Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan discovery-V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 706
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 190,582

Etiketler

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

çok haklısınız niyazi usta toruna miras kalır aah dede aaahh nevardı sanki 66 fort yerine bir defender110 alsaydın ;D

Hamdi SEZER' Alıntı:
beyaz renk cok güzel yakismis,güle güle saglicakla iyi sürüsler,hayirli olsun.saygilarimla HAMDI .stuttgart almanya

Avatardaki uçan Defender'ı sanki bir yerden tanıyor gibiyim ;D ;D ;D

sisdagili61' Alıntı:
Sahibi olan arkadaşımız güle güle kullansın,tüm ekip ellerinize sağlık.
<<DEFENDER ZEYTİN AĞACI GİBİDİR TORUNA MİRAS KALIR>>
Sisdağılı61 Niyazi UZUN
niyazi arkadasim güzel bir söz.benim zeytin bahcem vardi,simdi birde defenderim oldu.ikisinide toruna birakayimmi ne dersiniz?

Hamdi bey arkadaşım,dediğim yalanmı?
Ben şimdilik daha DEFENDER alamadım şuanda FORD bir aracım var memnunum ilk hedef DEFENDER gerçi bizde zeytin değilde fındık var.Sanırım Burhaniye'de benimde biraz zeytinliğim olacak bir süre sonra hani derlerya gelin ata binmiş ya kısmet demiş.İşte bizimkide öyle.
Ne bileyim bölge olarak en yeşil yerde doğdum büyüdüm ama zeytin'i (herşeyini) çok seviyorum.Zeytin ağacıyla aramızda sanki bir aşk var ve bileyim.Çocuktum babama bahçeye zeytin fidanı diktirmiştim.
Desenizya sizin torun çok şanslı (bende dede diyebilirmiyim)Kalın sağlıcakla.

Bende siteyi iyi takip ediyorum sanıyordum, bu konuyu daha yeni farkettim ;D
Bu aracı yakından gördüğüm için şanşlı hissediyorum kendimi.

Merhaba makinacı Mehmet bey,
Arkadaşım sanırın senin deden 66 Ford bırakmış oda iyi ya benimki gibi satıp yese ne yaparsın.Adamın satıp yediği yerler bugün parayla alınmaz bizde arazi az olduğundan pahalıdır.Trabzon'da satıp Samsun,Zonguldak,İstanbul'da yiyip yaşadığı dönem adından bahsettiren biri.Yıllar önce İstanbulda çok eski bir meyhanede fotoğraflara bakıyorum aman bizm dede orada istedim işletmeci babama sorayım dedi baba geldi ki ben torunu yaşındayım bir hürmet bir alaka olum bey bizim misafirimizdir canı nezaman isterse geli gider dedi dedim baba bizde ancak birgünlük hesap cıkar dediki evlat deden ödedi senin paranı.Ah be dede huzur içinde yat.(Adamın babasına mekanı meğer bizim dede almış ve bir süre adamı korumuş kollamış) İşte bize dededen kalan muazam bir itibar o yeter.
Kalın sağlıçakla.

sisdagili61' Alıntı:
Hamdi bey arkadaşım,dediğim yalanmı?
Ben şimdilik daha DEFENDER alamadım şuanda FORD bir aracım var memnunum ilk hedef DEFENDER gerçi bizde zeytin değilde fındık var.Sanırım Burhaniye'de benimde biraz zeytinliğim olacak bir süre sonra hani derlerya gelin ata binmiş ya kısmet demiş.İşte bizimkide öyle.
Ne bileyim bölge olarak en yeşil yerde doğdum büyüdüm ama zeytin'i (herşeyini) çok seviyorum.Zeytin ağacıyla aramızda sanki bir aşk var ve bileyim.Çocuktum babama bahçeye zeytin fidanı diktirmiştim.
Desenizya sizin torun çok şanslı (bende dede diyebilirmiyim)Kalın sağlıcakla.
sizde alirsiniz insallah,isteyince oluyor.siz trabzon,lumusunuz?ben gecen yil sisdagindaki senliklere katildim.haa bana dede diyemezsiniz,cünkü daha degilim.saygilarimla

Evet evet Sisdağı benim yaylam şenliğe gitmek için babamın evinin önünden geçtiniz.Adımın Sisdağılı61 olması bazı şeyleri anımsatır.
Olsun be genç bile olsak inşallah hepimiz nine,dede oluruz torun severiz fenamı?Allah o günleri herkese göstersin.Gerçi bende daha sadece baba durumundayım.

sisdagili61' Alıntı:
Evet evet Sisdağı benim yaylam şenliğe gitmek için babamın evinin önünden geçtiniz.Adımın Sisdağılı61 olması bazı şeyleri anımsatır.
Olsun be genç bile olsak inşallah hepimiz nine,dede oluruz torun severiz fenamı?Allah o günleri herkese göstersin.Gerçi bende daha sadece baba durumundayım.

[/quote niyazi arkadasim "mersin,de defender 110 topluyoruz"sayfasina girerseniz benim trabzon,dan aldigim araci görürsünüz.gazi sezer kardesim oluyor.kendisi mersinde.

Yavuz bey, MKG abinin arabasını yakından görüp inceleme fırsatım oldu gördüğüm günden beri hayallerimi süslüyordu böyle bir araca sahip olmak şüphesizki muhteşem bir duygu olsa gerek, yanlız şuna inanıyorumki hazır bir araca sahip olmak yerine sizin yaptığınız iş tartışmasız daha güzel ve etkileyici.Sizi ve bu muhteşem defender'i orta çıkarmakta emeği geçen herkezi yürekten tebrik ederim,ellerinize sağlık.Saygılarımla Murat yüksel

asabi' Alıntı:
Yavuz bey, MKG abinin arabasını yakından görüp inceleme fırsatım oldu gördüğüm günden beri hayallerimi süslüyordu böyle bir araca sahip olmak şüphesizki muhteşem bir duygu olsa gerek, yanlız şuna inanıyorumki hazır bir araca sahip olmak yerine sizin yaptığınız iş tartışmasız daha güzel ve etkileyici.Sizi ve bu muhteşem defender'i orta çıkarmakta emeği geçen herkezi yürekten tebrik ederim,ellerinize sağlık.Saygılarımla Murat yüksel

Teşekkürler arkadaşlar, Salı gününe yeni foto ve videolar olacak o güne kadar biraz sabır ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR