grand vitara 1.6

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan akinci 35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,748

grand vitara hakkında bigi

• nasıl bi araçtır

Kullanılan: 1 33.3%
  • parça sıkıntısı varmıdır

• parça fiyatları yüksekmidir

• Kullanılan toplam oy
    3

akinci 35

Yeni Üye
slmm 2009 grand vitara 1.6 3 kapı alıyorum ama parçaları bulunmaz pahalıdır piyasası yok diye cevaplar alıyorum beni bu konuda aydınlatabilirseniz sevinirim teşekkürler

Etiketler
Ynt: grand vitara 1.6

Sevgili Kardeşim 1586 cc 106 Hp gücünde ve 1480 kg. ağırlığa sahip sürekli 4x4 özellikte bir aracı almak istiyorsunuz.2009'dan sonraki modellerde yakıt daha az olmakla beraber bu araçlar 10 litre/100 Km. civarı benzin tüketirler ve bu gideri düşürmek için de lpg ile kullanıldığında 30.000-40.000 km. sonra magnezyum alaşımlı subaplarda sorunlar yaşandığına dair internette pek çok yazı görebilirsiniz. Ancak ebadı nedeniyle şehir içi ve hafif arazide kıvrak bir araç ve özellikle kalabalık olmayan aileler ve gençler için iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum.Öte yandan ülkemizde yaklaşık 25 senedir değişik modelleri satılan ve halen aktif üretimi yapılmakta olan Suzuki marka bir aracın 2009 modeline ait yedek parça temininde sorun yaşama ihtimaliniz çok düşüktür. Üstelik büyük şehirlerdeki yedek parça satıcılarında bol miktarda yan sanayi parça bulma olasılığınız mevcut olduğundan bu konuda içiniz rahat olsun. Aracın değer kaybı sorununa gelince 4x4 araçlar arasında Suzuki sık tercih edilen bir marka olduğundan büyük bir değer kaybına uğramazsınız. Seçiminizin size hayırlı olmasını dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR