Maden Deresi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,121

buralpdi

yokluk ve çaresizlik adamı mucit yapar
Yer
maltepe gurubu
Arkadaşlar 23-26 nisan arası Maden deresinde kamp yapmayı hedefliyorum, tabii nasip olursa :smiley:
23 nisan perşembe gününe denk geliyor resmi tatil, cuma gününü izin alırsak dört günlük bir tatil fırsatı çıkıyor karşımıza, bu tatili maden deresini görmeyen veya tekrar yapmak isteyen arkadaşları bekleriz

Etiketler

Ynt: Maden Deresi

Umarım o tarihe kadar yürüyüp araç kullanmaya başlayabilirim.Eğer durumum iyi olursa dostlarla birlikte olmak güzel olur.

Tanju öncelikle sana büyük geçmiş olsun haberim olmamıştı,inşallah en kısa zamanda iyileşirsin.
Maden deresine gelince ben daha evvel programlanmış (17 nisan 4 Mayıs) gezi dolayısı ile katılamıyacağım.
Ancak özellikle gitmemiş arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.
ersin

tango' Alıntı:
Umarım o tarihe kadar yürüyüp araç kullanmaya başlayabilirim.Eğer durumum iyi olursa dostlarla birlikte olmak güzel olur.

büyük ihtimalle araç kullanacak hale gelirsin, kamp dada zaten ibiş koltukları var seni rahat ettiririz ;)
bir kez daha geçmiş olsun

varsın' Alıntı:
Maden deresine gelince ben daha evvel programlanmış (17 nisan 4 Mayıs) gezi dolayısı ile katılamıyacağım.
Ancak özellikle gitmemiş arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.
ersin

Ersin ağbi sana iyi yolculuklar başka kamplarda görüşmek üzere, selamlar

Bir görsel paylaşayım bende

E11f2342939656976ceede8b3164db5e

Fırsatını bulursam çadırımı alıp sizi karavan ve karavancılık hakkında sık boğaz etmeye gelirim diye takibi bırakayım şöyle.:smiley:

Herhangi bir engel çikmazise perşembe günü eşim ile birlikte katılmayı düşünüyoruz.
Levent maden bulma olasılığı varmı?(kazma kürek getirelimmi ?) Tüm dostlara selamlar.

camper_02' Alıntı:
Herhangi bir engel çikmazise perşembe günü eşim ile birlikte katılmayı düşünüyoruz.
Levent maden bulma olasılığı varmı?(kazma kürek getirelimmi ?) Tüm dostlara selamlar.

güveci unutma da Mehmet ağbi, yoksa madeni bizde ararlar :D
yağlıca için kıyma da getireceğim ;)
selamlar

Derya çalışıyor ama benim kesin uğrayacağım günübirlikte olsa.Sucuğu büyük al Levent ,dörtnal bile olsa sorun yok.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri