve usta...
  13. V

conta değişimi ACİL

Ynt: conta değişimi ACİL conta gitmiş diyorsun yani suya karışan çok az yağ harici başka dert yoksa bu aracı nekadar daha kullanabilirim yoksa acil yaptırmalımıyım.conta için yağ kaçak önleyici bazı ürünler var bunlar çok küçük kaçaklarda işe yararmı?veya işe yarayanı varmı???
  14. V

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları yeni araç alan arkadaşlar yok mu ya fiyatlar demiştik ama...
  15. V

conta değişimi ACİL

Ynt: conta değişimi ACİL aracıma müşteri var ve ben bu aracı bu şekilde satmak istemiyorum tekrar sadece conta değişimi yapsam kapağıda test ettirip gerekiyorsa taşlatsam nasıl olur.yapan ustalar tanıdık bir fırça işçilik ödemeden yaptırsam parça paralarını sineye çeksem nasıl olur.yalnız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri