Arama sonuçlarınız

1. atiladi

Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) İçine derken motorunun yanına demeyi kastediyorsun her halde, dolabı çalıştırabilecek iyi bir inverter motor boşluğuna sığmaz, böyle bir şey dolabın yakınına anlamında düşünülse bile bu sefer inverterin kutusundan çıkan orjinal akü...
  2. atiladi

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Buzdolabın arkadan kondenserli ise, yan duvarlardan, "L" köşeben ile gerektiğinde tamirat için yerinden çıkartılabilir özellikte vidalayarak sabitleyebilirsin, yandan gizli kondenserli ise çok dikkatli olmalısın, gizli kondenser...

3. atiladi

6kva Kesintisiz Güç Kaynağı Tavsiyesi

Ynt: 6kva Kesintisiz Güç Kaynağı Tavsiyesi Akülerin %70'i kullanıldığında akü voltajı 10,5V'a düşer inverter kapanır, 2x200=400 amp akünün 280 amp'i kullanılabilir, buzdolaplarının prespektüslerinde yazan değerler, en ideal şartlarda, içinde birazda satış pazarlaması rakamları olan...

4. atiladi

6kva Kesintisiz Güç Kaynağı Tavsiyesi

Ynt: 6kva Kesintisiz Güç Kaynağı Tavsiyesi Nofrost buzdolapları basit kesintisiz güç kaynağından çalışmaz... İnverter üzerinden tam sinüs inverterler ile çalışır ama orada da bir sorun var, her marka tam sinüs ilede çalışmaz, bu sorunu aşmak için 2 adet 200 amp aküyü paralel bağlayın...
  5. atiladi

+750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!!

Ynt: +750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!! Trafiğin yeni ehliyetler için hazırlamış olduğu ve tanıtım için yayınlanan ve önümüzdeki günlerde yürürlüğe girecek olan ehliyet örnekleri kafa karıştırmak için süper...
  6. atiladi

Cekme Karavan

Ynt: Cekme Karavan Arkadaşlar, yönetmelikler bürokratik dille yazıldığı için yoruma açık gibi görünmekte, benim anladığım anlamlar ile gözden kaçan bir şeyler olduğunu sanıyorum... Tip onay belgesi tıpa tıp aynı karavandan devamlı üretmeyi ve fatura karşılığı satmayı düşünen...

7. atiladi

Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi)

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi) Bu gün pazar, ama boş durmak olmaz, 1 senedir yatan bisikletin zincir, göbek, vitesler ve frenlerin, bakımlarını, yağlamalarını yaptım, tüm civatalarını söküp, teker teker yıkayıp yağlayıp tekrar taktım, lastikleri şişirdim...

8. atiladi

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Bu gün, karavanın biraz sıkıntı yaratan araç aküsünü yeniledim, karavanda araç aküsü çok önemli, yayla dağ bayır gezilerinde sabah kırağıları araçların iyi durumda olmayan akülerinde sorun yaratmakta, aracın çalışmasında çıkacak...
  9. atiladi

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi) Bu gün, Mercury 6 HP'nin ilk çalıştırma günüydü, motor yağı dolduruldu, harici benzin deposu takıldı ve ilk marş ipi çekildi...Motor yaklaşık 2 saat çoğunlukla rölanti devirde, çalıştırıldı, ileri ve geri viteslerde...

10. atiladi

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi) Teşekkür ederim, yan yatırma konusunda yazdıklarını ben biliyorum da, araç içinde taşımak durumunda olan yeni meraklıların dikkat etmeleri yazdım, yoksa uzun süreli yolculuklardan sonra motor tek iple çalışmaz, biraz kalori...
  11. atiladi

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi) Teşekkür ederim Mahmut....Malesef geç kaldın, ben deniz işlerini bitirdikten sonra karavancılığa başladım, yıllar içerisinde değişik boylarda içten ve dıştan takma motorlu teknelerim, yelkenli katamaran teknem oldu...Aralarda...
  12. atiladi

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi) .

13. atiladi

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi) Zodiac botta kullandığım eski motorun yerine, 6 hp 4 zamanlı kısa şaft yeni bir motor almıştım bu gün teslim aldım, eski motorun bir çalışıp bir çalışmamasından kurtuldum, artık karavan gezilerinde denizde balık varsa, bizde...
  14. atiladi

Mevzuatımız Truck Camper'lara Müsaade Ediyor Mu?

Ynt: Mevzuatımız Truck Camper'lara Müsaade Ediyor Mu? Oral, aynen öyle, aşağıda görülen resimdeki gibi, projeli karoserli, daha önceden bakkallara, marketlere, yoğurt dağıtan kamyonetler, şöför mahallinden kasa bölümüne yolculuk sırasında geçiş sağlayan bir kapı AÇMAMAK şartı ile karavan...
  15. atiladi

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Folyo kardeşiliği....

16. atiladi

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi) Bu gün, pop-up II'nin de folyolamasını yaptım, dizayn aynı renkler farklı...
  17. atiladi

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Bu gün karavanın her iki yanına modelini tasarladığım dekoratif kaplamalarını yapıştırdım, şimdi karavan biraz daha yakışıklı oldu..57 chevrolet gibi kuyruklandı.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri