Bolu Abant Kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Beratbera Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,121

Beratbera

Ana Kamp
sevgili dostlar ; yakın tarihlerde Abant'ta kamp yapan arkadaşlar varsa durumu ile ilgili bilgi verebilir mi? Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

Etiketler
Biz çarşamba günü kamp icin gitmiştik kamp yerini tadilata almışlar. Kamp yaptirmiyorlardi. Yapanlarla konuştuk elektrik su yok dediler. Su ve tuvalet için kamp yerinin dışına çıktıklarını çıktıklarını söylediler. Ben yedigollere gitmenizi tavsiye ederim gerçekten çok guzel bir yer fakat yiyecek açısından tedarikli gitmek lazım orada imkan yok. Mangal falan yasak.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz çarşamba günü kamp icin gitmiştik kamp yerini tadilata almışlar. Kamp yaptirmiyorlardi. Yapanlarla konuştuk elektrik su yok dediler. Su ve tuvalet için kamp yerinin dışına çıktıklarını çıktıklarını söylediler. Ben yedigollere gitmenizi tavsiye ederim gerçekten çok guzel bir yer fakat yiyecek açısından tedarikli gitmek lazım orada imkan yok. Mangal falan yasak.

Merhabalar, ilginize ve verdiğiniz bilgilere minnettarım.yedigöllerde daha önce birkaç kez kamp yaptık ama bı sefer oğluma Abant diye söz verdim.sizin söylediklerinizi anlattım ama kendisini kandırdığımı düşünüyor :smiley:.kamp yaptırmıyorlar demişsiniz lakin buna rağmen yapanlar var sanırım öyle değilmi?

Kusura bakmayın su an bulunduğum yerde internet cok kısıtlı kullanabiliyorum o yuzden cevabim geç kalıyor. Evet yaptırmıyorlardı ama kalmaya devam edenler vardi. Biz tercih etmedik.

selamun aleykum abiben 15 16 agustta kamp yaptım.cok iyi gecti.fakat gece 8 9 dereceydi.soğuktu bayaa.ben kamp alanı falan bilmiyorum.biraz golden uzak sakin sessiz biyere kamp attım.sizde oyle yapın bence karısan eden yok.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri