5. Geleneksel Beykoz Off-Road Oyunları başlıyor. (Yusuf ÖZBEK anısına)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zafertogay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 67
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,491

zafertogay

Beykoz off-road
Yer
Dereseki / Beykoz / istanbul
Ekli dosyayı görüntüle 5

5program 2

Ekli dosyalar

• 5davetiye.jpg
    5davetiye.jpg
    139.2 KB · Görüntüleme: 201

Etiketler
Ynt: 5. Geleneksel Beykoz Off-Road Oyunları başlıyor. (Yusuf ÖZBEK anısına)

Her bir yarış ayrı bir heyecan.
Her bir yarış ayrı bir yenilik.
Yarışma ve seyir kalitesi oldukça yüksek olması beklenen 5. Beykoz Off-Road oyunlarına herkes davetlidir.

Bizden ayrılma canım ;D

Nurullah Abi bu yarışlarda beni unutma basın için ;D ;D

Heyecan yeniden başlıyor.Allahın izni ile bu organizasyonuda alnımızın akı ile kazasız belasız tamamlarız inşallah.
Yanımızda olup bizlerden desteğini esirgemeyen herkese teşekkürler

Herkese selamlar adım özcan emeği geçen herkezin eline sağlık ALLAH izin verirse kısmetse gelmeye çalışıcam traktör lastiğinin olmamasını merak ettim şimdiden hayırlı olsun ALLAH a emanet

http://www.cnnturk.com/2012/spor/motor.sporlari/09/05/off.road.heyecani.basliyor/675547.0/index.html

sapanca offroad kulübü olarak tam kadro orada olacağız.görüşmek üzere

İlhan Abi, takiple olmaz, geçen yarıştakinde daha iyi performansla görmek istiyoruz seni de diyeceğim ama araç yok diyeceksin ;D ;D

Boloff.com olarak 5. Beykoz Off Road Oyunları Duyurusu'nu yaptık.
Beyoff'a başarılar dileriz...

http://www.boloff.com/2012/09/05/5-beykoz-off-road-oyunlari-duyurusu/

Beykoz Off Road Kulübü, 5. Beykoz Off Road Oyunları
www .boloff. com /2012/09/05/5-beykoz-off-road-oyunlari-duyurusu/

selimsani' Alıntı:
İlhan Abi, takiple olmaz, geçen yarıştakinde daha iyi performansla görmek istiyoruz seni de diyeceğim ama araç yok diyeceksin ;D ;D

Aynen dediğin gibi Selim. Parukurun durumuna bakarak belki delicayla katılırım. Sen kuzukiyi parkura indirmeyecekmisin ?

çılgıncocuk' Alıntı:
Herkese selamlar adım özcan emeği geçen herkezin eline sağlık ALLAH izin verirse kısmetse gelmeye çalışıcam traktör lastiğinin olmamasını merak ettim şimdiden hayırlı olsun ALLAH a emanet

Özcan bey şayet aracınızda Roll-Cage ve sentetik halatlı vinç varsa Goliath etabına traktörle girebilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR