95 Model Defender 2,5 Benzinli

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hersey_ask_icin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,587

hersey_ask_icin

Ana Kamp
Malum sitede zaten resimleri ve ilanı mevcut ama gezenbilirde de olsun gruptan birileri alsın istedik..

Özellikle eşe dosta gider derecesinde masraf ettiğim ve sıfıra yakın parça onarımı değişimi yapılan bi araç..

Son olarak 5200 tl ye kranktan pistona kadar komple değişmiş sıfırlanmış bir motora sahiptir. Rodaj yeni bitti diyebilrim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-95-model-defender-110-2.5-lpgli-182883247/detay/

ilanım...

14 bin kişi izleme 48 favori var bakalım hayırlısı...

Güncel ilandır...
Şu anda aracın motoruna komple bakım yaptik masallah canavar olduk :smiley: resimleri var isteyene yollarım
1500 km sibop ayarı yeni yapıldı takip edenler bilir.
Turbo varmı diye soranlara : yok kardeşim .
Gerekli bilgi ve resimler isteyenlere özelden gönderilir.
Bazı yeni resimler ekledim eskileri de var farkı anlayan anlar..
************************************************************************************************************************************
Araç lpg li ve ruhsata işlidir.
Vizesi yeni yapılmıştır. (2016 Eylül e kadar vize derdi yok)
Aküsü yenilendi.
Motor ve alt takım bakımları Yıldızkar oto yetkili servisinde İzmir de yapılmıştır.(servisi arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz faturası mevcut ; triger zinciri , devirdaim, motor takozları ve sayamadığım bi kaç parça değişti)
Araç daha önce sıfırdan toplanmıştır, ben aldıktan sonrada serviste gerekli bakımı yapılmıştır.
Üzerinde 2" yükseltme , ön vinç ,arka çeki demiri , tavan port bagajı , merdiveni yan basamakları bulunmaktadır.
Dvd li piooner müzik sistemi ve arka eğlence paketi ve geri vites kamerası bulunmaktadır.
Merkezi kilit bulunmaktadır.
4 teker orjinal disk frenlidir, balatalar %70 durumundadır kontrolleri yapıldı.
Marş motoru bakımları yapıldı.
Arazi ve normal şanzıman ve motor yağları değişti
İç aksamı komple deri kaplıdır, koltuklar Bmw 3 serisi özel deri koltuklarla değiştirilmiştir, ileri geri ve sırt desteği elektriklidir ısıtma düzeneği muhtemelen var ama bağlı değildir.
Üzerindeki lastikler 1 ay önce alındı 1000 km yol yapmadı.
4 adet de çamur lastiği yanında vericem ama onlardan çok bişey beklemeyin.
Araç iki renktir. Ruhsata işlidir. Metalik Kahverengi ve siyah olarak geçiyor.
Araca son olarak yan altlara ve ön kaput yanlarına çeta uygulaması yapılmıştır. Çarık çürükten değil olmazsa olmazdan :smiley:
Arka koltuk 10 cm geri alınmış ve diz mesafesi arttırılmıştır.
Aracın diğer özelliklerini yazmıyorum zaten bilen bilir..
Kendim off road amaçlı değilde daha çok yol ve kamp amaçlı aldım kullandım, zaten gelip gördüğünüzde bagajdaki çıkan malzemeden anlarsınız.
İzmir Kemalpaşada önceden arayarak aracı görebilirsiniz.
Yaptığım masraf zaten bu fiyatı geçti bilen bilir bilmeyene aracı gösteririz anlıyorsa görür eğer göremiyorsa boş konuşmasına da gerek yok...
Takas olur yazdım uygun anlaşabileceğimiz bi araç olursa diye ; 3 liralık arabasına 10 lira yazanla , İzmirli olduğum halde Edirnede tarla takasına , bahçedeki kaldırmış olduğun malla takas olmaz..
Son olarak da 44 favori 12000 üzeri izlenmeye çok teşekkür ederim..
Abartı indirim isteyen arkadaşlar gitsin 18-20 binlik araçlara baksın lütfen..
Piyasa belli araç üzerindeki yapılan işlemler belli...
Siz o araçları alın toplamanıza yardım ederiz, off road camiası geniş ve yardımseverdir...
Araca hala ilave donanımlar yapılmakta olup bu donanımlar karşı tarafın iyi niyetine göre fiyata dahil veya değildir.

ilanda yazan yapılan her şey yukarıda zaten.. Kendim gezi ve kamp amaçlı kullanıyorum daha öncesini bilmiyorum ama kendim hard off a girmedim diyebilirim..

0554 4336400

IMG 20150212 WA0005

20150302 111940

100 9035

Etiketler
Ynt: 95 Model Defender 2,5 Benzinli

Araca devamlı olarak iyileştirmeler yapılmakta olup yapılan masraf ve fiyatı dikkate almanızı rica ederim...

Güncel gelişmeleri sitedeki ilandan takip edebilirsiniz..

16bin izlenme 90 üstü favoriye duyrulur...

Binek araçlarla takas yaparım...

IMG 20150313 212909

IMG 20150313 213450

Favorilerden biri de benim :smiley:)hayırlı satışlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlgiyle takip ediyorum :smiley: Umarım hak ettigi degere hak eden birine satilir. Bende arac ariyorum ama malesef butcem buna uygun degil. Para verken araba bulamiyorum para yokken de boyle arabalar cikiyor ya kahroluyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR