20 Bin Tl Ye Ne Alabilirim?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Herbalist06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,996

Herbalist06

Ana Kamp
Yer
Ankara
Syn büyüklerim ve kardeslerim. Maximun 20 bin tl bütcem var. Kışın av ve yazın kamp için 4x4 arazi aracı almak istiyorum yanlız fazla bilgim yok. Lada niva hariç hangi araçları önerirsiniz? + ları ve - leri neler olur önerdiginiz aracların. Şimdiden tesekkur ederim

Etiketler
Bulabilirseniz o fiyata Hyundai Gallopper saglam bir alternatif olur diye düşünüyorum

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

SsangYong süper olur tabii ama bu rakamlara düzgün araç çıkacağını tahmin etmemiştim. Muhtemelen 200bin km'nin üzrindeki araçlarda 3-4bin liralık servis masrafı çıkacaktır.

Mutlaka yetkili serviste aracı kaldırıp bir ekspertiz yaptırın. Kaput boyanmış vs. önemli değil; aracın altında ciddi vuruklar vs. var mı? Şanzımandan olmadık sesler geliyor mu? Ciddi bir problem yoksa Ssang süper araçtır.

Bilgi için daha iki hafta önce 2011 Model 140.000 km'de 4x4 Actyon Sports'u 34.000'e aldık. Ön takımlar; enjektörler vs. derken 4000 liralık olduk. Ama değdi :smiley:

Güzel bir pazarlıkla Cherokee ZJ alınabilir (eski aracım, tavsiye ederim) Belki Range Rover Classic.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Syn büyüklerim ve kardeslerim. Maximun 20 bin tl bütcem var. Kışın av ve yazın kamp için 4x4 arazi aracı almak istiyorum yanlız fazla bilgim yok. Lada niva hariç hangi araçları önerirsiniz? + ları ve - leri neler olur önerdiginiz aracların. Şimdiden tesekkur ederim
orjinal land rover hidrolik direksiyonlu 20000 tl satıldı ama gerisi var

LAND 1

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR