Dünya'nın En Hızlı 4x4 Aracı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hus55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,132

Etiketler

Ynt: Dünya'nın En Hızlı 4x4 Aracı?

yanılıyorsunuz.
http://www.haberpan.com/haber/4x4-ferrari-turkiyeye-geliyor

gordunuz seyhan. arkadas ferrari ile erciyes'e cikacakmis... biri onunu kes'sin de bisey gelmesin basina.

ONEMLI DUYURU; G SERISI HEM DUNYANIN EN GUCLU ARAZI ARACI, HEMDE OTOMATIK ACILAN TAVANI OLAN TEK ARAZI ARACI ;)

toyotadan sonra benimde en cok begendiğim arazi aracı gercektende eski modelleri dahi toyota gibi prim yapan tek arac...dediğiniz gibide bi o kadarda sağlam...

Hızlı gitmek ve otomatik açılır tavan bir arazi aracı alırken ilk sıralarda baktığınız seçeneklerse tabi şahane ;D

diesel motor, abs,hava yastiig ve bunun gibi bir cok ilk'ler mercedes'in

ama neyse fazla detaya girmeye gerek yok. ;)

mercedes gibi arac yok...

sahsi görüsünüzdür saygı duymak gerek...
ama bana görede toyotadan saglam bi arac yok...
saygılarımla...

Adamlar araç yapıyor...

Mercedes'in; otobüsü de, kamyonu da, 4x4'leri de, E'si de, C'si de, S'si de, CLK'sı da, SLK'sı da
ve bilumum tüm modelleride...
ON NUMARA araçlar ya...

hus55' Alıntı:
gordunuz seyhan. arkadas ferrari ile erciyes'e cikacakmis... biri onunu kes'sin de bisey gelmesin basina.

ONEMLI DUYURU; G SERISI HEM DUNYANIN EN GUCLU ARAZI ARACI, HEMDE OTOMATIK ACILAN TAVANI OLAN TEK ARAZI ARACI ;)

Kızmayın ama bu linkte ki G de o lastiklerle erciyese çıkamaz. Modifiye etmek lazım. :smiley: G 'nin arazi kabiliyetine laf söyleyen cahildir onu da belirteyim. Araç mercedes tr de askeri araçlar da unimog'larla beraber sergileniyor. Yani otomobil veya kamyon bölümünde değil !!!!

Ama bu sayfada direk test değerleri var.

Driving performance speaks for itself: Combined with a reinforced five-speed automatic transmission and permanent four-wheel drive the engine shoots the Brabus 800 WIDESTAR from rest to 100 km/h (62 mph) in just 4.0 seconds. Top speed is electronically limited to 240 km/h (149 mph). Without the limiter the high-performance off-roader would be capable of reaching 270 km/h (168 mph).

Gerçektende yok daha hızlı 4x4 :smiley:

o brabus bende olsa, erciyes o lastikler'le oyle bir cikarim varya....kar'da lastik izim bile kalmaz :D :D

nadir konu G oldumu dibsiz kuyu'ya tas atarim abi !

ben yillardir uk'de yasarken tum ingilizlere meydan okurdum ! mercedes G gibi arac yok....79'dan bugune kac yil oldu? dunyada kac araba firmasi var ki halen daha ayni kasa araci uretiyor...

ki, 1999'da mercedes aciklayinca 2002 gibi bir tarihde uretim duracak, dunya kalkti oturdu. ve simdi mercedes firmasi bizim gibi G tutkunlari sayesinde uretim devam et, ve edecek.

NOT; tum markalar guzel. herkesE mutlu seyirler arkadaslar. kimse ustune alinmasin..... :smiley:

BENIM BABAM TOYOTA GIBI ADAM ! ;D

Mercedes G 3 kapı ve V8 dizel olsa da binsek. şahane arabalar söylenecek söz yok. Bir 4x4 araca fabrikasyon ön arka kilit konuyorsa adı ne olursa olsun saygı duyarım param yetersede alırım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR