Benim Karavanim Hymer 55

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan insel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 271
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 122,750

insel

Zirve
Arkadaslar alanlara gerri donmemin zamani geldi. 2400 turbosuz Hymer 55 ile yeni kamplarinizda boy gosterecegiz. Arac 170 binde ve motor hic acilmamis, cok iyi durumda. Televizyonundan gunes paneline kadar herseyiyle dolu bir karavan. Bana haber veren sevgiili Cengiz'e ve bana yardim ve desteklerini esirgemeyen Levent Gungor'e tesekkur de etmek istiyorum bu arada. Umarim en kisa zamanda kamp alanlarinda karsilasiriz.

2013 02 21 132309

2013 02 21 132418

2013 02 21 132447

2013 02 21 132508

2013 02 21 132457

Etiketler

Ynt: Benim Karavanim Hymer 55

Aslan, misafirlikden sonra, kendi inine döndü sonunda...
İnsel, hayırlı olsun, ailece sağlık ve mutlulukla kullanmak nasip olsun...

Hepinize cok tesekkur ederim. Gaye'nin de icine sindi. Hele cocuklar cildirdilar. En kisa zamanda bir etkinlik yapalim da hepinizi agirlayalim karavanimizda. Hesap ettik 8 kisi rahat rahat oturup muhabbet edebiliyor. :smiley:

İnsel, mutlu ve sağlıklı günlerde gezin ve kullanın.
Hayırlı olsun.

İmkansızı başarmak İnsel'e özgü sanırım, Camp 55 ve bu kadar düzgün, satmaya niyeti olmayan sahibinden 2 günde
alıp eve götürmek. İnsel yüzündeki mutluluğu görmek bile benim için büyük keyifti.

İnal ailesine güzel kamp ve tatiller yaşatması dileklerimizle.

Levent gercekten bir ara yılmadim degil. Birakip kacacaktim neredeyse. Eski sahibi artik hatiralarimda kalacak. Ugrastik aama degdi. Bu arada rekora imza attim. Gordum ve ertesi gun aldim. 55 almak icin kamperimi satmis ve bulamayinca umidim kirilmis ve westfalia camperimi sattigim için ufak ufak pisman olmaya baslamistim. Yine cok sansliydim. Biranda Cengizin aramasiyla hersey degisti. Bulacagima inaniyordum. 10 tane 55 olsaydi yine bunu alirdim. Bu gercekten buyuk keyif. Tesekkurler.

İnsel bey adınıza çok sevindim. aradığınız aracı buldunuz sonunda. hayırlı uğurlu olsun. güzel günler geçirmenizi dilerim.

İnsel Bey,
Mutlulukla, sağlıkla, güle güle kullanın. Cümlelerinizdeki keyfi anlayabildiğimi düşünüyorum. Gönlünüzdeki karavanı işte bulmuşsunuz. Gerçekten çok kullanışlı Camp55. Gayet temiz de gözüküyor.
Hayırlı olsun...
Alpaslan

İnsel abi karavanın hayırlı olsun.hayeller olduğu sürece hiç birşey imkansız değildir.güle güle kullanın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.