Benim karavanım. Peugeot J5 Rapido (Özgür)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zentoz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 184
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,473
Ynt: Benim karavanım. Peugeot J5 Rapido (Özgür)

Devam... Türk Bayrağı için üyesi olduğum Asya Kamp Karavan Derneği'ne teşekkürler. Aynı zamanda gönderdiğikleri CCI kartı da çok işime yarıyor...

Fotoraf5

Etiketler

Bu tamir olayı gün gelir usta öğretici bile yapar ama bunlar tatlı uğraşlar herşey gönlünüzce olsun

Merhaba Özgür kardeş,
Geçte olsa tanıma fırsatı buldum,
Türkiyeye nazaran Karavan konusunda şanslısınız, istek ve maddi imkan karşısında çok alternatife sahipsiniz, bu şansı değerlendirdiğinizi görüyor, sağlıklı ve mutlu geziler diliyorum. Sevgi ve Saygılarımla.

TUGAY58' Alıntı:
Bu tamir olayı gün gelir usta öğretici bile yapar ama bunlar tatlı uğraşlar herşey gönlünüzce olsun

Çok teşekkürler :smiley:

BİBS' Alıntı:
Merhaba Özgür kardeş,
Geçte olsa tanıma fırsatı buldum,
Türkiyeye nazaran Karavan konusunda şanslısınız, istek ve maddi imkan karşısında çok alternatife sahipsiniz, bu şansı değerlendirdiğinizi görüyor, sağlıklı ve mutlu geziler diliyorum. Sevgi ve Saygılarımla.

Elimizden geldiğince değerlendirmeye çalışıyorum. Seçenek çok var gerçekten. Ama gezenbilir de kendi karavanlarını yapan ustaları gördükçe bu da bir şey mi diyorum bağzen. Buradaki en büyük avantaj ürünlere kolay ulaşmak ve Türkiye'ye girişteki vergiden muaf olmak.
buralpdi' Alıntı:
Özgür mutluluğunuz daim olsun,selamlar :smiley:

Abi aynı duygularla seni selamlıyorum :smiley:

Aracınız zaten hazır olduğu için bişeyler yazamıyorum, hayırlı olsun, sadece tamiratları bilgi edinmek amaçlı izlemekle yetiniyorum.
Bu arada sayın Berkcantp nin "Hasta da yapıyor, hatta gözü de çöplükte kalıyor.." lafı tamda beni anlatıyor, temsil "deli delinin halinden anlarmış"

Yaw gelmedi mubarek 11 aylar alkollusünü icelim :smiley: Tovbe tovbe bak yine girdik gunaha neyse.. Sen de biliyorsundur ya yengeye faydasi var alkolsuzunun 11+1 ay bol bol icsin ozgur.. ;)

Aylardır özel nedenlerden dolayı foruma uğrayamadım. Tahminin Temmuz ayından bu yana. Eşimin hamileliğinin son dönemine girdik bende karavanımı satmak zorunda kaldım. Artık aranızda karavanım olmadan bulunacağım. En kısa sürede tekrar edinmek istiyoruz ama biliyorsunuz şu sıralar masraflarımız biraz fazla. En azından iyi bir müşteriye gitti gözüm arkada kalmadı. Özleyeceğiz bizim Dül Dülü....

zentoz' Alıntı:
Aylardır özel nedenlerden dolayı foruma uğrayamadım. Tahminin Temmuz ayından bu yana. Eşimin hamileliğinin son dönemine girdik bende karavanımı satmak zorunda kaldım. Artık aranızda karavanım olmadan bulunacağım. En kısa sürede tekrar edinmek istiyoruz ama biliyorsunuz şu sıralar masraflarımız biraz fazla. En azından iyi bir müşteriye gitti gözüm arkada kalmadı. Özleyeceğiz bizim Dül Dülü....

Sağlık olsun; siz daha gençsiniz, daha güzellerini alırsınız... :smiley: ;)

Cavid Sezen

Cavid Bey teşekkürler.

Bizde öyle düşündük. Eşim artık karavandan kopamayız diyor. Umarım en kısa sürede yeni evimizez ulaşırız.

Özgür Zentürk

Hayırlı olsun. Şimdiden hayırlı, sağlıklı ve sağlam bir evlat olsun inşallah.

zentoz' Alıntı:

hayırlı olsun diyelim, öncelik bıdık'da sağlıkla sıhatle dünyaya gelsin, bizlere ben geldim aranızdayım desin, karavan sonra yine alınır selamlar :smiley:

Minik kampçı/üyemiz ile birlikte bizlere merhaba diyeceğiniz günü sabırsızlıkla bekliyoruz Özgür bey, selamlar.

Özgür bey öncelikle hayırlı uğurlu olsun.Bebiş herşeye değer.Onlar dünya tatlısı.Karavan nasıl olsa olur.Tez zamanda sağlık haberlerini duymak ümidi ile .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR