yoldanciktim kullanıcısının son içeriği

1. yoldanciktim

Atatürk Ve İstiklal Yolu (solo, Nisan 2017)

Forumda yer alan Atatürk Ve İstiklal Yolu Yürüyüşü, 95 Km. (10-13.06.2015) başlıklı içerikte yola dair bilgiler iletilmiş. Bu bilgilere ek olarak 30 Mart-1 Nisan arasında gerçekleştirdiğim solo kültür rotası yürüyüşüne dair güncel detaylarla devam edeceğim. Başlangıç İstiklal Yolu rotası...
  2. yoldanciktim

Iki Deniz Arası (between Two Seas)

Merhabalar. Ağırlıklı olarak Kültür Rotaları'nı yürüyen bir doğa yürüyüşçüsü olarak, ayrıca kültür rotalarıyla ilgili içerikleri ve deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Marmara Yürüyüş Rotaları içerisinde, İstanbul il sınırlarında bulunan bu kültür rotası fotoğrafçı Serkan Taycan 13. İstanbul...
  3. yoldanciktim

Kazdağları Çadır Kamp

Merhaba, kampı gerçekleştirebildiniz mi? Bireysel olarak giriş neden izin verilmiyor peki?
  4. yoldanciktim

Ankara Kars Tren Yolcuğu Ve Karsta Kamp?

Teşekkür ederim bilgilendirme için @YOL , ilk amacım keşif ve evet aracım yok, yürümek tercihim her zaman :smiley: Peki, Ani Harabeleri'ne doğru giden yol nasıl, dönüşte yürümek istesem ne gibi bir durum söz konusu olur (araştırdığım kadarıyla ortalama 40 km bir mesafesi var yerleşimle, gps...
  5. yoldanciktim

Ankara Kars Tren Yolcuğu Ve Karsta Kamp?

28 Ekim / İstanbul / 13.45 - 18.00 / 29 Ekim / Kars 29 Ekim / Kars - 30 Ekim / Kars (kamp kurarak geceyi geçirmek istiyorum) 30 Ekim Kars / 08.10 - 12.45 / 31 Ekim / İstanbul şeklinde Kars'a bir kaç günlük gezi gerçekleştirmek istiyorum. İlk gün 18.00 civarında Kars'a varacağım için bir otelde...
  6. yoldanciktim

Likya Yolu Gezi Arkadaşı :)

Merhaba Atilla, mesajlar bölümünden konu ile ilgili detayları konuşabiliriz.
  7. yoldanciktim

7'si 1. etap 15'i 9. etap olacak şekilde planlamam şöyle: Likya Yolu'na Adım Adım | Yoldan Çıktım . Ölüdeniz'den mi başlamayı planlıyorsun?
  8. yoldanciktim

7-17 netleştirdiğim tarihler bayram tatili ile birleştirmem gerektiği için, şimdiden keyifli yürüyüşler.
  9. yoldanciktim

Yardim : Sinop Kamp Yer Onerilerinizi Bekliyorum

Turlar konusunda pek bilgim yok, küçük bir şehir olduğu için merkez, akliman, inceburun ve hamsilos 1 gün içerisinde gezilebilecek yakınlıkta ve minibüs yoluna çok yakınlar. Ayancık, Boyabat gibi ilçeler merkezden uzak oldukları için yol/zaman planı yapılarak gezilebilir, o bölgelerde kamp yapma...
  10. yoldanciktim

Yardim : Sinop Kamp Yer Onerilerinizi Bekliyorum

İnceburun, akliman taraflarını önerebilirim. Aynı şekilde, liman yolu üzerinde de 1-2 özel kamp alanı mevcut (martı en bilineni). Şehir merkezi tarafında belediyeye ait bir kamp alanı mevcut.
  11. yoldanciktim

Madam Marta Koyu (istanbul)

@Feroniak, sahili/kumsalı nasıl? Kalabalığın genel olarak tutumu? Örneğin gidenlerin çoğu ortamın çok gürültülü olduğundan bahsediyor. Haliyle bugün olmasa da yarın, öbürgün bu bir sorun haline de gelebilecek bir konu. Gittiğinde gördüklerin, senin yorumların neler koy ve koya kamp atanlar ile...
  12. yoldanciktim

@fxdx ,yaz olmasa da Eylül ayının ilk haftasında tatili değerlendirip Ölüdeniz - Kaş arasını yürüyeceğim. Hala çıkmamışsan 7'sinde Dalaman'dan yürüyüşüm başlayacak.
  13. yoldanciktim

yoldanciktim.com

yoldanciktim.com

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto