atiladi

Profil mesajları Son Aktivite Gönderiler Hakkında

• Selam atilla abi.. ben mustafa. motokaravan almayı yada yaptırmayı dusunuyorum ancak bu konuda çok bilgili olduğum söylenemez. Paylaşımlarını zevkle takip ediyorum. Okurken bakarken büyük bir haz duyuyorum. Bende sizin gibi avcılarda oturuyorum ve musait bir zamaninizda sizinle tanışmayı çok isterim. Şimdiden herşey için teşekkür ederim. Görüşmek dileğiyle..

atiladi selam , makaslı karavan camımının pimleri çıktı , geri takılır mı? İstanbulda tanışmıştık sizinle avcılarda.

Merhabalar,

buradaki birkaç mesajınızda kocabay marka marin akü kullanmayı düşündüğünüzü belirtmişsiniz. belki kullandınız yazıları okumaya devam ediyorym ama bu arada zaman kazanmak adına size ulaşmak istedim. bu aküleri kullandınız mı? kullandı iseniz tavsiye eder misiniz? 200ah için oldukça uygun fiyatları var. yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Atilla Bey mehaba,
    Yakın bir arkadaşımın motokaravan işi var. Mahsuru yoksa telefonunuzu rica edeceğim sizinle iletişime geçebilmek için.
    Saygılar,
    Erhan

ayrıca bu paylaşımlar... çok tşk ..
    , 15 sayfa, 3 değişik izleme kalitesinden oluşan çalışmanın dosyasını bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz......

Karavan Malzemeleri 4.pdf

Karavan Malzemeleri 11.pdf

Karavan Malzemeleri 99.pdf

Ynt: Karavan - Camper Yaparken Gerekli Malzemeler

13 adet 12m3 için 3 adet 10 m3 için iç dekorasyon örneği..

Camper Karavan.pdf
    slm atiladi bey,
    bu paylaşımınızdaki dosyayı indirmem mümkün olmadı. acaba burdan tekrar iletmeniz mümkün mü.. şimdiden tşk..
    Atila Bey merhabalar;sattığınız karavanı sahibinden.com da gördüm ilan no: 279529153,ve şimdiki sahibi 84.000 TL istiyor,tembellik ederek malzeme ederini araştırmadan direkt size sorayım dedim,sizce bu fiyat ederi midir?en iyi siz bilirsiniz. Vakit ayırıp aydınlatıcı bir yanıt verirseniz çok sevinirim.Teşekkür ederim,sağlıcakla kalınız

• Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun