1982 Series 3 Swb Adanadan Selamlar Ve Ondan Sonra Yapılanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 213
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 69,822

foremost

Zirve
Yer
adana
Değerli arkadaşlar ben halil ibrahim adanadan yazıyorum umut kardeşimin sayesinde bende özlemini duyduğum bir aracın sahıbı oldum buradan umuta yine teşekkür ederim 30.12.2014 tarihinde aracımızı ankaradan umut kardeşimden teslim aldım ve yollara düştüm 10 saat süren yolculuktan sonra aileme kavuşabildim tek marşla geldik çok şükür bize hiç bir arıza çıkartmadı

Etiketler
Ynt: 1982 Series 3 Swb Adanadan Selamlar Ve Ondan Sonra Yapılanlar

bu platformda yayınlamak istedim ancak yeterli zaman bulamadım şimdi zaman ayırıp paylaşmak istedim araca yapacak birşey yok aslında gereken herşey umut tarafından yapılmış şimdi çıtayı bir seviye yukarı taşımak istiyorum nasıl mı öncelikle detaylı bakım yapıp herşey yolundamı bakacağım daha belirtmiştim başka bir konuda yağ damlatmayanı yok bu ingilizlerin ancak ben kapalı garajda tuttuğum için aracı yağ damlatmaması önemli benim için bu yüzden kople şanzıman jonta takımını alıp şansımı denedim 5 bölgede yağ tespit ettik ve sonunda 4 bölgenin kesebildik kesemediğimiz vites atarken o bölgeden gelen yağ onuda değiştirmek için detaylı iş istiyor motoru öne alıp şanzımanın önünden tamir etmek gerekiyormuş bunu göze almadım ve o şekilde bıraktım tek damlaya razı olduk zaten hareket halinde yağ gelmekte onun dışında yağ gelmiyor.....

teşekkür ederim efendim sayenizde ;D ;D ;D ;D

Hayırlı olsun halil ıbrahim abi. Serieslerin en büyük özelliği her sartta tek marş çalışmaları ve gitmeleri :-D şu an istanbulda 40 cm kar var yarı beline kadar kara gömülü araba lpg de olmasına rağmen tek marsta calisti series candir

sesezgin' Alıntı:
Hayırlı olsun halil ıbrahim abi. Serieslerin en büyük özelliği her sartta tek marş çalışmaları ve gitmeleri :-D şu an istanbulda 40 cm kar var yarı beline kadar kara gömülü araba lpg de olmasına rağmen tek marsta calisti series candir
teşekkür ederim serdarım evet sizin oralarda hava tan serieslik oldu hadi bakayım eğlen gönlünce :smiley:

,

20141120 115644 1

20141120 115728

bol kahkaha eşliğinde uzun yıllar kullanın :smiley: tabi tekerden çamurda eksik olmasın

iyi dileklerin için teşekkür ederim ozntan kardeşim hep beraber kullanalım series ruhunu yaşatalım jonta takımından başladım ancak resim atamadım makinanın formatı sanırım siteye uymadı onun için arkadaşımın cihazından tayım bir foto

20150220 141024

O takoz stepne taşıyıcı arkasındaki takoz ise iyi yapmışsın almakla hacım...Tek masraf oydu zati ;D ;D ;D Tornacıya götürdüm boşluk yokmuş taşıyıcıda, bir ara takoz değişirse sıfır sallanır dediydi...Defenderların ki acayip folloş oluyor, bu orjinal incülüz olduğundan sanırım böyle kalmış ;D ;D ;D ;D ;D

umut evet basıt bir parça ancak değişirse daha iyi olur dedim ayrıca süpriz parçalarda var ama telefon ile çektim onları kabul etmiyor site bende ya baştan başka makineden çekeceğim yada formatını değiştireceğim :smiley: bir kaç yerden gömü buldum saklı kalmış parçalar hepsini aldım :smiley: bu arada kaputta tamam umut bakım yapıp takılacak yaza :smiley:

foremost' Alıntı:
umut evet basıt bir parça ancak değişirse daha iyi olur dedim ayrıca süpriz parçalarda var ama telefon ile çektim onları kabul etmiyor site bende ya baştan başka makineden çekeceğim yada formatını değiştireceğim :smiley: bir kaç yerden gömü buldum saklı kalmış parçalar hepsini aldım :smiley: bu arada kaputta tamam umut bakım yapıp takılacak yaza :smiley:
Anam dediğim kaputu mu aldın....Süper valla tam speedy gonzalessin:smiley:))))))) Bu arada kaç zamandır ben de foto ekleyemiyorum siteye yeni araba aldık foto koyamadık...

evet dediğin kaputu aldım stepneli model hayırlı olsun güle güle kullan ne aldın bakalım :smiley:))

kusura bakma series sevdasından gözümüzün önündeki konuyu görmemişiz ya laaa evet evet yaşlanıyorum galiba :smiley:))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR